Hotels.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Hotels.com máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Hotels.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Hotels.com už 46x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Hotels.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Hotels.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Hotels.com

 • Hodnotenie:  4.5 (104x)
  Kontakt: Hotels.com L.P.
  5400 LBJ Freeway
  752 40 Dallas, Texas, U.S.A.
  Telefón: 02/ 6862 2089
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Cestovanie

O obchode Hotels.com

 • Porovnajte ponuky hotelov a prečítajte si nezaujaté recenzie na hotely. Toto všetko a omnoho viac nájdete na Hotels.com

  Či už sa chystáte na letnú dovolenku alebo na víkendový pobyt v Londýne, určite oceníte kvalitné ubytovanie. Stránka Hotels.com je určená pre všetkých, ktorí cestujú na vlastnú päsť a chcú sa pohodlne ubytovať.

  O portáli Hotels.com

  Hotels.com je poprednou online stránkou pre ubytovanie. Cestovanie je pre ňu vášňou. Každý deň inšpiruje milióny cestovateľov prostredníctvom 90 miestnych stránok v 41 jazykoch.

  Či už si chcete rezervovať skvelý hotel, dovolenkový prenájom, rezort, apartmán alebo dom na strome, portál má pre vás riešenie. Vďaka stotisícom ubytovacích zariadení vo vyše 200 krajinách a územiach ponúka neporovnateľný výber so zárukou ceny. Stránka Hotels.com je zábavná a jednoduchá na používanie. Ponúka inovatívne online nástroje a vysoko hodnotenú mobilnú aplikáciu.

  Hotels.com poskytuje cestovateľom jeden z najširších výberov ubytovania na internete, vrátane nezávislých hotelov, veľkých hotelových reťazcov, ako aj ubytovanie s vlastným stravovaním vo viac než stotisíckach zariadení po celom svete. Spoločnosť na jednom mieste ponúka informácie o cenách hotelov, vybavení a dostupnosti. Zároveň sa špecializuje na poskytovanie ubytovania cestovateľom aj počas období, kedy sú zariadenia vypredané.

  Orientácia na stránke

  Vybavenie záležitostí súvisiacich s ubytovaním je vďaka Hotels.com hračkou, nech už sú vaše cestovateľské plány akékoľvek. Na stránke jednoducho zadáte kedy a kam chcete cestovať a zjaví sa pred vami veľká ponuka ubytovacích zariadení, ktoré si môžete dať zoradiť podľa rôznych parametrov tak, ako to potrebujete. Vybrať si môžete z rôznych cenových kategórii.

  Po rozkliknutí máte pri každej destinácií niekoľko fotografií ako zvonka, tak aj zvnútra. Nechýba mapka, vďaka ktorej budete vedieť, kde sa apartmán či hotel nachádza. Samozrejmosťou je hodnotenie od ľudí, ktorí na mieste už zostali, podrobný popis a možnosť vyberať si z viacerých variantov. Napríklad, v rámci hotela z menšej alebo väčšej izby.

  Výber izby, apartmánu či hotela sa vám stránka Hotelio.com snaží zjednodušiť. Všetky fotografie si môžete priblížiť a pozrieť lepšie. V prípade, že by ste mali nejaké otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícky servis, ktorý je tu pre vás každý pracovný deň.

  Služby portálu Hotels.com

  So stránkou Hotels.com získate nielen výhodnejšie cenové ponuky jednotlivých ubytovacích zariadení, ale s vernostným systémom „zbieraj noci“ môžete ku každým 10 nociam objednaným cez portál získať jednu zdarma.

  Ak sa zaregistrujete na odber e-mailových noviniek, získate prístup k „tajným“ ponukám, ktoré sú určené len registrovaným užívateľom a dostanete tak možnosť ubytovať sa ešte výhodnejšie v ešte širšej ponuke hotelov. V rubrike TOP 50 nájdete 50 najobľúbenejších destinácií so všetkými potrebnými informáciami.

  Internetový obchod Hotels.com je známy svojimi kvalitnými službami. Základom je zákaznícky servis, ktorý viete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a vždy postarané. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis je veľmi príjemný a rád vám pomôže pri každom jednom probléme.

  Pre cestovateľov je k dispozícii aj cestovný sprievodca, v ktorom nájdete množstvo užitočných informácii o niektorých vyhľadávaných destináciach. Preto neváhajte a zverte vaše ubytovanie do rúk odborníka v tejto oblasti.

Najčastejšie otázky Hotels.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Hotels.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Hotels.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Hotels.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Hotels.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Hotels.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

  🛍️ Ponúka obchod Hotels.com dopravu zdarma?

  Hotels.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Hotels.com?

  Obchod Hotels.com ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Hotels.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Hotels.com?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Hotels.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Hotels.com a v Maďarsku: Hotels.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Hotels.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Hotels.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Hotels.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Hotels.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Hotels.com?

  Zľavy na ubytovanie : Zľavy na ubytovanie.

  🛍️ Aké má eshop Hotels.com zľavové kódy?

  Hotels.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Hotels.com?

  Obchod Hotels.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/ 6862 2089 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Hotels.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Hotels.com?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Hotels.com už 46x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Hotels.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.