Skinny.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 7x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Skinny.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Skinny.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Skinny.sk - Recenzia

 • Skinny.sk je internetový obchod, ktorý sa orientuje na spaľovače tukov a účinné fitness doplnky stravy.

  Patríte k tým, ktorí sa zdravo stravujú a pravidelne cvičia? V tom prípade by ste mali staviť na internetový obchod Skinny.sk, ktorý sa radí k tým najkvalitnejším na slovenskom trhu. Jeho ponuka je široká a obsahuje zaujímavé kúsky, ktoré si rozhodne zamilujete. Okrem toho má skvelé ceny, ten najlepší zákaznícky servis a množstvo ďalšieho. Nakupujte na Skinny.sk ešte dnes a uvidíte, že ľutovať rozhodne nebudete.

  O e-shope

  Hlavným cieľom internetového obchodu Skinny.sk je ukázať ľuďom, že aj v malej krajine sa rodia skvelé nápady a produkty. Spoločnosť bola založená v Českej republike a síce funguje len zopár rokov, stihla potešiť tisícky spokojných zákazníkov, ktorí sa neustále vracajú. Dôvodom je vysoká kvalita, široký výber produktov a skvelé ceny.

  Spoločnosť bola založená profesionálnymi športovcami, ktorí majú dlhoročnú prax a skúsenosti so športom, zdravým stravovaním a poznajú základné princípy zdravého životného štýlu. Sami vedia, že zlúčiť bežný život a pohyb nie je jednoduché. Práve preto sa vám snažia pomôcť. Vytvorili najlepšie a najúčinnejšie výživové doplnky, ktoré vám pomôžu udržať si hmotnosť alebo schudnúť a to aj bez pravidelného pohybu.

  Skinny.sk predstavuje českému a slovenskému trhu produkty, ktoré sú účinné a kvalitné. Produkované sú v Česku a na ich výrobu sú použité len suroviny špičkovej kvality. To znamená, že do tela nedávate žiadne látky, ktoré by mohli mať nežiaduce alebo iné negatívne účinky.

  Produkty sú zamerané najmä na ženy, no obľubujú ich aj mnohí muži. Užívať ich môžu mladé dievčatá aj dospelé ženy. Je úplne jedno, akú prácu máte alebo čomu sa venujete. Produkty Skinny sú pre vás ako stvorené. Cieľom spoločnosti je, aby ste si našli svoju vlastnú cestu k úspechu.

  Každý produkt je balený špeciálne. Tak, aby vám domov nikdy neprišlo niečo v zhoršenej alebo zlej kvalite. Produkty by mali rozmaznávať a po otvorení balíčka hneď potešiť. Každý produkt sa užíva veľmi jednoducho. Väčšina je v suchom skupenstve, vďaka čomu ich môžete vziať so sebou kamkoľvek idete.

  Internetový obchod poskytuje vysokú bezpečnosť. Ak si vyberiete platbu online, môžete očakávať niekoľko platobných brán, ktoré sa starajú o to, aby boli vaše údaje v bezpečí a neboli zneužité tretími stranami.

  V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať tím odborníkov, ktorý vám veľmi rád odpovedie na každú vašu otázku. Je úplne jedno, či sa týka vrátenia, reklamácie alebo výberu. Zákaznícky servis môžete kontaktovať prostredníctvom online chatu, telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Produkty

  Internetový obchod Skinny.sk má široké portfólio produktov. Jeho ponuka je rozdelená na niekoľko základných kategórií a to kolagén, spaľovače, proteíny a aminokyseliny. Vyberať si tak môžete podľa svojich potrieb alebo cieľa. Na výber máte taktiež z veľkostí balíčkov. Ak chcete nejaký produkt len vyskúšať, vyberte si jedno balenie. Ak však výrobky používate na pravidelnej báze, siahnite po väčšom a výhodnejšom balíčku.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Nechýba podrobný popis, ktorého súčasťou je zloženie a účinky jednotlivých látok. Nižšie na stránke nájdete aj komentáre od ľudí, ktorí si už produkt zakúpili, prípadne od tých, ktorí majú nejaké otázky.

  Orientácia na e-shope je jednoduchá. Všetky produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktoré majú menšie podkategórie. Tie disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa ceny, názvu alebo obľúbenosti.

  Služby

  Skinny.sk je známy svojimi kvalitnými službami. Jednou z nich je zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla, online chatu alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom.

  V prípade, že by ste sa chceli naučiť niečo nové alebo si chcete pri nakupovaní oddýchnuť, stavte na blog, ktorý e-shop prevádzkuje. Objavíte v ňom zaujímavé články na tému zdravého životného štýlu a cvičenia.

  Chcete zostať s e-shopom v kontakte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do týždňa. Informovať vás bude o najnovších kúskoch v ponuke a akciách.

Skinny.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Skinny.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Skinny.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Skinny.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Skinny.sk na výhodný nákup v kategórii: Black Friday, Zdravie.

Skinny.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Skinny.sk dopravu zdarma?

  Skinny.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Skinny.sk?

  Obchod Skinny.sk ponúka tovar v kategóriách: Black Friday, Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Skinny.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Skinny.sk?

  Môžete využiť dopravu: Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Skinny.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Skinny.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Skinny.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Skinny.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Skinny.sk? Black Friday 2023 v obchode Skinny.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Skinny.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 7x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Skinny.sk už 7x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Skinny.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Výhodné balenia : Výhodné balenia za akčné ceny.
 • Black Friday : Black Friday zľava. Kvalitné fitness doplnky stravy. Schudnite rýchlo a natrvalo.
 • Výhodné balenia : Výhodné balenia za akčné ceny.
 • Zľava : Zľava s kódom.
 • Výhodné balenia : Výhodné balenia za akčné ceny.
 • Zľava : Zľavový kód
 • Výhodné balenia : Výhodné balenia za akčné ceny.

Informácie o eshope Skinny.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: SKINNY.CZ s.r.o.
Branická 213/53
Praha 4 - Braník
147 00
Česká republika
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Zásielkovňa