Profimed.eu - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 9x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Profimed.eu:

  Profimed.eu je špecialista v starostlivosti o zuby a telo. Nakupujte kvalitné produkty za skvelé ceny. Prečo nakupovať v obchode Profimed.eu ?

Profimed.eu - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Marec 2021)

Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Profimed.eu
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Profimed.eu na Váš email

Top obchody v kategórii: Kozmetika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Kozmetika

BioNatural.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : BioNatural.sk Kategória : Kozmetika Použité : 7x
Notino.sk
 • Zľava 10%
  Luxusné kozmetické značky so zľavou 10 % Luxusné kozmetické značky so zľavou 10 % Skryť text
Platnosť do : 07/03/2021
Obchod : Notino.sk Kategória : Kozmetika Použité : 3x
BioNatural.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : BioNatural.sk Kategória : Kozmetika Použité : 1x
Eurodrogeria.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Eurodrogeria.sk Kategória : Kozmetika Použité : 1x
Luxusne-holenie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Luxusne-holenie.sk Kategória : Kozmetika Použité : 1x

O obchode Profimed.eu

 • Profimed.eu je špecialista v starostlivosti o zuby a telo. Nakupujte kvalitné produkty za skvelé ceny.

  Profimed.eu je autorizovaný predajca značkových produktov zameraných na starostlivosť o telo, pleť a zdravie. Prioritou spoločnosti je najmä kvalitná starostlivosť o zuby. Na výber máte z desiatok svetoznámych aj menej známych značiek fungujúcich v tejto oblasti, ako napríklad Philips, Oral B, Apadent, Bio min, O 7 active, Kopres a mnohé iné z celej Európy.

  O spoločnosti

  Spoločnosť Profimed funguje na trhu už od roku 1997 a má mnoho špecialistov, ktorí na webe eshopu poskytujú odbornú poradňu, píšu odborné články či usporadúvajú osobné semináre.

  Internetový obchod Profimed.eu patrí medzi odborníkov pre starostlivosť o zuby a ďasná. Na slovenskom trhu funguje už dlhé roky, počas ktorých si stihol vybudovať silné postavenie a získať množstvo skúseností, ktoré využíva ako pri predaji, tak aj pri poskytovaní tých najlepších služieb.

  V prípade akýchkoľvek otázok pri výbere, nákupe, reklamácii alebo vrátení sa neváhajte obrátiť na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov a špecialistov vo svojom odbore. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je postarané.

  Profimed.eu spolupracuje s českými a slovenskými lekármi. Získava tak profesionálnu spätnú väzbu o tom, ako produkty fungujú a aké účinky majú na pacientov. Spoločnosť taktiež zhromažďuje informácie z univerzít, ktoré skúsené asistentky kombinujú s desiatkami rokov praxe. Osveta od Profimed.eu sa tak veľmi rýchlo rozširuje.

  Hlavným cieľom spoločnosti je držať krok so svetovým vývojom. Práve preto sa neustále vzdeláva, rozvíja a na základe toho poskytuje tie najlepšie služby. Chce objektívne posudzovať, čo je užitočné, a čo naopak, už pacientom nepomáha. Zo svojej ponuky tak časom niektoré výrobky vyraďuje a nahrádza ich niečím lepším.

  Pomôcky dentálnej hygieny dodáva spoločnosť lekárňam i zubárom. Všetky sú tak kvalitné. Prechádzajú niekoľkokrát náročnými testami, z ktorých vychádzajú ako víťazi. Stavte na vysokú kvalitu a užívajte si to najlepšie, čo vám môže spoločnosť Profimed.eu poskytnúť.

  Profimed.eu poskytuje aj jednoducho spracovanú stránku, z ktorej si rýchlo vyberiete presne to, čo práve potrebujete. Plus, pri platbe online prechádzate niekoľkými platobnými bránami, vďaka ktorým sú vaše údaje chránené pred zneužitím tretími stranami. Nakupujte bez obáv.

  Produkty

  Tovar je prehľadne roztriedený do troch hlavných kategórií: Zuby, Starostlivosť o telo a Zdravie a domov. Tie sa ďalej členia na špecifickejšie podkategórie, takže vyhľadávanie produktu pre váš konkrétny problém je veľmi jednoduché a rýchle. Popisy produktov sú presné a podrobné. Navyše, v prípade otázok sú vám odborníci spoločnosti k dispozícii okamžite, a to online chatom, telefonicky či emailom.

  Všetky produkty majú podrobný popis a niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Dopredu tak viete, čo si kupujete. Nechýba ani návod na použitie, zloženie a hodnotenie od ľudí, ktorí si produkt už zakúpili.

  Keď na stránke prejdete nižšie, objaví sa vám kategória “Odporúčané produkty”. Ide o produkty, ktoré si môžete spolu s výrobkom zakúpiť. V prípade, že by ste nevedeli, či je výrobok pre vás vhodný, môžete sa naň opýtať zákazníckeho servisu. Ten vám veľmi rád so všetkým poradí.

  Služby

  Tovar je ponúkaný v rôznych cenových hladinách, takže si vyberie úplne každý, bez ohľadu na svoj rozpočet. Ušetriť sa dá aj vďaka častým zľavám a členstvom v klube Profimed. Za každých 5 € nákupu získate jeden bod v hodnote 5 centov.

  Nazbieranými bodmi potom môžete zaplatiť buď celý, alebo časť nasledujúceho nákupu. Členovia klubu dostávajú aj extra zľavy na vybrané produkty či darček k narodeninám. Dodacia lehota trvá väčšinou len tri dni a už pri nákupe nad 39 € máte poštovné zdarma.

  Máte nejaké otázky na produkt? Kontaktujte zákaznícky servis alebo si pozrite kategóriu “Poradňa”, v ktorej nájdete množstvo odpovedí.

  Prejsť do obchodu Profimed.eu

Profimed.eu - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 39 € Doprava zdarma pri nákupe nad 39 € Skryť text

Hodnotenie obchodu Profimed.eu


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 7


Prejsť do obchodu Profimed.eu
Kontakt: PROFIMED International s.r.o.
Letisko M. R. Štefánika 5285
820 01 Bratislava
Platobné metódy: Prevodom na účet
Doprava: Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Profimed.eu a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Profimed.eu a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Na Marec 2021 pre obchod Profimed.eu máme v ponuke 0x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Profimed.eu už 9x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.