Sportby.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 62x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Sportby.sk:

  Sportby.sk je internetový obchod, ktorý má v ponuke exkluzívny tovar orientovaný na športové vybavenie od tých najlepších značiek. Prečo nakupovať v obchode Sportby.sk ?

Sportby.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Jún 2021)

Sportby.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 70€ Doprava zdarma pri nákupe nad 70€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Sportby.sk Kategória : Športové potreby Použité : 28x
Sportby.sk
 • Akcie
  Prihlás sa k odberu newslettera a získaj špeciálne ponuky Prihlás sa k odberu newslettera a získaj špeciálne ponuky Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Sportby.sk Kategória : Športové potreby Použité : 15x
Sportby.sk
 • Zľavy
  Aktuálne zľavy na Sportby Aktuálne zľavy na Sportby Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Sportby.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Ponuky od Sportby.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Sportby.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Športové potreby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Športové potreby

MyProtein.sk
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : MyProtein.sk Kategória : Športové potreby Použité : 3x
Klotinkfit.com
 • Zľava 5%
  Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie... Viac o zľave Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie Klotinkfit. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Klotinkfit.com Kategória : Športové potreby Použité : 2x
TeamStore.sk
 • Zľava Zľava 5%
  Zľava 5% pri objednávke nad 49€ Zľava 5% pri objednávke nad 49€ Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : TeamStore.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Bodyworld.eu
Platnosť do : 30/07/2021
Obchod : Bodyworld.eu Kategória : Športové potreby Použité : 0x
UniqueFit.sk
 • Zľava 10%
  Doplnky výživy a oblečenie na šport.. Získaj zľavu 10% na nákup v e... Viac o zľave Doplnky výživy a oblečenie na šport.. Získaj zľavu 10% na nákup v e-shope UniqueFit.sk. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : UniqueFit.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x

O obchode Sportby.sk

 • Sportby.sk je internetový obchod, ktorý má v ponuke exkluzívny tovar orientovaný na športové vybavenie od tých najlepších značiek.

  Radi cvičíte, chodíte na túry, športujete alebo len hľadáte kvalitné športové značky? V tom prípade ste na správnom mieste. Internetový obchod Sportby.sk patrí medzi veľmi obľúbené obchody na slovenskom trhu. Jeho ponuka je široká a obohatená o mnohé známe aj menej známe značky. Nakupujte kvalitné kúsky za skvelé ceny aj vy.

  O e-shope

  Internetový obchod Sportby.sk je vytvorený ľuďmi, ktorí sú nadšenci športu a pohybu. Ide o skupinu ľudí, ktorí majú radi kvalitu a chcú ju poskytnúť aj ďalším ľuďom za skvelé ceny. Hlavným zameraním e-shopu je snowboarding a lyžovanie, hokej, beh a cyklistika. Okrem toho však poskytujú vybavenie na športy ako surfovanie, boxovanie, plávanie či triatlon.

  Sportby.sk dôkladne vyberá ten najlepší športový sortiment, aby mohli prekonať nielen samých seba, ale taktiež konkurenciu. Spoločnosť vznikla v roku 1996. Začiatky sú spojené s distribúciou športového tovaru z oblasti street style fashion, snowboard & skate.

  V roku 1999 bola založená prvá snowboardová škola na Slovensku v Jasnej a v roku 2002 spoločnost začala prevádzkovať sieť športových obchodov a požičovní lyží a snowboardov v zimných strediskách. V roku 2018 sa e-shop dostal aj do Českej republiky.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod Sportby.sk je prehľadný a jednoduchý. Hneď ako doň vojdete, uvidíte posuvný panel, ktorý obsahuje najnovšie kúsky, akcie a zľavy. Nad ním sa nachádzajú hlavné kategórie, ktoré sú rozdelené podľa jednotlivých športov na Móda/Obuv, Fitness/Joga, Outdoor, Beh, Cyklistika a množstvo ďalšieho. Každá z hlavných kategórií má svoju podkategóriu, vďaka čomu sa v nej orientujete veľmi rýchlo a jednoducho aj napriek tomu, že obsahuje veľké množstvo produktov.

  Na hlavnej stránke, pod posuvným panelom, nájdete ďalšie rozdelenie. Sú tu najobľúbenejšie kategórie, produkty a taktiež fotografie zo sociálnych sietí. Nachýbajú ani najnovšie články na blogu.

  Keď si nejaký výrobok vyberiete, stačí ho rozkliknúť a prezrieť si najdôležitejšie informácie, ktoré vám poskytuje. To znamená veľkosť, rozmery, farebné varianty, podrobný popis produkty, podobné produkty a množstvo ďalšieho. Nechýbajú ani ilustračné fotografie, vďaka ktorým vidíte produkt lepšie a viete, čo kupujete.

  Služby internetového obchodu

  Internetový obchod poskytuje široké spektrum služieb. Základom je kvalitný zákaznícky servis, ktorý vám poradí pri úplne každom probléme. Či už máte nejaké problémy s objednávkou alebo len potrebujete viac informácií o produkte. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla, poprípade sociálnych sietí.

  Internetový obchod má aj blog, na ktorom nájdete najnovšie články plné zaujímavých informácií. Ak sa zaujímate o zdravý životný štýl, rozhodne to bude niečo pre vás. Pri nakupovaní si tak príjemne oddýchnete a spravíte si pauzu.

  Internetový obchod môžete sledovať na sociálnych sieťach, kde je aktívny. Budete medzi prvými, ktorí budú vedieť o najnovších akciách, zľavách a množstve ďalšieho. Okrem toho, e-shop poskytuje aj možnosť prihlásenia sa na odber newsletteru. Ten vám niekoľkokrát príde do e-mailovej schránky a bude vás informovať o tom, čo na e-shop práve prišlo.

  Nakupovanie je jednoduché aj vďaka viacerým spôsobom platby. Medzi ne sa radí platba kartou, dobierka a prevod na účet. Rovnako je veľa aj spôsobov dopravy. Tu si vyberáte z možnosti kuriér, Slovenská pošta, Osobné prevzatie alebo Zásielkovňa.

  Prejsť do obchodu Sportby.sk

Sportby.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Sportby.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Sportby.sk
Kontakt: Player s.r.o.
Kamenné pole 4556/10
Liptovský Mikuláš 03101
Telefón: 044/32 40 321
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón Sportby.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Sportby.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Sportby.sk na výhodný nákup v kategórii: Športové potreby.

Na Jún 2021 pre obchod Sportby.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Sportby.sk už 62x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.