Bionutrian.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 15x | Doprava zdarma: Áno
Bionutrian.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 10x
Ponuky od Bionutrian.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Bionutrian.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Bionutrian.com - Recenzia

 • Spojili sme švajčiarsku kvalitu výroby s najkvalitnejším zdrojom morského kolagénu.???? Vyrobili sme kolagén, ktorý je prírodný, ale aj účinný.

  Kolagén je pre telo vo všeobecnosti veľmi dôležitý. Podieľa sa na mnohých procesoch. Veľkú úlohu však zohráva v správnom fungovaní zdravých kĺbov a svalov. Nehovoriac o tom, že je dôležitý pre pružnosť kože a ciev. Kolagén sa dokonca nachádza aj v očnom bielku, pričom tvorí až jednu štvrtinu všetkých bielkovín v ľudskom organizme. Ako ho však do tela dopĺňať? Jednoducho, aj pomocou Bionutrian.

  O e-shope

  Zakladatelia značky Bionutrian chceli vytvoriť kvalitný kolagén, ktorý by nemal nadsadenú cenu a poskytoval by reálne výsledky. Podarilo sa im to aj vďaka kvalitným surovinám, ku ktorým sa radí ten najlepší rybí kolagén.

  Z hľadiska štruktúry je totižto rybí kolagén najpodobnejší molekule toho ľudského. Na rozdiel od hovädzieho, bravčového či kuracieho je pre telo prirodzenejší. Náš organizmus ho tak omnoho rýchlejšie prijme a vstrebe. V rámci kolagénu sa využívajú ryby Tilapia, ktoré sú zároveň zdrojom najkvalitnejšieho kolagénu.

  Spoločnosť si zakladá nielen na tých najlepších surovinách, ale taktiež na dodávateľoch. Samozrejmosťou sú preto overení dodávatelia, s ktorými Bionutrian spolupracuje už dlhé roky. Nechýba ani prísny výber surovín a nepretržitá kontrola kvality podľa švajčiarskych a európskych noriem.

  Morský kolagén Bionutrian sa vyrába vo Švajčiarsku v súlade s medzinárodne platnými smernicami a smernicami EÚ. Môžete si byť tak istí, že všetko, čo dávate do tela, je nezávadné a prirodzené.

  O produkte

  Kolagén Bionutrian patrí medzi tie najlepšie na trhu. Je 100 % čistý, čo znamená, že neobsahuje žiadne sladidlá, príchute alebo prísady či konzervanty. Po rozpustení vo vode tak pijete čistý kolagén. Jeho výhodou je taktiež to, že si ho môžete zamiešať do akéhokoľvek nápoja. Nemá žiadnu chuť. Báť sa nemusíte ani nepríjemného rybieho zápachu.

  Výživový doplnok je obohatený o Vitamín C, ktorý je dôležitým faktorom pre rozpustenie kolagénu. Ak by ste ho nemali dostatok, váš organizmus by kolagén nemusel vôbec využiť. Spoločnosť Bionutrian sa tomu chce vyhnúť, a preto spolu s kolagénom dávate do tela aj dôležité C-éčko.

  A aký kolagén vlastne Bionutrian obsahuje? Výživový doplnok má dva hlavné typy, a to kolagén typu I. a III. Typ I. zodpovedá 90 % kolagénu vášho tela. Nachádza sa v pokožke, kostiach či chrupavkách. Typ III. podporuje štruktúru svalov, kože a orgánov.

  Kolagén značky Bionutrian sa vyrába za studena, veľmi jedinečným spôsobom - hydrolýzou. Vďaka studenému spracovaniu si môžete byť istí, že výživový doplnok si zanecháva všetky dôležité látky. Plus, denná dávka obsahuje až 5000 mg čistého kolagénu. Do tela tak dáte vysokú dávku, ktorá zaručene prinesie výsledky.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na e-shope je jednoduchá. Webstránka poskytuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete poznať pred nákupom výživového doplnku. V prípade, že sa preň rozhodnete, stačí kliknúť na možnosť “Obchod”.

  Nakupovanie nie je zdĺhavé, pretože na e-shope nájdete jeden produkt, ktorý môžete nakupovať vo viacerých baleniach alebo formách. Okrem práškového kolagénu pokojne siahnite aj po kapsuliach. Plus, čím väčšie balenie kúpite, tým viac ušetríte.

  Služby

  V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na kvalitný zákaznícky servis, ktorý vám pomôže pri každom probléme s objednávkou, reklamáciou či vrátením. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Bionutrian má taktiež blog, v ktorom si môžete prečítať zaujímavé články na tému zdravia a kolagénu. Počas nakupovania si tak môžete pri článkoch trochu oddýchnuť alebo sa naučiť niečo nové.

Bionutrian.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Bionutrian.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Bionutrian.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Bionutrian.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Bionutrian.com na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

Bionutrian.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Bionutrian.com dopravu zdarma?

  Bionutrian.com ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Bionutrian.com?

  Obchod Bionutrian.com ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Bionutrian.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Bionutrian.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Bionutrian.com?

  Na Január, 2023 pre obchod Bionutrian.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Bionutrian.com?

  Na Január, 2023 pre obchod Bionutrian.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Bionutrian.com?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma na všetky objednávky

  Black Friday 2023 v obchode Bionutrian.com?

  Nie

  Štatistiky obchodu Bionutrian.com
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 15x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Bionutrian.com už 15x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Bionutrian.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Bionutrian.com

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Dalice s.r.o.
Gercenova 6/B
851 01, Bratislava
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom