Reparexshop.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 1x | Ušetrené: 23x | Doprava zdarma: Áno
Reparexshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Reparexshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 6x
Ponuky od Reparexshop.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Reparexshop.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Reparexshop.sk - Recenzia

 • Reparexshop.sk sa orientuje na kvalitnú kozmetiku. Hlavnou špecializáciou sú výrobky proti šedinám.

  V internetovom obchode Reparexshop.sk sa predávajú výrobky vyrobené a testované vo výskumnom laboratóriu vedecko – výskumného ústavu BOOS - Biologické substancie fungujúceho od roku 1991. V ponuke nájdete prvotriedne výrobky proti šedinám, ktoré sú hlavnou špecializáciou, no spoločnosť sa zameriava aj na inú výrobu - a to na vlasovú a telovú kozmetiku.

  O e-shope

  Internetový obchod Reparexshop.sk vznikol pred viac ako 25 rokmi. Počas tejto doby stihol potešiť viac ako 150 000 zákazníkov, z ktorých sa väčšina na e-shop pravidelne vracia. Počas tohto obdobia si spoločnosť vytvorila stabilné miesto na trhu a získala množstvo potrebnej praxe k tomu, aby dokázala poskytovať tie najkvalitnejšie služby.

  Slovensko je pre Reparexshop.sk na prvom mieste. Všetky produkty sú vyvíjané a vyrábané na Slovensku. Práve preto vám vie spoločnosť zaručiť, že pozná obsah a zloženie každého jedného. Pri nakupovaní sa tak nemusíte báť vedľajších účinkov alebo nesprávneho výsledku, ktorý by vám mohol negatívne ovplyvniť telo. Takýmto spôsobom vie e-shop podporiť aj slovenskú ekonomiku.

  Dôležitou hodnotou Reparexshop.sk je kvalita nad kvantitu. Kvalitné ingrediencie sú prioritou. Skvelý výsledok a efekt z výrobkov dostane človek len vtedy, keď sú z čisto kvalitných surovín. Spoločnosť to vie, a preto vyrába radšej menej a kvalitne, ako veľa a nekvalitne.

  Produkty sú vyrábené jedinečným spôsobom, ktorého názov je metóda autofokusácie. Pomocou nej sa separujú rôzne látky a substancie fyzikálnym spôsobom – elektrickým prúdom, na základe ich izoelektrického bodu. Týmto spôsobom vie spoločnosť zaručiť, že chemické a biologické vlastnosti látok sú neporušené a plnohodnotné. Táto metóda taktiež umožňuje produkovať iba čisté ingrediencie, ktoré majú vyššiu účinnosť a kvalitu než konkurenčné.

  Spoločnosť sa veľmi rada pochváli saponínmi, ktoré sú súčasťou všetkých produktov Diamond Yacca. Saponíny sa v ľudskom organizme menia na neškodné sapogeníny, ktoré sa správajú ako prírodné mydlo a čistia následky stravovacích zlozvykov. V organizme vedia uvoľniť cestu pre lepšie vstrebávanie účinných látok.

  Snáď najväčšou výhodou internetového obchodu Reparexshop.sk je to, že jeho produkty nie sú testované na zvieratách. Všetky výrobky sa testujú inými, alternatívnymi spôsobmi, ktoré však poskytujú dostatočné výsledky.

  Produkty

  V ponuke e-shopu nájdete napríklad špeciálnu bieliaciu pastu so saponínmi a v neposlednom rade rôzne výživové doplnky, predovšetkým na posilnenie imunity a očistu i posilnenie organizmu. Všetok ponúkaný tovar je vyrobený v prvotriednej 100 % kvalite a za prijateľné ceny.

  Každý výrobok obsahuje podrobný popis zloženia a účinkov, pričom je zrozumiteľne vysvetlené ako ho používať. V prípade tabliet nechýba ani informácia o tom, ako často ich podávať. Vždy tak dopredu viete, čo nakupujete.

  Základ ponuky však tvorí prípravok proti šedinám, ktorý je vhodný pre mužov aj ženy. Používať ho môžete na vlasy, bradu a fúzy. Spôsob, ako na to, je jednoduchý. Pomocou aplikátora ho stačí vmasírovať do pokožky.

  K ďalším produktom v portfóliu sa radia saponínové výživové doplnky Diamond Yacca, vlasová kozmetika, telová kozmetika, doplnky výživy a ústna hygiena.

  Služby

  Ak máte nejaké otázky, nahliadnite do sekcie “Vaše otázky”, v ktorej nájdete desiatky zodpovedaných otázok. Možno medzi nimi nájdete aj tú svoju. V prípade ak by sa tak nestalo, stačí kontaktovať zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla.

  Jedinečnosť a kvalita produktov spojená s dobrou komunikáciou personálu však nie sú jediné prednosti tohto eshopu. K dispozícii je aj prepracovaný vernostný program, kde po registrácii za každé minuté euro získate 1 vernostný bod v hodnote 5 centov.

  Po nazbieraní bodov si pri nasledujúcej objednávke môžete uplatniť zľavu akú uznáte za vhodné. Už pri samotnej registrácii získate 25 bodov a po vyplnení dátumu narodenia ďalších 10 bodov a každoročný narodeninový darček. Za dopravu neplatíte už pri nákupe nad 65 €.

Reparexshop.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Reparexshop.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Reparexshop.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Reparexshop.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Reparexshop.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

Reparexshop.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Reparexshop.sk dopravu zdarma?

  Reparexshop.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Reparexshop.sk?

  Obchod Reparexshop.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Reparexshop.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Reparexshop.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Reparexshop.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Reparexshop.sk máme v ponuke 1x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Reparexshop.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Reparexshop.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Reparexshop.sk?

  Zľava 10% : Zľava 10% na celý sortiment v eshope
  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 65 €.

  Black Friday 2023 v obchode Reparexshop.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Reparexshop.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 1x
  💵 Ušetrené 23x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Reparexshop.sk už 23x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Reparexshop.sk - Galéria Zľavových Kódov

Reparexshop.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Reparexshop.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: AVOS TRADE s.r.o.
Trieda SNP 5
040 11 Košice
Telefón: 055/ 6432 211
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta