Activeshop.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 14.04.2024

Pre eshop Activeshop.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Activeshop.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Activeshop.sk už 14x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Activeshop.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Activeshop.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Activeshop.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Ingrid Čarnoká - TIFFANY
  Komenského 2088/23
  05205 Spišská Nová Ves
  E-mail: info@activeshop.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Kozmetika

O obchode Activeshop.sk

 • Internetový obchod Activeshop.sk predáva kvalitné vybavenie pre kozmetické, kadernícke a pedikérske salóny. V jeho ponuke nájdete technické vybavenie, nábytok, kozmetiku a množstvo ďalšieho. Vyberte si všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  Potrebujete profesionálne, kvalitné a overené príslušenstvo do kozmetických, kaderníckych, pedikérskych alebo iných podobných salónov? V tom prípade nahliadnite do ponuky e-shopu Activeshop.sk, ktorý sa na slovenskom trhu radí k veľmi obľúbeným. Okrem skvelých cien vás poteší aj pravidelnými akciami, zľavami a množstvom ďalšieho. Nakupujte všetko na jednom mieste a ušetrite desiatky až stovky eur.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Activeshop.sk sa zameriava hlavne na predaj profesionálneho zariadenia pre kozmetické, pedikérske a kadernícke salóny. V jeho ponuke však nájdete aj výrobky, ktoré sa dajú používať bežne doma, ako napríklad laky na nechty, UV a LED lampy na nechty alebo pilníky.

  E-shop bol založený ešte v roku 2003 v meste Wroclaw. Za jeho vznikom stojí Iwona a Tomasz Pacholczyk. V roku 2013 expandoval za hranice Poľska a rozšíril svoje pôsobenie aj na Slovensko, kde nadobudla hneď v prvých týždňoch veľkú popularitu. Niet sa však ani čomu čudovať. Obchod poskytuje overené a kvalitné výrobky, ktoré potešia mnohých zákazníkov.

  Plusom e-shopu sú aj profesionálne služby, ktoré sú k dispozícii pre úplne každého. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou, nákupom, výberom alebo reklamáciou sa môžete obrátiť na profesionálny zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu, online chatu aj sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom, vďaka čomu je o váš problém postarané veľmi rýchlo.

  Produkty v ponuke

  Internetový obchod Activeshop.sk predáva viacero produktov pre profesionálne kozmetické, kadernícke a pedikérske salóny. Ponuka je široká, čo je dôvod, prečo je delená do niekoľkých základných kategórií, ktorými sú Jednorazové produkty, Nechty, Produkty na nechty OCHO NAILS, Pre kozmetičky, Pre kaderníčky, Pre pedikérky, Dezinfekcia a sterilizácia, Vybavenie tetovacieho salónu, Kancelárske stoličky, Pre Barbershop, Zariadenia a prístroje na masáže, Fitness vybavenie, Pre najmenších a Gél lak a gély na nechty CLARESA.

  Jednotlivé hlavné kategórie sa delia ešte na menšie, vďaka čomu máte istotu, že nákup bude rýchly a jednoduchý. Napríklad, kategória Nechty sa ďalej delí na Príslušenstvo, Kliešte, Akryl, Šablóny na predlžovanie nechtov, Lepidlo na nechty, UV a LED lampy na nechty, Hybridné gel laky, Odsávačky prachu, Pilníky a bloky na nechty, Štetce na nechty, Tekuté prípravky, Preparáty na nechty, Tipy na nechty, Výhodné sady, UV a LED gély na nechty, Záverečné UV gély, Kozmetika na ruky a nohy, Brúsky, Stoly na manikúru, Lampy na manikérsky stôl a Podložky na manikúru.

  Každý jeden produkt, ktorý nájdete v ponuke e-shopu Activeshop.sk má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si viete priblížiť. Samozrejmosťou je aj podrobný popis, informácie o možnosti nákupu na splátky, informácia o dostupnosti a ďalšie detaily, ktoré by ste pri nákupe mohli potrebovať. Nižšie na stránke nájdete aj sekciu “Naposledy prezerané”, vďaka ktorej sa môžete veľmi jednoducho vrátiť k produktom, ktoré ste prezerali naposledy.

  Značky v ponuke

  Ponuka e-shopu Activeshop.sk je plná produktov od rôznych značiek. K tým najpopulárnejším sa radia ActivFitzjo, Acurata, Apis, Azzurro, Barbicide, Bionicare, Claresa, Codos, Dark, ELLA, Exo, Farmona, Gabbiano, Giovanni, Glow, Hair System, iWax, Kessner, Momo, Moser, Ocho Nails, Elegante RedLine, RefectioCil, Sillon, Sakura, Snippex, Sofi Nails, Toni&Guy, Woson, Yoshida, Woson, Valera, SYIS, Sofi Lashes a veľa ďalších. Máte tak istotu, že si určite prídete na svoje.

  Kvalitný zákaznícky servis

  Internetový obchod je známy tým, že spolu s kvalitnými produktmi poskytuje aj tie najlepšie služby. K nim sa radí zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť vždy, keď budete mať nejaké problémy s nákupom, vrátením, výmenou alebo čímkoľvek iným.

  Zákaznícky servis je k dispozícii prostredníctvom telefónneho čísla, online chatu aj e-mailu, a to od pondelka do piatka v čase od 8. do 16. hodiny.

  Nákup na leasing

  Potrebovali by ste nejaké zariadenie, no nemôžete si dovoliť vysokú prvotnú investíciu? Žiaden problém. Internetový obchod Activeshop.sk vám poskytuje možnosť nákupu na leasing, vďaka čomu si veľmi jednoducho zariadite aj doplníte svoj salón všetkým, čo potrebujete.

  Výhod leasingu od internetového obchodu je rovno niekoľko. Tou najväčšou je skutočnosť, že umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov. Šetrí tak vaše financie, ktoré môžete použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti.

  Následne netreba zabúdať, že leasing sa vybavuje veľmi jednoducho a rýchlo. Oveľa rýchlejšie ako vybavenie klasického úveru v banke. Nehovoriac o tom, že úhrady sú pravidelné a konštantné, takže si svoje výdavky viete pomerne jednoducho naplánovať.

  K ďalším plusom sa radí aj to, že zariadenie zarába v priebehu splácania, takže vám poskrýva obstarávaciu cenu, a to, že leasingové financovanie pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zároveň zjednodušuje všetky účtovné postupy.

  E-shop má aktuálne k dispozícii jeden typ leasingu GRENKE s názvom CLASSIC Leasing, ktorý je na dobu 48 mesiacov, pričom minimálna obstarávacia cena na to, aby ste ho mohli využiť, je 500 eur bez DPH.

  Pravidelný newsletter

  Chceli by ste sa dozvedieť o novinkách a akciách v ponuke e-shopu aj bez toho, aby ste ho pravidelne navštevovali? V tom prípade sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca.

  Prihlásenie sa na odber newslettera je rýchle a jednoduché. Stačí len, aby ste navštívili oficiálnu webovú stránku e-shopu a v spodnej časti pod nadpisom “Odber noviniek” uviedli svoju e-mailovú adresu. Následne odsúhlaste spracovanie osobných údajov, kliknite na “Prihlásiť sa” a máte hotovo.

  Školenia od e-shopu

  Internetový obchod Activeshop.sk poskytuje svojim zákazníkom pravidelné doplnkové školenia, vďaka ktorým sa môžete naučiť pracovať s niektorými z nástrojov alebo s určitým typom kozmetiky. Okrem toho e-shop spolupracuje aj s partnerom ABacademy, vďaka čomu poskytuje akreditované kurzy pre kozmetičky, kaderníčky a manikérky.

  Všetky informácie o aktuálnych kurzoch a možnosť prihlásiť sa na ne nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke v sekcii “O spoločnosti”, kde nájdete odkaz s názvom “Školenia”.

  Sociálne siete

  Internetový obchod Activeshop.sk funguje aj na sociálnych sieťach, kde pravidelne uverejňuje rôzne novinky v ponuke, akcie a zľavy. Sledovať ho môžete na Facebooku, Instagrame alebo Youtube.

  Ďalšie informácie

  Potrebovali by ste poznať ďalšie informácie spojené s nákupom v internetovom obchode, ako sú napríklad obchodné podmienky, ochrana osobných údajov alebo reklamačný poriadok? V tom prípade navštívte oficiálnu webovú stránku obchodu, kde v spodnej časti v sekcii “Všetko o nákupe”, nájdete všetky potrebné údaje.

Najčastejšie otázky Activeshop.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Activeshop.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Activeshop.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Activeshop.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Activeshop.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Activeshop.sk na výhodný nákup v kategórii: Kozmetika.

  🛍️ Ponúka obchod Activeshop.sk dopravu zdarma?

  Activeshop.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Activeshop.sk?

  Obchod Activeshop.sk ponúka tovar v kategóriách: Kozmetika.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Activeshop.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Activeshop.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Activeshop.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Activeshop.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Activeshop.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Activeshop.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Activeshop.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Activeshop.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Activeshop.sk?

  Výpredaj : Široká ponuka kozmetických potrieb za akčné ceny.

  🛍️ Aké má eshop Activeshop.sk zľavové kódy?

  Activeshop.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Activeshop.sk?

  Obchod Activeshop.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 948 003 893 alebo emailom: info@activeshop.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Activeshop.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Activeshop.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Activeshop.sk už 14x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Activeshop.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.