Powerlogy.com - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 1x | Ušetrené: 200x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Powerlogy.com:

  Vyskúšajte POWERLOGY – inovatívne produkty pre aktívnych ľudí, ktorých neuspokojuje priemer. Prečo nakupovať v obchode Powerlogy.com ?

Powerlogy.com - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (September 2021)

Powerlogy.com
Platnosť do : 03/10/2021
Obchod : Powerlogy.com Kategória : Zdravie Použité : 3x
Powerlogy.com
 • Doprava zdarma
  Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma. Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Powerlogy.com Kategória : Strava a Nápoje Použité : 3x
Ponuky od Powerlogy.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Powerlogy.com na Váš email

Top obchody v kategórii: Strava a Nápoje

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Strava a Nápoje

Alkodarceky.sk
 • Zľava 3%
  Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu... Viac o zľave Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu alkodarceky. Sk. Zadajte zľavový kód v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Alkodarceky.sk Kategória : Strava a Nápoje Použité : 7x
Grizly.sk
 • Akcia
  Registrujte sa vernostného systému a získajte lepšie ceny Registrujte sa vernostného systému a získajte lepšie ceny Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Grizly.sk Kategória : Strava a Nápoje Použité : 204x
Babickarstvo.sk
 • Zľavy
  Zľavy na babickarstvo.sk. Vybrané produkty so zľavou v ponuke... Viac o zľave Zľavy na babickarstvo.sk. Vybrané produkty so zľavou v ponuke banickarstvo.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Babickarstvo.sk Kategória : Strava a Nápoje Použité : 100x
Grizly.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 60 € Doprava zdarma pri nákupe nad 60 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Grizly.sk Kategória : Strava a Nápoje Použité : 30x
Zlatezrnko.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Zlatezrnko.sk Kategória : Strava a Nápoje Použité : 24x

O obchode Powerlogy.com

 • Vyskúšajte POWERLOGY – inovatívne produkty pre aktívnych ľudí, ktorých neuspokojuje priemer.

  Chystáte sa od základov zmeniť svoje staré, zaužívané stravovacie návyky? V tom prípade by ste mali všetky nezdravé potraviny nahradiť prírodnými a zdraviu prospešnými. Kde ich však nakúpiť? Pozrite si ponuku e-shopu Powerlogy. Ten vám ponúka presne to, čo hľadáte. Všetky ponúkané produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, lepku, laktózy a sladené výhradne kokosovým cukrom. Vždy si teda môžete byť istí, že konzumujete len čisto prírodné veci.

  O e-shope

  Powerlogy nie je žiadnym nováčikom na slovenskom trhu. Práve naopak. Za sebou má už roky skúseností, ktoré z neho vytvorili plnohodnotný obchod, do ktorého sa ľudia neustále vracajú. V prípade, že chcete nakúpiť kvalitné potraviny za tie najlepšie ceny a pri tom dostať skvelé služby, stavte na Powerlogy aj vy.

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných produktoch a službách. Práve preto si môžete byť istí, že väčšina surovín, ktoré sú využívané na výrobu, sú v BIO kvalite. Pôvod každej suroviny nájdete v popise a je niekoľkokrát kontrolovaná. Nemusíte sa tak báť, že by ste do tela dávali niečo s neznámym, prípade nebezpečným pôvodovom.

  Powerlogy nevlastní žiadne závody ani stroje. Výrobky vyrábajú partneri, s ktorými e-shop spolupracuje. Tí sú niekoľkokrát kontrolovaní. Všetky produkty sa vyrábajú a plnia na Slovensku. Jediné, čo sa vyrába v Českej republike, je Granola, MCT oleje a Ghee. Je to z dôvodu, že pre tieto produkty spoločnosť ešte nenašla slovenského partnera, ktorý by bol schopný zabezpečiť dostatočnú kvalitu.

  Väčšina produktov, ktoré si na Powerlogy.sk môžete kúpiť, má BIO certifikáciu. To znamená, že do tela dostávate len zdravé jedlá, ktoré sú tej najvyššej kvality. Nehovoriac o tom, že kvalitatívnu stránky sleduje aj samotný e-shop.

  Powerlogy.sk myslí aj na ekológiu. Práve preto v roku 2018 vymenil plastové výplne za papierové. Snaží sa nájsť rovnováhu medzi množstvo spotrebovaného materiálu na balenie a zabezpečením nerozbitnosti zásielok. Je to podstatné, pretože väčšina produktov je balená v skle.

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách. Ak máte nejaké otázky ohľadom nákupu, reklamácie, vrátenia alebo výberu, pokojne ho kontaktujte. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom. O váš problém je rýchlo a jednoducho postarané.

  Produkty

  Obchod sa špecializuje na predaj zrnkovej kávy, ktorej receptúra vznikla postupným experimentovaním s rôznymi chuťami. Môžete si ju pomlieť exkluzívnym ručným Powerlogy mlynčekom a na jej dochutenie si pribaliť fľašku kvalitného kokosového oleja či masla. Alebo máte radšej maslo mandľové? Ak sa neviete rozhodnúť, k dispozícii je aj ponuka výhodných balení, ktoré obsahujú obľúbené produkty, odporúčané priamo ambasádormi webu.

  Powerlogy však neustále rozširuje svoju ponuku. Práve preto v jeho ponuke dnes nájdete desiatky ďalších produktov, ako napríklad funkčné potraviny, kolagén a proteíny, čokoláda a snacky, víno, oleje a korenie a množstvo ďalšieho.

  Všetky produkty sú podrobne opísané. Vždy tak viete, čo nakupujete. Nechýbajú ani ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť. V prípade akéhokoľvek problému e-shop neváhajte kontaktovať.

  Služby

  E-shop slúži, okrem samotného predaja, aj ako blog, plný chutných receptov, z ktorých si každý príde na svoje. Spoločnosť ponúka aj zájazdy na zaujímavé miesta a fotky z archívu už uskutočnených akcii. Ak si s niečím neviete rady alebo potrebujete pomoc pri výbere toho správneho produktu, k dispozícii je pre vás aj on-line podpora s ochotným a milým personálom.

  Internetový obchod funguje na sociálnych sieťach ako Instagram, Facebook a Youtube. Pokojne ho tam sledujte a buďte medzi prvými, ktorí budú vedieť o zaujímavých novinkách a informáciách.

  Navyše, ak sa zaregistrujete do newslettra, obratom získate zadarmo e-book Top desať princípov efektívnej životosprávy. Urobte prvý krok k zmene ešte dnes.

  Prejsť do obchodu Powerlogy.com

Powerlogy.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 15% : Zľava 15% na celý sortiment Zľava 15% na celý sortiment Skryť text
 • Výhodné balenia : Výhodné balenia Výhodné balenia Skryť text
 • Špeciálne balenia : Špeciálne balenia. Vyberáme pre vás obľúbené produkty a vytvárame unikátne kombinácie.... Viac o zľave Špeciálne balenia. Vyberáme pre vás obľúbené produkty a vytvárame unikátne kombinácie. Jednoducho prémiový Powerlogy výber za špeciálnu cenu. Skryť text
 • Zľava 7% : Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte 7% na prvý nákup. Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte 7% na prvý nákup. Skryť text

Hodnotenie obchodu Powerlogy.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 123


Prejsť do obchodu Powerlogy.com
Kontakt: Powerlogy, s.r.o.
A.Kmeťa 12
071 01 Michalovce
Telefón: 902130766
Platobné metódy: Platobná karta Platba on-line
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Powerlogy.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Powerlogy.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Powerlogy.com na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje, Zdravie.

Na September 2021 pre obchod Powerlogy.com máme v ponuke 1x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Powerlogy.com už 200x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.