UPC.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 18.05.2024

Pre eshop UPC.sk máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. UPC.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope UPC.sk už 55x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od UPC.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu UPC.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope UPC.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (104x)
  Kontakt: UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.
  Ševčenkova 36
  851 01 Bratislava
  Telefón: 02/594 22 222
  E-mail: post@upc.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Prevodom na účet

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Ostatné

O obchode UPC.sk

 • UPC.sk je poskytovateľom televíznych, internetových a telefónnych služieb, ktoré sú v súčasnosti dostupné pre viac ako 600-tisíc domácností na Slovensku.

  Pri výbere internetových, televíznych alebo telefónnych služieb ste sa s veľkou pravdepodobnosťou už stretli so spoločnosťou UPC. Tá na slovenskom trhu figuruje už niekoľko rokov. Vo svojom portfóliu má veľké množstvo rôznych služieb, ktoré poskytuje tisíckam domácností po celom Slovensku. Potrebujete nový internet alebo premýšľate nad tým, že by ste zmenili operátora, ktorý vám poskytuje telefónne služby? V tom prípade ste na správnom mieste. Prečítajte si viac o spoločnosti UPC a o tom, aké produkty vám poskytuje.

  O spoločnosti UPC

  Spoločnosť UPC je jednou z vedúcich spoločností na slovenskom trhu. Jej hlavnou úlohou je poskytovať televízne, internetové a telefónne služby, ktoré sú v súčasnosti dostupné pre približne 600-tisíc domácností.

  Služby spoločnosti UPC sú dostupné vo viac ako 80 mestách a obciach po celom Slovensku. Ich podrobný zoznam nájdete na oficiálnej webovej stránke UPC.sk. Pred vybavením služby si tak môžete skontrolovať, či je vo vašej oblasti dostupná.

  Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK, LIAL and LILAK). Liberty Global je jedným z vedúcich svetových poskytovateľov širokopásmových služieb. Na trhu je známy pod značkami Virgin Media, Telenet a UPC.

  Liberty Global si na trhu udržuje dominantné postavenie aj vďaka tomu, že neustále investuje do infraštruktúry a digitálnych platforiem. Tie zákazníkom umožňujú využívať digitálnu revolúciu na maximum. Neustála snaha prinášať nové technológie a rozsah pôsobenia umožňujú Liberty Global neustále rozvíjať jej služby, ktoré poskytuje prostredníctvom siete novej generácie, ktorá spája viac ako 11 miliónov zákazníkov využívajúcich 25 miliónov televíznych, internetových a telefónnych služieb.

  V súčasnosti pôsobí Liberty Global v šiestich európskych mestách, kde svoje služby predáva pod spomínanými značkami – Virgin Media, Telenet a UPC. Okrem toho táto spoločnosť vlastní aj 50 % holandského spoločného podniku VodafoneZiggo, ktorá má 4 milióny zákazníkov, 10 miliónov účastníkov pevnej siete a 5 miliónov zákazníkov mobilných služieb.

  Služby spoločnosti UPC

  Spoločnosť pre svojich zákazníkov neustále zlepšuje a skvalitňuje svoje služby. Tie zahŕňajú najmä digitálnu televíziu, ktorá má aktuálne viac ako 160 programov všetkých žánrov vrátane viac ako 100 programov v HD kvalite. Následne nechýba mobilná televízia UPC TV a internetová televízia UPC TV.

  Súčasťou ponuky služieb, ktoré poskytuje spoločnosť UPC, je pripojenie na internet s rýchlosťou až do 1 Gbit/s a telefónne služby, ktoré umožňujú volať neobmedzene a bezplatne v rámci siete UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta.

  Všetky služby si môžete prezrieť z pohodlia domova na prehľadnej webovej stránke, ktorá ich rozdeľuje do niekoľkých základných kategórií. K nim sa radí Internet, Televízia, Internetová TV, Balíky služieb a Pre zákazníkov.

  Každá z hlavných kategórií sa delí na niekoľko menších podkategórií, v ktorých si môžete vybrať službu, o ktorú máte záujem. Napríklad kategória Televízia sa delí na Služby a ceny, TV Klasik, TV Komfort, TV Komfort Plus, Zoznámte sa s UPC TV, Prehľad TV staníc a Frekvencie TV programov.

  Jednotlivé kategórie sú podrobne popísané, aby ste vedeli, čo služby obsahujú a dokážu vám poskytnúť. Máte tak istotu, že si vyberiete presne to, čo potrebujete.

  Výhodou je taktiež to, že pri jednotlivých službách nechýba ani špeciálna aplikácia, cez ktorú si môžete overiť dostupnosť. Do panela stačí zadať len mesto, ulicu a číslo domu. Následne kliknite na “Overiť” a máte hotovo. Aplikácia vám v priebehu niekoľkých sekúnd zistí, ktoré zo služieb si môžete u seba doma užívať.

  Balíky služieb

  UPC.sk poskytuje okrem jednotlivých služieb aj výhodné balíky, ktoré obsahujú kombináciu viacerých produktov za výhodnú cenu. Ušetriť tak môžete rovno niekoľko desiatok eur. Jednotlivé balíky sú podrobne popísané, vďaka čomu je výber rýchly a jednoduchý. V súčasnosti sú k dispozícii štyri balíky, ktoré si môžete vybrať s viazanosťou na 24 mesiacov alebo bez nej. Platí, že ak sa zaviažete, cena je výhodnejšia.

  K balíkom, ktoré nájdete v ponuke, sa radia “Stačí mi základ”, ktorý obsahuje len základný Internet 100 (100 Mbit/6 s) a TV klasik (60+ staníc), “Dobrý mix internetu a TV” obsahuje rýchlejší Internet 400 (400 Mbit/25 s) a TV klasik (60+ staníc). Balíček “Chcem viac TV” obsahuje Internet 400 (400 Mbit/25 s) a TV Komfort (114+ staníc). Posledným balíčkom je “Chcem viac rýchlosti”, v ktorom získate Internet 600 (600 Mbit/30 s) a TV Komfort Plus (124+ staníc).

  S každou kombináciou služieb Internet + TV získate navyše prémiový Wi-Fi modem pre super rýchle pripojenie bez výpadkov, bezplatnú pevnú linku, internetovú televíziu UPC TV, ktorú sledujete kdekoľvek, bezkonkurenčný počet staníc v HD kvalite a tematický balík programov podľa vlastného výberu.

  Zoznam televíznych staníc, ktoré sú súčasťou jednotlivých balíčkov a ďalšie informácie o balíčkoch nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke UPC.

  Produkty a služby pre firmy

  UPC.sk poskytuje služby a produkty nielen pre jednotlivcov, resp. domácnosti, ale aj pre firmy. Pre tie sú k dispozícii tieto kategórie – Živnostníci a malé firmy, Stredné a väčšie firmy, Veľkoobchod a Novostavby.

  Služby pre firmy sú charakteristické tým, že sú spravidla väčšie (v takej veľkosti, ktorá by bola domácnostiam zbytočná) – viac internetu, bohatá ponuka televíznych programov a podobne. Platí, že čím viac služieb a väčší rozsah firma využije, tým výhodnejšiu cenu získa.

  Služby pre zákazníkov

  UPC.sk má k dispozícii profesionálny zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefóne, online chate aj e-maili. V prípade akýchkoľvek problémov sa naň môžete obrátiť. Odpoveď dostanete do niekoľkých sekúnd.

  Veľa praktických informácií nájdete aj na sociálnych sieťach. Spoločnosť UPC funguje na Facebooku, Instagrame, Youtube aj Twitteri.

  Blog plný zaujímavých článkov

  Máte záujem o prečítanie zaujímavých článkov? Alebo hľadáte praktické tipy a rady, ktoré využijete aj pri výbere služieb a produktov? V tom prípade klikajte na blog, ktorý UPC.sk prevádzkuje. Ten je pravidelne dopĺňaný o nové články, pri ktorých si môžete oddýchnuť počas nákupu.

  Osobná zóna – mojeUPC

  UPC.sk poskytuje všetkým svojím klientom zónu mojeUPC, v ktorej si môžu prezerať svoju spotrebu, faktúry a vidieť služby, ktoré majú objednané. Niektoré služby sa dajú dokúpiť aj z pohodlia domova, čím sa celý proces vybavovania urýchľuje a zjednodušuje.

  Ďalšie informácie

  Na oficiálnej webovej stránke UPC môžete nájsť aj ďalšie informácie, ktoré budete pri výbere a nákupe služieb potrebovať. K nim sa radia dokumenty, cenníky, test rýchlosti, tlačové správy, kontakty a veľa ďalšieho.

Najčastejšie otázky UPC.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope UPC.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód UPC.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope UPC.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope UPC.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite UPC.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné, Zábava.

  🛍️ Ponúka obchod UPC.sk dopravu zdarma?

  UPC.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod UPC.sk?

  Obchod UPC.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné, Zábava.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode UPC.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode UPC.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope UPC.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop UPC.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod UPC.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod UPC.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod UPC.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod UPC.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod UPC.sk?

  Akcia : Internet za 9,90 EUR s aktiváciou zdarma.
  Akcia : UPC TV 7 dní zadarmo.

  🛍️ Aké má eshop UPC.sk zľavové kódy?

  UPC.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop UPC.sk?

  Obchod UPC.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/594 22 222 alebo emailom: post@upc.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode UPC.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu UPC.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope UPC.sk už 55x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy UPC.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.