Elitedate.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Elitedate.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Elitedate.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Elitedate.sk už 64x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Elitedate.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Elitedate.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Elitedate.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (6x)
  Kontakt: ELITE Date s.r.o.
  Rybná 716/24
  Staré Město
  110 00 Praha 1
  Česká Republika
  E-mail: info@elitedate.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Ostatné

O obchode Elitedate.sk

 • ELITEDate.sk je portál, kde sa môžete zoznámiť s novými ľuďmi hľadajúcimi vzťah. Zaregistrujte sa zdarma a vyskúšajte to aj vy.

  Patríte medzi ľudí, ktorí sa nevedia v bežnom živote zoznámiť s ľuďmi a naviazať kontakt? Prípadne nestretáte nových ľudí a ste neustále v kruhu svojich známych? V tom prípade by ste mali vyskúšať online zoznamky, ktoré patria v poslednej dobe medzi veľmi obľúbené. Okrem toho, že majú množstvo používateľov, je väčšina aj bezpečná. Jednou z možností je ELITEDate.sk, ktorá patrí medzi populárne vďaka svojim prémiovým službám a funkciám. Zoznámte sa ako profesionál ešte dnes.

  O zoznamke Elitedate.sk

  ELITEDate.sk je pomerne nová zoznamka, ktorá na slovenskom trhu funguje len zopár rokov. Aj za takýto čas však stihla uspokojiť potreby tisícok používateľov. A toto číslo stále rastie. Dôvodov, prečo je ELITEDate.sk taká obľúbená je rovno niekoľko. Prvým je fakt, že má nadpriemerné služby, vďaka čomu sa nemusíte báť o svoje súkromie alebo to, že stretnete niekoho, kto by vás mohol obťažovať.

  Následne netreba zabúdať ani na fakt, že zoznamka sa objavovala aj v médiách ako Česká televize, Evropa 2, ProŽeny, Blesk.cz, Český rozhlas, Frekvence 1, Super.cz, ELLE, Žena.cz a Nova. Je teda overená množstvom používateľov, ktorí na ňu nedajú dopustiť.

  Zoznamovanie prostredníctvom tejto zoznamky je jednoduché, príjemné a rýchle. Predstavuje miesto, kde môžete stretnúť svojho budúceho partnera. Je to zoznamka pre ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobý vzťah. Nie iba o krátke stretnutie na jeden či dva dni.

  Vďaka ELITEDate.sk sa môžete každý deň stretnúť s niekým novým. Pravidelne sa totižto prihlasujú noví používatelia, ktorí pre vás predstavujú nových potenciálnych partnerov. Zoznámte sa s niekým, kto má rovnaké záujmy ako vy. Prípadne objavte ľudí zo svojho okolia.

  Najväčším benefitom tejto zoznamky je to, že jej zakladatelia kontrolujú úplne všetky profily. Čo to pre vás znamená? Len to, že na tomto mieste nájdete iba skutočných užívateľov. Žiadne falošné profily, ktoré by vás mohli obťažovať. Tie sú všetky vymazané z databázy ešte predtým, ako by mohli spraviť nejaké škody.

  Zakladatelia zoznamky ELITEDate.sk si uvedomujú, že zoznamovanie sa a hľadanie partnera môže byť vyčerpávajúce. Práve preto chcú ľuďom celý proces uľahčiť, spríjemniť a taktiež urýchliť. Zoznamka je určená pre každého, kto už nechce byť sám a túžil by po spoločnosti niekoho druhého. Nezadaní užívatelia sú tiež podporovaní cez poradňu alebo prostredníctvom článkov na blogu.

  Hľadáte nový vzťah a neviete, kde by ste ho našli? Stavte na nový typ zoznamky ELITEDate.sk a nájdite si partnera za veľmi krátky čas. Buďte nároční a majte vysoké očakávania. Neuspokojte sa s málom a hľadajte dovtedy, kým nenájdete toho pravého alebo tú pravú.

  Ako sa zoznámiť?

  Zoznamovanie s novými ľuďmi je v bežnom živote náročné. ELITEDate.sk celý tento proces uľahčuje a presúva ho na internet. Spoznávanie nových ľudí online ponúka oproti iným zoznamovacím metódam množstvo výhod. Nemusíte sa hanbiť a cítiť zle, ak by niečo nevyšlo. Nehovoriac o tom, že nové vzťahy môžete hľadať kedykoľvek a kdekoľvek. Cez počítač, tablet či mobil. Jediné, čo na to budete potrebovať, je pripojenie na internet.

  Registrácia do zoznamky je jednoduchá. Stačí, aby ste vyplnili registračný formulár, ktorý stačí odoslať a následne počkať na schválenie. Akonáhle máte profil schválený, môžete sa začať zoznamovať. Celé fungovanie zoznamky pochopíte rýchlo a ľahko. A ak by ste náhodou niečo nevedeli, stačí kontaktovať zákaznícku podporu.

  Potrebovali by ste nejaké rady ešte predtým, ako sa do zoznamky zaregistrujete? Jednoducho kliknite na kategóriu “Tipy na zoznámenie”, kde si môžete prečítať články a rady, čo robiť a čomu sa vyhnúť.

  A pre tých, ktorí by si neboli istí, či je zoznamka to pravé pre nich, by mali klikať na kategóriu s názvom “Skúsenosti so zoznamkou”. V nej objavia recenzie od spokojných užívateľov, ktorým sa podarilo nájsť svoju polovičku.

  Služby zoznamky Elitedate.sk

  Patríte k ľuďom, ktorí ešte nikdy neboli na zoznamke a máte nejaké otázky? V tom prípade sa obráťte na zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefónnom čísle a e-maile. Odborníci vám veľmi radi pomôžu v prípade akéhokoľvek problému, či už neviete, ako sa zaregistrovať alebo ako celú zoznamku používať. V prípade e-mailu vám príde odpoveď už do niekoľkých hodín. A v prípade telefonátu ju máte okamžite, obratom.

  Využívanie zoznamky je jednoduché aj vďaka tomu, že spoločnosť vám poskytuje rady, tipy a triky, ako sa jednoducho a rýchlo spoznať s niekým novým. Stačí, aby ste si prečítali niekoľko článkov na blogu, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Alebo stavili na poradňu a nechali si poradiť v nej.

  Výhodou ELITEDate.sk je, že sa do zoznamky viete prihlásiť aj prostredníctvom Facebooku. Zabudnite na zdĺhavé vypisovanie jednotlivých údajov. Kliknite na “Prihlásenie cez Facebook” a všetky údaje vám budú vyplnené automaticky.

  Zoznamka je určená pre ženy hľadajúce mužov, mužov hľadajúcich ženy, mužov hľadajúcich mužov a ženy hľadajúce ženy. Stavte na istotu aj vy a vyhnite sa neférovým zoznamkám, kde je množstvo nebezpečenstva a rizík. Neprídite o svoje osobné údaje a zoznámte sa len s reálnymi ľuďmi. Je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Najčastejšie otázky Elitedate.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Elitedate.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Elitedate.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Elitedate.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Elitedate.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Elitedate.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné.

  🛍️ Ponúka obchod Elitedate.sk dopravu zdarma?

  Elitedate.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Elitedate.sk?

  Obchod Elitedate.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Elitedate.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Elitedate.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Elitedate.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Elitedate.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Elitedate.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Elitedate.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Elitedate.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Elitedate.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Elitedate.sk?

  Akcia : Pomáhame láske, a preto je elitedate zoznamka pre vzťah. Zoznamovanie a hľadanie partnera môže byť vyčerpávajúce. Chceme ľuďom zoznamovanie spríjemniť, uľahčiť a pomôcť im nájsť životného partnera.

  🛍️ Aké má eshop Elitedate.sk zľavové kódy?

  Elitedate.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Elitedate.sk?

  Obchod Elitedate.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 773 543 459 alebo emailom: info@elitedate.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Elitedate.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Elitedate.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Elitedate.sk už 64x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Elitedate.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.