Earplugs.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Áno
Earplugs.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Earplugs.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Earplugs.sk na Váš email

O obchode Earplugs.sk

 • Internetový obchod Earplugs.sk má vo svojej ponuke ochranu sluchu proti hluku. Vyberajte si zo širokej ponuky štupľov pre športovcov, muzikantov či na bežní používanie, napríklad v noci.

  Štuple do uší sú úplne bežnou vecou, ktorú môže využívať ktokoľvek, či už počas dňa alebo noci. Spravidla ich majú ľudia pracujúci na stavbách alebo v hlučnom prostredí. Okrem toho ich vlastnia aj muzikanti, ktorí sú, hlavne na koncertoch a vystúpeniach, pravidelne vystavovaní hlasnej hudbe. Veľmi dobre ich však využijete aj vtedy, ak partner alebo partnerka chrápe a potrebujete sa dobre vyspať. Či už hľadáte štuple na koncerty, pracovisko alebo do postele, internetový obchod Earplugs.sk má širokú ponuku, v ktorej sa nájde úplne každý.

  O e-shope

  Internetový obchod Earplugs.sk funguje na slovenskom trhu už niekoľko dlhých rokov. Počas tohto obdobia si stihol vytvoriť širokú základňu spokojných zákazníkov, ktorí sa pravidelne vracajú. Niet sa však ani čomu čudovať. Skvelé a kvalitné produkty a ešte lepšie služby z neho robia jednu z najlepších možností na trhu.

  Cieľom internetového obchodu je poskytnúť zákazníkom ten najlepší sortiment za skvelé ceny a odborné poradenstvo cez telefón a e-mail. Tím, ktorý za obchodom stojí, je totižto poskladaný z odborníkov, ktorí majú niekoľkoročné skúseností ako s predajom, tak aj s produktmi v ponuke. Vďaka tomu vám dokážu poskytnúť úplne všetko, čo potrebujete na to, aby ste si mohli kvalitne a dobre chrániť sluch.

  V ponuke e-shopu nájdete širokú škálu rôznych výrobkov určených pre muzikantov, pracovníkov v hlučnom prostredí či pre ľudí, ktorí potrebujú vyšší komfort pri nosení, pretože ich využívajú hlavne na spánok alebo oddych. Nakupovať môžete napríklad štuple do uší, ktoré sú rozdelené do viacerých podkategórií, ako na spanie, na hlasnú hudbu, proti hluku, do lietadla, do vody či na motorku. Všetky výroby sú špecializované a rozdelené podľa potrieb alebo problémov, ktoré máte. Takýmto spôsobom si viete vybrať omnoho rýchlejšie a jednoduchšie.

  Všetky produkty v ponuke spĺňajú najvyššie štandardy a sú 100 % originál, čo zabezpečuje nielen vysokú kvalitu, ale tiež bezpečnosť a dlhú výdrž. Pri ich používaní sa nemusíte báť, že by sa vám sluch zhoršil, prípadne, že by vás dostatočne neochránili.

  Základom internetového obchodu Earplugs.sk sú hlavne kvalitné služby, ktoré poskytuje úplne každému zákazníkovi. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov ako na predaj, tak aj na oblasť hluku a ochrany sluchu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je pre vás online každý pracovný deň, vďaka čomu získate odpoveď obratom.

  A netreba zabúdať ani na výhodné ceny. Ponuka je tvorená kvalitnými kúskami, ktoré sú charakteristické tým, že sú drahšie, no e-shop robí pravidelné akcie a poskytuje zľavy, ktoré ceny znižujú o desiatky eur. Ak ich nechcete premeškať, mali by ste sa prihlásiť na odber newslettera, ktorý vás bude o všetkom pravidelne informovať.

  Ponuka

  Internetový obchod Earplugs.sk poskytuje kvalitné produkty a služby pre každého svojho zákazníka. Základom jeho ponuky sú štuple do uší, ktoré vás ochránia pred hlukom alebo nepríjemnými zvukmi, ako napríklad chrápanie. Produkty má delené do niekoľkých kategórií, aby sa vám ľahšie nakupovalo – Štuple do uší, Čelenky na plávanie, Ochranné pomôcky, Starostlivosť o uši, Masky na spanie, Cestovanie, Zdravá výživa, Eko, Na spanie, Akcie, Novinky a Značky.

  Celé nakupovanie uľahčujú ešte podkategórie, ktorými disponujú všetky hlavné kategórie. Sú to napríklad Štuple na spanie, Na hlasnú hudbu, Proti hluku, Do lietadla, Do vody, Na strieľanie, Na motorku, Proti vetru a chladu, Pre deti a množstvo ďalších. Podkategórie následne disponujú možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu. Nechýbajú ani filtre, pomocou ktorých nakúpite omnoho rýchlejšie.

  Po rozkliknutí má každý produkt niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si dokážete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti a informácia o dostupnosti. Nižšie objavíte aj kategóriu “Súvisiaci tovar” a hodnotenie od iných zákazníkov.

  Na e-shope sa tak orientuje jednoducho a rýchlo. V priebehu niekoľkých minút si vyberiete presne to, čo práve potrebujete.

  Služby

  Pre internetový obchod je veľmi dôležité poskytnúť svojim zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby. Práve preto má kvalitný zákaznícky servis, ktorý poskytuje každému kupujúcemu. Vie totižto, že len vďaka spokojným klientom sa môže neustále rozvíjať a napredovať. V prípade, že by ste mali problémy s objednávkou, nevedeli si vybrať produkt, alebo by ste ho potrebovali vrátiť, stačí, aby ste servis kontaktovali. Urobiť tak môžete cez e-mail a telefónne číslo. Odborníci vám veľmi radi poradia, čo kúpiť, alebo čo robiť, ak potrebujete produkty poslať späť.

  Chceli by ste s e-shopom zostať v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Objednali ste si nejaké výrobky a zistili, že vám nesedia alebo sa vám nepáčia? Ničoho sa nebojte. Vrátiť ich môžete do 14 dní bez udania dôvodu.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom, Slovenskou poštou a prostredníctvom Zásielkovne.

  V prípade, že by ste si chceli počas nakupovania oddýchnuť, jednoducho si prečítajte blog, ktorý internetový obchod prevádzkuje. Nájdete v ňom zaujímavé rady, tipy a informácie, ktoré môžete využiť pri ochrane svojho sluchu.

  Starajte sa o svoj sluch kvalitnými produktmi z ponuky internetového obchodu Earplugs.sk a ušetrite desiatky eur.

  Prejsť do obchodu Earplugs.sk

Earplugs.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Earplugs.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Earplugs.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Earplugs.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Earplugs.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné, Zdravie.

Earplugs.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Earplugs.sk dopravu zdarma?

  Earplugs.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Earplugs.sk?

  Obchod Earplugs.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné, Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Earplugs.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Earplugs.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Earplugs.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Earplugs.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Earplugs.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Earplugs.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Earplugs.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

  Štatistiky obchodu Earplugs.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Earplugs.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Zdravie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Zdravie

Pekneruska.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 107x
Arfacemask.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 6x
Vitaminyprezdravie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 60x
Konope.co
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 49x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 32x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 30x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 27x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 20x

Earplugs.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : V eshope Earplugs.sk nájdete zľavy na vybrané produkty v podkategórii Akce.
 • Zľava 20% : Zľava 20% platí na štuple do uší značky Alpine v eshope Earplugs.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Earplugs a nakupujte štuple výhodnejšie.

Hodnotenie obchodu Earplugs.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu Earplugs.sk
Kontakt: Earplugs s.r.o.
Havlíčkova 1016
Pardubice 53002
Česko
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa