CisteOblecenie.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2 | Zľavové kupóny: 1 | Ušetrené: 0x
 • O obchode CisteOblecenie.sk:

  Hľadáte jednoduché oblečenie bez všelijakých potlačí? Ste na správnom mieste. ČistéOblečenie.sk je tým najlepším obchodom, kde nájdete kvalitné "čisté" oblečenie. Prečo nakupovať v obchode CisteOblecenie.sk ?

CisteOblecenie.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Október 2020)

CisteOblecenie.sk
 • Zľava 5%
  Zľava 5% s automatickou aktiváciou Zľava 5% s automatickou aktiváciou Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
CisteOblecenie.sk
 • Akcia 4+1
  Ponuka 4+1 zadarmo Ponuka 4+1 zadarmo Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
CisteOblecenie.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 59€ Doprava zdarma pri nákupe nad 59€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Ponuky od CisteOblecenie.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu CisteOblecenie.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Móda a Oblečenie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Móda a Oblečenie

AboutYou.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 15%
  Zľava 15% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50 €:... Viac o zľave Zľava 15% pre nových zákazníkov. Minimálna hodnota objednávky 50 €: https://www.aboutyou.sk/podmienky-pouzitia-kuponu Skryť text
Platnosť do : 30/11/2020
Obchod : AboutYou.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 90x
Vuch.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 15%
  Zľava 15% na kategóriu kabelky a mestské batohy Zľava 15% na kategóriu kabelky a mestské batohy Skryť text
Platnosť do : 25/10/2020
Obchod : Vuch.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 3x
Armik.sk
 • Zľava -5%
  Zľavový kód -5% - Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Zľavový kód -5% - Zľavu 5% na celý nákup získate pri použití kódu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Armik.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 164x
Shooos.sk
 • Zľava 5%
  Zľava 5% na všetky zľavnené produkty Zľava 5% na všetky zľavnené produkty Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Shooos.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 88x
Buďchlap.sk
 • Zľava 5%
  Zľavový kód BudChlap.sk na zľavu -5% na celý nákup. Zľavový kód si... Viac o zľave Zľavový kód BudChlap.sk na zľavu -5% na celý nákup. Zľavový kód si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na BudChlap.sk pri nákupe Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Buďchlap.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 84x

O obchode CisteOblecenie.sk

 • Hľadáte jednoduché oblečenie bez všelijakých potlačí? Ste na správnom mieste. ČistéOblečenie.sk je tým najlepším obchodom, kde nájdete kvalitné "čisté" oblečenie.

  Móda je dnes divoká a poskytuje rôzne zaujímavé vzory, potlače a farby. Len ťažko dnes nájdete kúsky, ktoré by boli jednoduché alebo jednofarebné. Mnohé z takýchto výrobkov sú často nemoderné alebo nevyzerajú dobre. Ak hľadáte čisté oblečenie bez potlače, ktoré bude vyzerať dobre a bude kvalitné, ste na správnom mieste. ČistéOblečenie.sk je e-shopom, ktorý poskytuje širokú ponuku skvelých kúskov bez potlače.

  O e-shope

  Internetový obchod ČistéOblečenie.sk vznikol so zámerom poskytnúť ľuďom oblečenie bez rôznych divokých potlačí, ktoré často vadia a nevyzerajú dobre. Vo svojej ponuke preto poskytuje oblečenie, ktoré je jednofarebné, jednoduché a vhodné pre všetky vekové kategórie.

  E-shop poskytuje široké možnosti a rôzne služby. Svojim zákazníkom sa snaží byť čo najbližšie a poskytovať im to najlepšie. Spoločnosť založila e-shop pred niekoľkými rokmi. Za pomerne krátku dobu sa stal veľmi obľúbeným u mnohých ľudí. Niet sa však ani čomu čudovať. Jeho produkty sú kvalitné, štýlové a ponuka je široká.

  Produkty

  Ponuka internetového obchodu CisteOblecenie.sk je naozaj široká. Ponúka výrobky pre ženy, mužov aj deti. Ponuka je vhodná pre všetky vekové kategórie. E-shop ponúka tričká, mikiny, nohavice a množstvo ďalšieho. Na jednom mieste tak môžete nájsť úplne celý outfit. Oblečte sa od hlavy po päty do výrobkov internetového obchodu ČistéOblečenie.sk aj vy.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na e-shope je veľmi jednoduchá. Výrobky sú rozdelené do troch hlavných kategórií a to Ženy, Muži a Deti. Okrem hlavných kategórií nájdete aj ďalšie kategórie ako napríklad Unisex, Froté a Pracovné.

  Každá z kategórií má jednotlivé podkategórie ako napríklad tričká, polokošele, košele, mikiny, tepláky, šortky a množstvo ďalšieho. Tieto podkategórie poskytujú rôzne filtre, pre jednoduchšiu orientáciu a ešte rýchlejší nákup.

  Na e-shop si zvyknete už po veľmi krátkej dobe. Zorientujete sa na ňom rýchlo a nakupovanie tak netrvá príliš dlho. Hneď po príchode na e-shop totižto môžete vidieť jednotlivé podkategórie vypísané pod hlavným nepohyblivým panelom. Nechýbajú ani ilustračné obrázky modelov, ktorí na sebe oblečenie majú.

  Služby

  Internetový obchod ČistéOblečenie.sk poskytuje kvalitný zákaznícky servis, vďaka ktorému dostanete odpovede na úplne každý problém, ktorý budete mať. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom online chatu, e-mailu alebo telefónneho čísla.

  Ak by ste chceli o novinkách vedieť medzi prvými, internetový obchod by ste mali sledovať na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram. Nechýba ani možnosť prihlásenia sa na odber newslettera. Ten príde do vašej e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca a bude vás informovať o novinkách a zľavách.

  Výhodou e-shopu sú široké možnosti platby. Tie môžete zrealizovať prostredníctvom dobierky, platobnej karty, platobnej brány alebo bankovým prevodom. Možností doručenia je taktiež veľké množstvo. Nad určitú sumu dokonca získate aj doručenie zadarmo. Vrátenie tovaru je jednoduché a bez udania dôvodu tak môžete urobiť do 14 dní.

  V ponuke internetového obchodu nájdete ďalšie zaujímavé možnosti ako napríklad 4+1 zadarmo či dokonca Rodinný alebo Párový koncept. Pri tomto koncepte ide o to, že sa môžete so svojou rodinou alebo partnerom jednoducho zladiť do tých istých farieb a materiálov.

  Prejsť do obchodu CisteOblecenie.sk

CisteOblecenie.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu CisteOblecenie.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu CisteOblecenie.sk
Kontakt: ČistéOblečenie.sk
ITeON s.r.o.
Němcovej 30
040 08 Košice
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón CisteOblecenie.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode CisteOblecenie.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite CisteOblecenie.sk na výhodný nákup v kategórii: Móda a Oblečenie.

Na Október 2020 pre obchod CisteOblecenie.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 2x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode CisteOblecenie.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.