SportObchod.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 701x | Doprava zdarma: Áno
SportObchod.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od SportObchod.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu SportObchod.sk na Váš email

O obchode SportObchod.sk

 • Sportobchod.sk je najväčší online športový špecialista s garanciou najnižšej ceny! Užívajte si širokú ponuku a tie najlepšie služby.

  V dnešnej dobe si väčšina z nás uvedomuje, že sedavý spôsob života treba kompenzovať pohybom a športovaním minimálne vo voľnom čase. Či už ste profesionálnym alebo rekreačným športovcom, všetko čo potrebujete na akýkoľvek tradičný či netradičný šport nájdete v internetovom obchode SportObchod.sk.

  O e-shope

  Internetový obchod Spotobchod.sk patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom trhu. Okrem širokej ponuky poskytuje aj kvalitné služby a tie najlepšie ceny. Na svoje si tu tak príde úplne každý, nehľadiac na rozpočet. Spoločnosť funguje už od roku 2002, čím sa zaraďuje k tým najdlhšie fungujúcim, ktoré tu boli v začiatkoch slovenského internetu.

  Dlhá tradícia, skvelé recenzie a množstvo výhod, ktoré poskytuje, z neho robia ten najlepší internetový obchod. Nakupovanie je jednoduché. Všetko zjednodušuje zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť kedykoľvek budete mať nejaké otázky ohľadom nákupu, vrátenia, reklamácií alebo čokoľvek iného.

  Internetový obchod sa vám snaží byť čo najbližšie. Práve preto vám poskytuje všetky dôležité informácie. V prípade, že by ste chceli vedieť viac o spoločnosti alebo ľuďoch, ktorí stoja za týmto veľkým e-shopom, klikajte na firemný blog "Šatňa", kde sa dozviete informácie o najnovšom dianí.

  Reklamácie na tomto e-shope sú jednoduché a rýchle. Stačí buď kontaktovať zákaznícky servis alebo vyplniť formulár, ktorý nájdete na oficiálnej stránke. Rovnako je možné vrátenie tovaru, a to do 30 dní bez udania dôvodu.

  Samozrejmosťou je niekoľko možností dopravy a platby. V prípade online platby prechádzate cez platobné brány, ktoré sa starajú o vaše bezpečie. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, ktoré by ich mohli zneužiť.

  Internetový obchod sa orientuje nielen na slovenský, ale aj nemecký, český, rakúsky, švajčiarsky, nizozemský, belgický, luxemburský a taliansky trh. Zakladá si na všestrannosti a snaží sa poskytnúť vybavenie pre každý šport bez ohľadu na to, či sa vykonáva na kurte, klzisku, trávniku alebo v ringu.

  Sportobchod.sk stihol za svoju dlhú púť potešiť tisícky zákazníkov. Ročne vyexpeduje viac ako 100 tisíc objednávok a toto číslo sa neustále zvyšuje. Ak teda hľadáte kvalitnú športovú obuv či doplnky, ste na správnom mieste. Obchod je zárukou kvality, a to nielen pri produktoch, ale aj v rámci samotných služieb.

  Produkty

  Krédo e-shopu: “Športové potreby – široký výber za akčné ceny” ho plne vystihuje. Na svoje si tu prídu športoví klasici – futbalisti, hokejisti, cyklisti, bežci, vyznávači loptových hier, ale aj moderní športovci – kolobežkári, boardisti, milovníci inlinov, squashu a mnohého ďalšieho. Okrem samotného vybavenia na doslova desiatky druhov športov tu nájdete aj športové oblečenie, ortézy a chrániče pre uchovanie zdravia pri športovaní.

  Potešiť môžu aj športové doplnky ako strešné nosiče, boxy na auto a iné. Pomer kvality tovaru a jeho ceny je v SportObchod.sk veľmi prijateľný. Všetok tovar je starostlivo vyberaný a testovaný odborníkmi pre danú oblasť. Navyše, aby bol váš nákup čo najjednoduchší, máte možnosť nahliadnuť do prehľadnej poradne, ktorá vám pomôže s rôznymi špecifickými oblasťami výberu ako je napríklad výber vhodnej tenisovej rakety či detského bicykla.

  Všetky produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Nechýba informácia o dostupnosti, hodnotenie a možnosť porovnania. Nižšie na stránke nájdete podrobný popis, parametre a hodnotenie. Ak by ste mali otázky, využite sekciu "Otázky", prípadne klikajte na možnosť "Poradíme vám".

  Služby

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať v prípade akéhokoľvek problému. K dispozícií máte telefónne číslo a e-mail.

  Celý e-shop je veľmi prehľadný a rozumne triedený, vďaka čomu môžete nakupovať pohodlne a jednoducho. Garancia výmeny či vrátenia tovaru do štyroch týždňov je samozrejmosťou. Poštovné zadarmo získate už pri objednávke nad 80 €.

  Chcete zostať s internetovým obchodom v kontakte? V tom prípade by ste sa mali prihlásiť na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších kúskoch v ponuke a o akciách. Prípadne klikajte na sociálne siete a sledujte e-shop tam.

  Prejsť do obchodu SportObchod.sk

SportObchod.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón SportObchod.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode SportObchod.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

SportObchod.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite SportObchod.sk na výhodný nákup v kategórii: Športové potreby.

SportObchod.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod SportObchod.sk dopravu zdarma?

  SportObchod.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod SportObchod.sk?

  Obchod SportObchod.sk ponúka tovar v kategóriách: Športové potreby.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode SportObchod.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet, Splátkový predaj.

  Akú dopravu môžem využit v obchode SportObchod.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod SportObchod.sk?

  Na September, 2022 pre obchod SportObchod.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod SportObchod.sk?

  Na September, 2022 pre obchod SportObchod.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod SportObchod.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 70 €

  Štatistiky obchodu SportObchod.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 701x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode SportObchod.sk už 701x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Športové potreby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Športové potreby

MyProtein.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 48x
Klotinkfit.com
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 2x
Cvicte.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
UniqueFit.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Biotechusa.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 68x
MyProtein.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 58x
Fitness4u.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 35x
Sportby.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 35x

SportObchod.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu SportObchod.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 102


Prejsť do obchodu SportObchod.sk
Kontakt: SportObchod.cz
Čechyňská 16
602 00 Brno
Telefón: 02/ 33 05 79 63
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie