AfBshop.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode AfBshop.sk:

  Hľadáte kvalitnú elektroniku za skvelé ceny? Stavte na lídra slovenského a zahraničného trhu - AfBshop.sk! Prečo nakupovať v obchode AfBshop.sk ?

AfBshop.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Apríl 2021)

AfBshop.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 199 € Doprava zdarma pri nákupe nad 199 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : AfBshop.sk Kategória : Elektronika Použité : 0x
Ponuky od AfBshop.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu AfBshop.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Elektronika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Elektronika

Farnell.com
 • IBA U NÁS!
  Zľava 13%
  Zľava 13% pre objednávky nad 175 € Zľava 13% pre objednávky nad 175 € Skryť text
Platnosť do : 01/05/2021
Obchod : Farnell.com Kategória : Elektronika Použité : 1x
Conrad.sk
 • Zľava 4 €
  Zľavový kód Conrad.sk na zľavu 4 € pri nákupe nad 40 €. Zľavový kód... Viac o zľave Zľavový kód Conrad.sk na zľavu 4 € pri nákupe nad 40 €. Zľavový kód Conrad.sk si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na Conrad.sk pri nákupe. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Conrad.sk Kategória : Elektronika Použité : 113x
Doopshop.sk
 • Zľava 4€
  Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom... Viac o zľave Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom ušetríte 4 € z ceny nákupu. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Doopshop.sk Kategória : Elektronika Použité : 56x
Datart.sk
 • Zľava 12 €
  Zľava 12 € pri nákupe nad 350 € Zľava 12 € pri nákupe nad 350 € Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Datart.sk Kategória : Elektronika Použité : 9x
Holime.eu
 • Zľava 15%
  Zľava 15% na na IPL epilátory Beurer Zľava 15% na na IPL epilátory Beurer Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Holime.eu Kategória : Elektronika Použité : 5x

O obchode AfBshop.sk

 • Hľadáte kvalitnú elektroniku za skvelé ceny? Stavte na lídra slovenského a zahraničného trhu - AfBshop.sk!

  Túžite po kvalitnej elektronike, no nechcete za ňu utratiť stovky až tisícky eur? Obráťte sa na AfBshop.sk, ktorý vám ponúka repasované kúsky za tie najlepšie ceny. V jeho ponuke nájdete okrem mobilov aj počítače, tablety, monitory či množstvo ďalšej elektroniky. Obráťte sa na odborníka v tomto segmente, ktorým AfB rozhodne je.

  O e-shope

  AfBshop.sk je najväčším neziskovým IT-podnikom v Európe. Jeho hlavným cieľom je stať sa najväčším neziskovým IT-podnikom na celom svete. Spoločnosť chce pomocou IT remarketingu významne prispieť k znižovaniu plynov CO2, šetreniu prírodných zdrojov a efektívnemu využitiu elektrickej energie. To sa jej darí pomocou faktu, že elektroniku nepredáva čisto novú, ale repasovanú. Dáva druhú šancu veciam, ktoré by inak skončili na skládke alebo v odpade.

  O hodnotách internetového obchodu vypovedá inkluzívny a sociálno-podnikateľský obchodný model a taktiež ekologické správanie. Pri nákupe si môžete byť istí, že podporujete spoločnosť, ktorá to myslí s našou planétou naozaj dobre. AfBshop.sk funguje už viac ako 15 rokov, počas ktorých dokázala ušetriť 281 450 megawatt hodín energie, 132 100 ton surovín, 87 270 ton emisii a poskytla prácu 420 pracovníkom v 19 pobočkách v 5 krajinách. Do roku 2025 chce spoločnosť zamestnať 700 pracovníkov, z ktorých bude až 300 zdravotne znevýhodnených.

  Hodnoty spoločnosti potešia každého človeka, ktorý si plánuje zakúpiť elektroniku. Podporiť internetový obchod s takouto filozofiou je viac ako potešením. Ak teda máte v pláne objednať si niečo, môžete sa tešiť na širokú ponuku produktov.

  Produkty

  Ako sme už vyššie spomenuli, internetový obchod AfBshop.sk sa orientuje na repasovanú elektroniku. To znamená, elektroniku z druhej ruky. Aj napriek tomu, že nejde o čisto nové kúsky, všetky ponúkané produkty sú vo viac ako dobrom stave. Spoločnosť sa stará, aby opravila aj tie najmenšie nedokonalosti a poskytla vám tak to najlepšie.

  Na internetovom obchode môžete nakupovať tablety, počítače, smartfóny, monitory, príslušenstvo aj produkty pre hráčov. Všetky produkty sú rozdelené do jednotlivých kategórií, aby sa vám jednoducho nakupovali. Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií. Tie sa dajú priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo nakupujete.

  Nechýbajú parametre ako rok výroby, operačný systém, veľkosť displeja či pamäť. Následne si vyberáte z možnej záruky. 12 mesačná lehota je zdarma, pri predĺžení na 24 alebo 36 mesiacov si musíte priplatiť. Pri výrobku nájdete aj označenie kategóriou. Podľa nej zistíte, v akom je stave. Najlepšia kategória je A+. Všetky informácie o kategóriách si môžete prečítať na e-shope.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je jednoduchá a rýchla. Všetky produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktoré sa delia na menšie podkategórie. Tie zas disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa ceny, obľúbenosti alebo názvu. V prípade, že by ste názov produktu vedeli, môžete využiť vyhľadávací box nachádzajúci sa nad hlavným menu.

  Na hlavnej stránke nájdete veľký posuvný panel. Ten vás informuje o novinkách v ponuke alebo o najnovších akciách. Keď na stránke prejdete nižšie, objavia sa vám najpredávanejšie produkty, dôvody, prečo nakupovať v AfB a odporúčané výrobky.

  Služby

  Internetový obchod sa vám snaží poskytovať čo najkvalitnejšie služby. Práve preto je samozrejmosťou zákaznícky servis, ktorý vám veľmi rád pomôže s nákupom, reklamáciou alebo výmenou tovaru. Stačí ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom.

  Chcete s internetovým obchodom zostať v neustálom kontakte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších kúskoch v ponuke a skvelých zľavách a akciách.

  Prejsť do obchodu AfBshop.sk

AfBshop.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : V eshope Afbshop.sk nájdete zľavy na vybrané počítače v akcii. V eshope Afbshop.sk nájdete zľavy na vybrané počítače v akcii. Skryť text

Hodnotenie obchodu AfBshop.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu AfBshop.sk
Kontakt: AfB gemeinnützige GmbH
Willi-Bleicher-Straße 2
52353 Düren
Nemecko
Platobné metódy: Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón AfBshop.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode AfBshop.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite AfBshop.sk na výhodný nákup v kategórii: Elektronika.

Na Apríl 2021 pre obchod AfBshop.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode AfBshop.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.