Neurinu.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 13.06.2024

Pre eshop Neurinu.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 1x zľavový kód. Neurinu.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 55 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Neurinu.sk už 23x.
Neurinu.sk
 • KÓD
  Zľava 5% na Neurinu.sk
  Zľava 5% z ceny objednávky. Užívateľ môže kupón využiť len 1x.
Platí neobmedzene
Použité 20x
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Neurinu.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Neurinu.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Neurinu.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Augeri s.r.o.
  Dialničná cesta 5
  903 01 Senec
  E-mail: obchod@neurinu.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Hotovosť
  Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie Zásielkovňa

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Neurinu.sk

 • V ponuke internetového obchodu Neurinu.sk nájdete výživové doplnky pre mentálnu pohodu a šťastný život. Vyskúšajte ich aj vy!

  Hľadáte kvalitné výživové doplnky, ktoré by zlepšili vašu náladu a podporili mentálnu pohodu? Práve ste ich našli! V ponuke internetového obchodu Neurinu.sk objavíte silné doplnky výživy, ktoré sa postarajú o pokojný a príjemný život. Nechajte si v dnešnej rýchlej dobe plnej stresu efektívne pomôcť! Je to jednoduchšie, ako sa zdá.

  O internetovom obchode

  Život prináša rôzne náročné výzvy, ktorým musia ľudia neustále čeliť. V takýchto situáciách sa môžu cítiť ako vymenení. Pozitívna nálada mizne a človek je len podráždený a nahnevaný. S týmito pocitmi vám však vedia efektívne pomôcť výživové doplnky Neurinu, ktoré boli vytvorené na to, aby ľuďom pomáhali aj v tých najnáročnejších životných situáciách.

  Pri užívaní Neurinu sa netreba ničoho báť. Všetky výrobky boli certifikované a prešli kompletnými laboratórnymi skúškami. Sú takisto registrované a kontrolované Úradom verejného zdravotníctva. Neurinu sú tiež starostlivo kontrolované na prítomnosť nežiaducich ťažkých kovov ako je olovo, ortuť, kadmium a nikel, a na prítomnosť mikroorganizmov, najmä Salmonely, E-coli a hubových plesní. Nemusíte sa tak báť negatívnych vedľajších účinkov. Všetky certifikáty nájdete na oficiálnej webovej stránke Neurinu.sk ,kde si ich môžete stiahnuť a prečítať.

  Internetový obchod Neurinu.sk si zakladá na niekoľkých hodnotách, ktorými sú garancia kvality, tovar skladom, vďaka čomu je vaša objednávka vo väčšine prípadov expedovaná už do 24 hodín od objednania a profesionálny servis, ktorý ocenia všetci zákazníci. Poteší aj diskrétnosť a súkromie, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by o vašim zdravotnom stave vedel aj niekto iný, a ekológia, ktorú spoločnosť dosahuje tým, že využíva recyklovateľné materiály ako sklo, kov a papier.

  Internetový obchod sa neustále snaží skvalitňovať svoje služby a poskytovať najvyššiu kvalitu a zároveň aj maximálny komfort pri nakupovaní. Pod komfortom spoločnosť myslí hlavne jednoduchú orientáciu v širokom sortimente, náležitú pozornosť personálu a profesionálne poradenstvo. Všetky tieto benefity získava nielen pravidelný, ale aj nový zákazník, ktorý na e-shope nakupuje po prvýkrát.

  Produkty obchodu Neurinu.sk

  Internetový obchod Neurinu.sk je špecializovaný. To znamená, že vo svojej ponuke má len zopár výrobkov, ktorým sa plne venuje. V tomto prípade ide o výživové doplnky, ktoré sú určené pre mentálnu pohodu a šťastný život. Výrobky Neurinu sú charakteristické niekoľkými znakmi vrátane toho, že obsahujú najvyššiu kvalitu účinných látok, majú vysokú vstrebateľnosť, sú ohľaduplné voči životnému prostrediu, ich účinné látky vzájomne spolupracujú, čím dosahujú lepšie výsledky a sú ohľaduplné aj k ľuďom so špecifickým stravovaním.

  Výrobky Neurinu potešia koncentrovaným zložením, rýchlym účinkom a skutočnosťou, že sú vhodné aj pre vegánov. Okrem toho sú bez zbytočných prísad, vďaka čomu sa nemusíte báť, že do tela vkladáte množstvo rôznych látok, ktoré ani nepotrebujete.

  Internetový obchod Neurinu.sk vám chce poskytnúť nielen kvalitné produkty, ale aj služby. Práve preto mu nechýba ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov a profesionálov s množstvom skúseností. K dispozícii je od pondelka do piatka. Obrátiť sa naň môžete v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí či problémov s nakupovaním alebo objednávkou.

  Ponuka e-shopu Neurinu.sk

  Nakupovanie na internetovom obchode Neurinu.sk je veľmi jednoduché. Keďže je špecializovaný, v ponuke objavíte len niekoľko produktov, ktoré však majú jednu hlavnú úlohu – podporiť mentálnu pohodu a zlepšiť život.

  E-shop poskytuje jednu hlavnú kategóriu, v ktorej nájdete všetky výrobky. Prvým je Serotogen, ktorý je určený na dobrú náladu a radosť na každý deň. Druhým je Calmgen, ktorý je určený na boj proti úzkosti a stresu. Následne si môžete zvoliť aj Melatogen, ktorý slúži na navodenie hlbokého a osviežujúceho spánku, a Nootrogen, ktorý je určený pre vysoký výkon nervovej sústavy a mozgu.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby e-shopu Neurinu.sk

  Máte nejaké otázky týkajúce sa nákupu, reklamácie alebo produktov? Obráťte sa na profesionálny zákaznícky servis e-shopu Neurinu.sk, ktorý vám veľmi rád poradí. Kontaktovať ho môžete od pondelka do piatka prostredníctvom e-mailu a telefónu. Odpoveď dostanete obratom, takže o váš problém je postarané ihneď.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku alebo hotovosťou. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom a prostredníctvom Zásielkovne. Prípadne využite osobné prevzatie na pobočke.

  S internetovým obchodom môžete zostať v kontakte, a to prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne stavte na sociálne siete ako Facebook a Instagram.

  Ak by ste si chceli počas nákupu oddýchnuť a dozvedieť sa nejaké zaujímavé informácie o zdraví, klikajte na kategóriu “Blog”, kde e-shop pravidelne uverejňuje rôzne články orientované na mentálnu pohodu a šťastie.

  Nakúpte na internetovom obchode Neurinu.sk a zabojujte proti zlej nálade kvalitnými výživovými doplnkami!

Najčastejšie otázky Neurinu.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Neurinu.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Neurinu.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Neurinu.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Neurinu.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Neurinu.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Neurinu.sk dopravu zdarma?

  Neurinu.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 55 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Neurinu.sk?

  Obchod Neurinu.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Neurinu.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Hotovosť

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Neurinu.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie, Zásielkovňa

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Neurinu.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Neurinu.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Neurinu.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod Neurinu.sk máme v ponuke 1x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Neurinu.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod Neurinu.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Neurinu.sk?

  Zľava 5% : Zľava 5% z ceny objednávky. Užívateľ môže kupón využiť len 1x.
  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 55 €

  🛍️ Aké má eshop Neurinu.sk zľavové kódy?

  Neurinu.sk má tieto zľavové kódy: H****5.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Neurinu.sk?

  Obchod Neurinu.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 2 222 007 24 alebo emailom: obchod@neurinu.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Neurinu.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Neurinu.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 1
  🚚 Doprava zdarma Áno (55 €)
  📅 Aktualizované Jún, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Neurinu.sk už 23x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Galéria zľavových kódov Neurinu.sk

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Neurinu.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.