KampotskeKorenie.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 13.06.2024

Pre eshop KampotskeKorenie.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. KampotskeKorenie.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope KampotskeKorenie.sk už 10x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od KampotskeKorenie.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu KampotskeKorenie.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope KampotskeKorenie.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (7x)
  Kontakt: Cambodian s.r.o.
  Žerotínova 1133/32, Žižkov,
  130 00 Praha
  Česká republika
  E-mail: info@kampotskekorenie.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Strava a nápoje

O obchode KampotskeKorenie.sk

 • Internetový obchod KampotskeKorenie.sk ponúka najlepšie korenie na svete. Využite jeho ponuku aj vy. Nakupujte za skvelé ceny.

  Túžite po kvalitnom korení, no v supermarketoch často objavujete len slabé produkty, ktoré v jedle takmer necítiť? V tom prípade stavte na e-shop Kampotskekorenie.sk, ktorý patrí medzi tie najlepšie na slovenskom trhu. Vo svojej ponuke má vysokokvalitné korenie pochádzajúce z Kambodže. Stavte na vysokú kvalitu aj vy a užívajte si jedlá plné chuti.

  O e-shope KampotskeKorenie.sk

  Internetový obchod Kampotskékorenie.sk funguje na slovenskom trhu od roku 2018. Za niekoľko rokov pôsobenia sa vyprofiloval na jeden z najlepších e-shopov, ktoré majú nielen kvalitné produkty, ale aj profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií na online chate, telefónnom čísle alebo e-maile. Výber je na vás.

  Cieľom internetového obchodu je priniesť vám najlepšie korenie na svete, ktoré vykupuje od kambodžských farmárov. Ceny sú výhodné, pretože medzi e-shopom a farmármi nie je žiaden dodávateľ. Pre spoločnosť sú dôležité tri veci. Prvou je fair trade. Certifikované korenie sa kupuje za férové ceny, bez dodávateľov. Druhou je kvalita. Každá guľôčka korenia je pred odosielaním kontrolovaná. A treťou je práca s láskou a od srdca.

  Internetový obchod má aj niekoľko certifikátov, ktoré z neho robia jeden z najlepších e-shopov s korením na slovenskom trhu. Samozrejmosťou je Trademark, ktorý dokazuje pôvod a kvalitu Kampotského korenia. Celosvetovo sa objavuje veľké množstvo lacných kópií, ktoré nie sú vôbec tak dobré. Ak túžite po kvalite, stavte na Kampotskékorenie.sk. Ďalším certifikátom je zemepisné označenie. Kampotskékorenie.sk sa stalo prvým kambodžským produktom a taktiež jediným korením, ktoré dostalo toto označenie. Tento certifikát vám dáva záruku, že korenie v ponuke e-shopu pochádza skutočne z tých najlepších fariem.

  Tretím certifikátom je externá kontrola, ktorú vykonáva medzinárodná spoločnosť Ecocert. Táto spoločnosť patrí medzi najväčšie certifikačné spoločnosť, ktoré sa orientujú na kontrolu výrobkov. A posledným, štvrtým certifikátom je špecifikácia daného chráneného zemepisného označenia. Tento certifikát predstavuje konkrétny súpis pravidiel, ktoré musí daná krajina splniť v rámci PGI. Vysokú kvalitu produktov tak nepotvrdzujú len spokojní zákazníci, ale aj tieto štyri certifikáty.

  E-shop má niekoľko výhod, ako 100 % spokojnosť. Na Heureka.sk si môžete prečítať viac ako 500 pozitívnych recenzií. Nechýba ani garancia rýchleho doručenia. Výrobok je hneď po objednaní expedovaný a na ceste k vám. A netreba zabúdať ani na to, že Kampotskekorenie.sk nerobí predpredaj. Korenie si kupujete priamo, bez sprostredkovateľov. Môžete sa tak tešiť na tú najvyššiu kvalitu.

  Produkty e-shopu KampotskeKorenie.sk

  Internetový obchod sa orientuje na predaj kvalitného korenia. Nakúpiť si však môžete aj doplnky, ktoré sa vám pri konzumácií alebo varení zídu. Orientácia a výber produktov sú jednoduché. Stačí, aby ste klikli na kategóriu “Všetky produkty”, v ktorej sa vám objaví celá ponuka. Z nej si následne môžete filtrovať výrobky presne podľa toho, čo potrebujete.

  Okrem korenia si na e-shope môžete kúpiť napríklad štýlový mlynček na korenie, chutné mandľové maslo alebo kešu maslo. Nechýbajú ani rôzne balíčky, v ktorých si na svoje prídu ako začiatočníci s korením, tak aj tí, ktorí hľadajú výhodnú cenu za viac produktov.

  Každý výrobok má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Jednoducho tak zistíte, či sú pre vás vhodné alebo by ste mali hľadať ďalej. Nechýba podrobný popis a všetky dôležité informácie.

  Služby e-shopu KampotskeKorenie.sk

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách, a preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií na telefónnej linke, e-maile a online chate. V prípade, že by ste mali otázky o službách, cene alebo čomkoľvek inom, jednoducho ho kontaktujte. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je rýchlo postarané.

  KampotskeKorenie.sk sa nachádza aj na sociálnych sieťach, a to presnejšie na Facebooku a Instagrame. V prípade, že by ste chceli byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách, začnite ho sledovať. Druhou možnosťou je prihlásiť sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky.

  Chcete sa pri nakupovaní inšpirovať, čo s korením a inými produktmi uvariť? V tom prípade si rozkliknite kategóriu s názvom “Recepty” a prezrite si desiatky receptov od odborníkov a slávnych šéfkuchárov.

Najčastejšie otázky KampotskeKorenie.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope KampotskeKorenie.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód KampotskeKorenie.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope KampotskeKorenie.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope KampotskeKorenie.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite KampotskeKorenie.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a nápoje.

  🛍️ Ponúka obchod KampotskeKorenie.sk dopravu zdarma?

  KampotskeKorenie.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod KampotskeKorenie.sk?

  Obchod KampotskeKorenie.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a nápoje.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode KampotskeKorenie.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode KampotskeKorenie.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope KampotskeKorenie.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop KampotskeKorenie.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod KampotskeKorenie.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Na jún, 2024 pre obchod KampotskeKorenie.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod KampotskeKorenie.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 €.

  🛍️ Aké má eshop KampotskeKorenie.sk zľavové kódy?

  KampotskeKorenie.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop KampotskeKorenie.sk?

  Obchod KampotskeKorenie.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 903 657 244 alebo emailom: info@kampotskekorenie.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode KampotskeKorenie.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu KampotskeKorenie.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (60 €)
  📅 Aktualizované Jún, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope KampotskeKorenie.sk už 10x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy KampotskeKorenie.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.