ManuCafe.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 27x | Doprava zdarma: Áno
ManuCafe.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 3x
Ponuky od ManuCafe.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu ManuCafe.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

ManuCafe.sk - Recenzia

 • Máte chuť na dobrú kávu? Manucafe.sk je v tomto prípade tým najlepším pre vás. Široká ponuka kvalitnej kávy vás jednoducho dostane.

  Káva patrí medzi najobľúbenejšie nápoje na svete. Pijú ju ako mladí, tak aj starší ľudia. Na trhu sa stretnete s niekoľkými typmi káv. Každá je iná, no niečo majú spoločné. Musia byť vytvorené z kvalitných kávových zŕn, ktoré zaisťujú jej skvelú chuť. Plánujete nákup kávy aj vy? V tom prípade stavte na Manucafe.sk

  O e-shope

  Internetový obchod Manucafe.sk má dlhú históriu. Patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu. Niet sa však ani čomu čudovať. Okrem širokej ponuky má aj skvelý zákaznícky servis a príjemné ceny. Vďaka dlhej tradícii vám vie e-shop poskytnúť profesionálne poznatky z oblasti kávy a čaju. Nerobí mu problém poradiť vám, prípadne vybrať kávu presne podľa vašich preferencií.

  Za internetovým obchodom stojí skupina kávových nadšencov, ktorí kávu milujú a radi s ňou experimentujú. V ponuke tak môžete nájsť nielen klasiku, ale aj rôzne exotické kúsky. Hlavným dôvodom založenia e-shopu bola najmä túžba poskytnúť tie najkvalitnejšie produkty Slovákom.

  Manucafe.sk však veľmi dobre vie, že zákazníci cielia pozornosť nielen na samotnú kávu, ale taktiež na dodávateľov. Za svoje peniaze chcú špičkový tovar. Práve preto spoločnosť nestagnuje. Pravidelne zhľadáva nových dodávateľov, ktorí by mohli poskytnúť zaujímavé a hlavne chutné typy káv. Degustácia nových káv či výber podľa spôsobu praženia alebo pestovania už totižto nie je len výhradou odborníkov, ale aj bežných ľudí, ktorí si na svojom nápoji dajú záležať.

  Produkty

  Manucafe.sk je internetový obchod, ktorý sa zameriava na predaj kvalitnej kávy. V jeho ponuke nájdete obrovské množstvo rôznych druhov. Vybrať si môžete nielen podľa samotného typu, ale taktiež podľa kyslosti, krajiny pôvodu či ďalších desiatok kategórií.

  Ponuka kávy Manucafe.sk je široká. Nakupovať môžete z viacerých odrôd alebo oblastí pestovania ako napríklad z Brazílie, Ekvádoru, Etiópie, Guatemaly, Kostariky, Kolumbie či Peru. Z portfólia si vyberie ako milovník silného espressa, tak aj nadšenec indických káv so zemitou chuťou či človek, ktorý preferuje skôr mliekové kávy ako cappuccino.

  Pri výbere je však dôležité sledovať ešte jeden parameter, ktorým je obsah kofeínu. Ako e-shop sám tvrdí, čím je káva kvalitnejšia, tým menej kofeínu obsahuje a je zdravšia. Prítomnosť kofeínu je však v káve dôležitá. Nápoj ju nesmie postrádať. Slabá káva nemá dobrú chuť.

  Po rozkliknutí každého výrobku máte niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Dopredu tak viete, čo kupujete. Nechýba podrobný popis, parametre a opis chute. Výhodou je, že pri väčšine produktov si môžete sami zvoliť veľkosť v gramoch, prípadne kilogramoch.

  Keď na stránke prejdete nižšie, objaví sa vám ponuka podobných produktov, ktoré by vás mohli zaujímať. A v prípade, že by ste si ku káve chceli kúpiť čaj, kliknite na možnosť "Sypaný čaj" a vyberajte si z desiatok produktov.

  Služby

  Máte problémy s výberom kávy či iných produktov? Kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z kávových odborníkov. Radi vám poradia a to buď e-mailom alebo telefonicky.

  Chcete si pri nákupe oddýchnuť alebo nabrať inšpiráciu? Kliknite na magazín, ktorý e-shop prevádzkuje. Nájdete v ňom zaujímavosti o káve či zopár receptov, ako si pripraviť ten najlepší nápoj.

  Platba je možná ako na dobierku, tak aj online či prevodom na účet. Doprava je zas možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo prostredníctvom Zásielkovne.

ManuCafe.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón ManuCafe.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope ManuCafe.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

ManuCafe.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite ManuCafe.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

ManuCafe.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod ManuCafe.sk dopravu zdarma?

  ManuCafe.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod ManuCafe.sk?

  Obchod ManuCafe.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode ManuCafe.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode ManuCafe.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod ManuCafe.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod ManuCafe.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod ManuCafe.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod ManuCafe.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod ManuCafe.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 40€

  Black Friday 2023 v obchode ManuCafe.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu ManuCafe.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 27x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope ManuCafe.sk už 27x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

ManuCafe.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope ManuCafe.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: MANU JTC, s.r.o.
Hlučínská 1347/3a
74714 Ludgeřovice
Telefón: 0221 201 040
Platobné
metódy:
Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa