Eurowings.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Eurowings.com máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Eurowings.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Eurowings.com už 10x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Eurowings.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Eurowings.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Eurowings.com

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Eurowings GmbH
  Köln
  Nordrhein-Westfalen
  Nemecko
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line
  Doprava: Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Cestovanie

O obchode Eurowings.com

 • Portál Eurowings.com vám pomôže nájsť letenku a ubytovanie za výhodné ceny. Okrem toho poskytuje aj ďalšie dodatočné služby. Prezrite si jeho ponuku a cestujte jednoduchšie ako doteraz!

  Cestovanie nebolo nikdy jednoduchšie! V dnešnej dobe si môžete nájsť všetko, čo potrebujete, veľmi jednoducho na internete. V priebehu sekundy si viete vyhľadať výhodné akciové letenky, lacné ubytovanie aj zľavnené vstupenky na obľúbené atrakcie. Ak v oblasti cestovania nemáte veľa skúseností a neviete, kde toto všetko hľadať, ste na správnom mieste. Portál Eurowings.com vám v tom pomôže.

  O portáli Eurowings.com

  Eurowings.com je online cestovná služba, ktorá umožňuje zákazníkom vyhľadávať, porovnávať a rezervovať letenky do destinácií po celom svete. Je dcérskou spoločnosťou skupiny Lufthansa so sídlom v Düsseldorfe v Nemecku. Spoločnosť ponúka výhodné ceny za lety do Európy, na Stredný východ, do Afriky a Ázie, ako aj vnútroštátne lety v rámci Nemecka.

  Eurowings.com poskytuje zákazníkom celý rad služieb vrátane vyhľadávania a rezervácie letov, výberu sedadiel, informácií o batožine a veľa ďalšieho. Zákazníci môžu tiež využívať exkluzívne ponuky a zľavy, ako aj získavať body, ktoré môžu použiť na budúce nákupy letov. Keď si zákazník zarezervuje let, môže svoju cestu spravovať a sledovať prostredníctvom webovej stránky.

  Eurowings.com ponúka aj služby cestovného poistenia a požičovne áut, vďaka čomu si zákazníci môžu pohodlne naplánovať celú cestu. Webová stránka sa ľahko a intuitívne používa a poskytuje zákazníkom užitočné informácie, ako sú cestovné tipy a sprievodcovia destináciami. Zákazníci môžu tiež priamo kontaktovať Eurowings.com s akýmikoľvek otázkami alebo problémami.

  V súčasnosti má Eurowings flotilu poskladanú zo 139 lietadiel a špecializuje sa na nízkonákladové priame lety v rámci Európy. Letecká spoločnosť v súčasnosti ponúka viac ako 100 destinácií vo viac ako 50 krajinách, vďaka čomu je tretím najväčším európskym dopravcom. 

  V roku 2018 prepravila letecká spoločnosť prvýkrát viac ako 40 miliónov pasažierov a počet jej pracovníkov sa rozrástol na číslo 3 500. Okrem pracovníkov sa však rozrástli aj jej pobočky. V súčasnosti ich má 13, pričom okrem Nemecka sa nachádzajú aj v ďalších európskych mestách.

  Eurowings.com je vo všeobecnosti veľmi dobrá online cestovná služba pre tých, ktorí hľadajú výhodné ceny a vynikajúce služby. Vďaka jej zľavneným letenkám a ďalším službám môžete pri každom cestovaní ušetriť desiatky až stovky eur.

  Spoločenská zodpovednosť Eurowings.com

  Firemná zodpovednosť – inými slovami, konať udržateľným a zodpovedným spôsobom v podnikaní – je neoddeliteľnou súčasťou podnikovej stratégie skupiny Lufthansa. Spoločnosť považuje presadzovanie zodpovednosti voči životnému prostrediu, ľuďom a spoločnosti za jednu z jej hlavných povinností.

  Spoločnosť Eurowings neustále zlepšuje svoje postupy v rámci ochrany životného prostredia a klímy, pričom sa spolieha na rôzne opatrenia pre holistický prístup.

  Vyhľadávanie letov a hotelov

  Vyhľadávanie hotelov a letov prostredníctvom portálu Eurowings.com je rýchle a jednoduché. Na všetko vám bude stačiť praktická aplikácia, ktorú nájdete na hlavnej stránke. V prípade vyhľadávania letu do nej stačí vyplniť len letisko, z ktorého budete odlietať, cieľové letisko, dátum a počet cestujúcich.

  Po vyhľadaní sa vám zobrazí viacero leteniek a taríf, za ktoré môžete letieť. Okrem toho získate rovno aj základné informácie o tom, akú batožinu si môžete vziať a aké ďalšie služby máte k dispozícii.

  Webová stránka vám taktiež umožňuje vybrať si rovno spiatočný let, vďaka čomu môžete ušetriť veľa času a niekedy aj financií.

  Ak by ste hľadali hotel, portál vás presmeruje na svoju partnerskú stránku, ktorou je Booking.com, kde v podobnej praktickej aplikácii vyplníte destináciu, kam sa chystáte, príchod a odchod, počet dospelých, počet detí a počet izieb.

  Vlaky Rail&Fly

  Portál Eurowings.com vám poskytuje výhodný program Rail&Fly, ktorý vám umožňuje cestovať po Nemecku vlakom za výhodné ceny. Máte tak istotu, že vždy stihnete svoj let. Cena začína na 33 eurách, pričom deti do dvoch rokov cestujú úplne zadarmo. Lístok Rail&Fly platí buď v deň vášho letu, prípadne deň po prílete do Nemecka a deň pred odletom.

  Objednanie lístka na vlaky Rail&Fly je jednoduché. Všetko vybavíte v priebehu niekoľkých minút priamo na webovej stránke Eurowings.com.

  Cestovné poistenie pre každého zákazníka

  Pri každej ceste do zahraničia potrebujete kvalitné poistenie, ktoré vám zaručí, že v prípade ochorenia alebo iných zdravotných komplikácií za vás poisťovňa preplatí celú alebo aspoň časť zo škôd. Okrem klasického poistenia poskytuje Eurowings.com taktiež špeciálne poistenie proti koronavírusu.

  Spolupráca s partnermi

  Internetový portál Eurowings.com spolupracuje s viacerými partnermi, vďaka ktorým vám môže poskytovať viaceré služby. K nim sa radí Booking.com, cez ktorý si môžete vybrať výhodné ubytovanie vo forme hotela, apartmánu alebo chaty kdekoľvek na svete. Nehovoriac o výhodných cenách, ktoré sú v porovnaní s inými portálmi o desiatky až stovky eur nižšie.

  Eurowings.com následne spolupracuje aj so spoločnosťou Sixt, ktorá sa zameriava na požičiavanie vozidiel, a so spoločnosťou Deutsche Bahn, ktorá umožňuje cenovo výhodnú prepravu vlakmi.

  Praktická aplikácia Eurowings.com

  Chceli by ste hľadať letenky alebo výhodné ubytovanie aj vtedy, keď cestujete alebo nesedíte za počítačom? V tom prípade si stiahnite praktickú aplikáciu Eurowings, ktorú nájdete v ponuke App Store aj Google Play. Aplikácia obsahuje všetky výhodné ponuky a funkcie, ktoré nájdete aj na oficiálnej webovej stránke.

  Newsletter a sociálne siete

  Ak by ste chceli byť informovaní o všetkých akciách, novinkách v ponuke a zľavách, určite sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca.

  V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete začať portál sledovať na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn a TikTok, kde okrem noviniek zdieľa aj rôzne cestovateľské tipy a rady.

  Prehľadne spracované FAQ

  Máte nejaké otázky? Ešte predtým, ako budete kontaktovať zákaznícky servis, si prezrite sekciu FAQ, v ktorej nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré portál dostáva. Otázky sú preložené do češtiny, takže sa nemusíte báť, že by ste im nerozumeli.

  Všetky otázky sú prakticky rozdelené do niekoľkých sekcií, a to Zmena rezervácie, storno, vrátenie peňazí, Batožina, Rezervovať letenky, Zákaznícky účet, Oneskorenie a zrušenie letu, Odbavenie, Naplánovať cestu a Sedadlo.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Portál Eurowings.com vám poskytuje profesionálny zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 6. do 24. hodiny. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. 

  V prípade, že by váš let začínal číslom 4, čo znamená, že ste si zaregistrovali let Eurowings Discover, zákaznícka linka je na špeciálnom telefónnom čísle, ktoré nájdete priamo v sekcii “Kontakt” spolu s ďalšími kontaktnými údajmi. Zákaznícka linka pre cestovateľov Eurowings Discover je k dispozícii od 8. do 22. hodiny.

Najčastejšie otázky Eurowings.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Eurowings.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Eurowings.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Eurowings.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Eurowings.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Eurowings.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

  🛍️ Ponúka obchod Eurowings.com dopravu zdarma?

  Eurowings.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Eurowings.com?

  Obchod Eurowings.com ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Eurowings.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Eurowings.com?

  Môžete využiť dopravu: Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Eurowings.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Eurowings.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Eurowings.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Eurowings.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Eurowings.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Eurowings.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Eurowings.com?

  Zľavy na cestovanie : Zľavy na cestovanie.

  🛍️ Aké má eshop Eurowings.com zľavové kódy?

  Eurowings.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Eurowings.com?

  Obchod Eurowings.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +49 (0) 30 915 88 620 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Eurowings.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Eurowings.com?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Eurowings.com už 10x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Eurowings.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.