KampotskeKorenie.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 5x | Doprava zdarma: Áno
KampotskeKorenie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Ponuky od KampotskeKorenie.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu KampotskeKorenie.sk na Váš email

O obchode KampotskeKorenie.sk

 • Internetový obchod KampotskeKorenie.sk ponúka najlepšie korenie na svete. Využite jeho ponuku aj vy. Nakupujte za skvelé ceny.

  Túžite po kvalitnom korení, no v supermarketoch často objavujete len slabé produkty, ktoré v jedle takmer necítiť? V tom prípade stavte na e-shop Kampotskekorenie.sk, ktorý patrí medzi tie najlepšie na slovenskom trhu. Vo svojej ponuke má vysokokvalitné korenie pochádzajúce z Kambodže. Stavte na vysokú kvalitu aj vy a užívajte si jedlá plné chuti.

  O e-shope

  Internetový obchod Kampotskékorenie.sk funguje na slovenskom trhu od roku 2018. Za niekoľko rokov pôsobenia sa vyprofiloval na jeden z najlepších e-shopov, ktoré majú nielen kvalitné produkty, ale aj profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií na online chate, telefónnom čísle alebo e-maile. Výber je na vás.

  Cieľom internetového obchodu je priniesť vám najlepšie korenie na svete, ktoré vykupuje od kambodžských farmárov. Ceny sú výhodné, pretože medzi e-shopom a farmármi nie je žiaden dodávateľ. Pre spoločnosť sú dôležité tri veci. Prvou je fair trade. Certifikované korenie sa kupuje za férové ceny, bez dodávateľov. Druhou je kvalita. Každá guľôčka korenia je pred odosielaním kontrolovaná. A treťou je práca s láskou a od srdca.

  Internetový obchod má aj niekoľko certifikátov, ktoré z neho robia jeden z najlepších e-shopov s korením na slovenskom trhu. Samozrejmosťou je Trademark, ktorý dokazuje pôvod a kvalitu Kampotského korenia. Celosvetovo sa objavuje veľké množstvo lacných kópií, ktoré nie sú vôbec tak dobré. Ak túžite po kvalite, stavte na Kampotskékorenie.sk. Ďalším certifikátom je zemepisné označenie. Kampotskékorenie.sk sa stalo prvým kambodžským produktom a taktiež jediným korením, ktoré dostalo toto označenie. Tento certifikát vám dáva záruku, že korenie v ponuke e-shopu pochádza skutočne z tých najlepších fariem.

  Tretím certifikátom je externá kontrola, ktorú vykonáva medzinárodná spoločnosť Ecocert. Táto spoločnosť patrí medzi najväčšie certifikačné spoločnosť, ktoré sa orientujú na kontrolu výrobkov. A posledným, štvrtým certifikátom je špecifikácia daného chráneného zemepisného označenia. Tento certifikát predstavuje konkrétny súpis pravidiel, ktoré musí daná krajina splniť v rámci PGI. Vysokú kvalitu produktov tak nepotvrdzujú len spokojní zákazníci, ale aj tieto štyri certifikáty.

  E-shop má niekoľko výhod, ako 100 % spokojnosť. Na Heureka.sk si môžete prečítať viac ako 500 pozitívnych recenzií. Nechýba ani garancia rýchleho doručenia. Výrobok je hneď po objednaní expedovaný a na ceste k vám. A netreba zabúdať ani na to, že Kampotskekorenie.sk nerobí predpredaj. Korenie si kupujete priamo, bez sprostredkovateľov. Môžete sa tak tešiť na tú najvyššiu kvalitu.

  Produkty

  Internetový obchod sa orientuje na predaj kvalitného korenia. Nakúpiť si však môžete aj doplnky, ktoré sa vám pri konzumácií alebo varení zídu. Orientácia a výber produktov sú jednoduché. Stačí, aby ste klikli na kategóriu “Všetky produkty”, v ktorej sa vám objaví celá ponuka. Z nej si následne môžete filtrovať výrobky presne podľa toho, čo potrebujete.

  Okrem korenia si na e-shope môžete kúpiť napríklad štýlový mlynček na korenie, chutné mandľové maslo alebo kešu maslo. Nechýbajú ani rôzne balíčky, v ktorých si na svoje prídu ako začiatočníci s korením, tak aj tí, ktorí hľadajú výhodnú cenu za viac produktov.

  Každý výrobok má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Jednoducho tak zistíte, či sú pre vás vhodné alebo by ste mali hľadať ďalej. Nechýba podrobný popis a všetky dôležité informácie.

  Služby

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách, a preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií na telefónnej linke, e-maile a online chate. V prípade, že by ste mali otázky o službách, cene alebo čomkoľvek inom, jednoducho ho kontaktujte. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je rýchlo postarané.

  KampotskeKorenie.sk sa nachádza aj na sociálnych sieťach, a to presnejšie na Facebooku a Instagrame. V prípade, že by ste chceli byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách, začnite ho sledovať. Druhou možnosťou je prihlásiť sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky.

  Chcete sa pri nakupovaní inšpirovať, čo s korením a inými produktmi uvariť? V tom prípade si rozkliknite kategóriu s názvom “Recepty” a prezrite si desiatky receptov od odborníkov a slávnych šéfkuchárov.

  Prejsť do obchodu KampotskeKorenie.sk

KampotskeKorenie.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón KampotskeKorenie.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode KampotskeKorenie.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

KampotskeKorenie.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite KampotskeKorenie.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

KampotskeKorenie.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod KampotskeKorenie.sk dopravu zdarma?

  KampotskeKorenie.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod KampotskeKorenie.sk?

  Obchod KampotskeKorenie.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode KampotskeKorenie.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode KampotskeKorenie.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Na September, 2022 pre obchod KampotskeKorenie.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Na September, 2022 pre obchod KampotskeKorenie.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 €.

  Štatistiky obchodu KampotskeKorenie.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 5x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode KampotskeKorenie.sk už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Strava a Nápoje

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Strava a Nápoje

Alkodarceky.sk
 • Zľava 3% na Alkodarceky.sk
  Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu... Viac o zľave Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu alkodarceky. Sk. Zadajte zľavový kód v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Coffeein.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Fitstream.eu
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 4x
Babickarstvo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 106x
Zlatezrnko.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 27x
Mojamana.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 13x
Jemezdravo.eu
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 10x
Ketomix.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 8x

KampotskeKorenie.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava Zľava 10% : Zaobstarajte si darčeky na tohtoročné Vianoce včas navyše so zľavou 10%.

Hodnotenie obchodu KampotskeKorenie.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu KampotskeKorenie.sk
Kontakt: Cambodian s.r.o.
Žerotínova 1133/32, Žižkov,
130 00 Praha
Česká republika
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa