Bionutrian.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 19.04.2024

Pre eshop Bionutrian.com máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Bionutrian.com ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na všetky objednávky. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Bionutrian.com už 35x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Bionutrian.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Bionutrian.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Bionutrian.com

 • Hodnotenie:  4.5 (6x)
  Kontakt: Dalice s.r.o.
  Gercenova 6/B
  851 01, Bratislava
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Bionutrian.com

 • Spojili sme švajčiarsku kvalitu výroby s najkvalitnejším zdrojom morského kolagénu.???? Vyrobili sme kolagén, ktorý je prírodný, ale aj účinný.

  Kolagén je pre telo vo všeobecnosti veľmi dôležitý. Podieľa sa na mnohých procesoch. Veľkú úlohu však zohráva v správnom fungovaní zdravých kĺbov a svalov. Nehovoriac o tom, že je dôležitý pre pružnosť kože a ciev. Kolagén sa dokonca nachádza aj v očnom bielku, pričom tvorí až jednu štvrtinu všetkých bielkovín v ľudskom organizme. Ako ho však do tela dopĺňať? Jednoducho, aj pomocou Bionutrian.

  O e-shope Bionutrian.com

  Zakladatelia značky Bionutrian chceli vytvoriť kvalitný kolagén, ktorý by nemal nadsadenú cenu a poskytoval by reálne výsledky. Podarilo sa im to aj vďaka kvalitným surovinám, ku ktorým sa radí ten najlepší rybí kolagén.

  Z hľadiska štruktúry je totižto rybí kolagén najpodobnejší molekule toho ľudského. Na rozdiel od hovädzieho, bravčového či kuracieho je pre telo prirodzenejší. Náš organizmus ho tak omnoho rýchlejšie prijme a vstrebe. V rámci kolagénu sa využívajú ryby Tilapia, ktoré sú zároveň zdrojom najkvalitnejšieho kolagénu.

  Spoločnosť si zakladá nielen na tých najlepších surovinách, ale taktiež na dodávateľoch. Samozrejmosťou sú preto overení dodávatelia, s ktorými Bionutrian spolupracuje už dlhé roky. Nechýba ani prísny výber surovín a nepretržitá kontrola kvality podľa švajčiarskych a európskych noriem.

  Morský kolagén Bionutrian sa vyrába vo Švajčiarsku v súlade s medzinárodne platnými smernicami a smernicami EÚ. Môžete si byť tak istí, že všetko, čo dávate do tela, je nezávadné a prirodzené.

  O produkte e-shopu Bionutrian.com

  Kolagén Bionutrian patrí medzi tie najlepšie na trhu. Je 100 % čistý, čo znamená, že neobsahuje žiadne sladidlá, príchute alebo prísady či konzervanty. Po rozpustení vo vode tak pijete čistý kolagén. Jeho výhodou je taktiež to, že si ho môžete zamiešať do akéhokoľvek nápoja. Nemá žiadnu chuť. Báť sa nemusíte ani nepríjemného rybieho zápachu.

  Výživový doplnok je obohatený o Vitamín C, ktorý je dôležitým faktorom pre rozpustenie kolagénu. Ak by ste ho nemali dostatok, váš organizmus by kolagén nemusel vôbec využiť. Spoločnosť Bionutrian sa tomu chce vyhnúť, a preto spolu s kolagénom dávate do tela aj dôležité C-éčko.

  A aký kolagén vlastne Bionutrian obsahuje? Výživový doplnok má dva hlavné typy, a to kolagén typu I. a III. Typ I. zodpovedá 90 % kolagénu vášho tela. Nachádza sa v pokožke, kostiach či chrupavkách. Typ III. podporuje štruktúru svalov, kože a orgánov.

  Kolagén značky Bionutrian sa vyrába za studena, veľmi jedinečným spôsobom - hydrolýzou. Vďaka studenému spracovaniu si môžete byť istí, že výživový doplnok si zanecháva všetky dôležité látky. Plus, denná dávka obsahuje až 5000 mg čistého kolagénu. Do tela tak dáte vysokú dávku, ktorá zaručene prinesie výsledky.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na e-shope je jednoduchá. Webstránka poskytuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete poznať pred nákupom výživového doplnku. V prípade, že sa preň rozhodnete, stačí kliknúť na možnosť “Obchod”.

  Nakupovanie nie je zdĺhavé, pretože na e-shope nájdete jeden produkt, ktorý môžete nakupovať vo viacerých baleniach alebo formách. Okrem práškového kolagénu pokojne siahnite aj po kapsuliach. Plus, čím väčšie balenie kúpite, tým viac ušetríte.

  Služby e-shopu Bionutrian.com

  V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na kvalitný zákaznícky servis, ktorý vám pomôže pri každom probléme s objednávkou, reklamáciou či vrátením. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Bionutrian má taktiež blog, v ktorom si môžete prečítať zaujímavé články na tému zdravia a kolagénu. Počas nakupovania si tak môžete pri článkoch trochu oddýchnuť alebo sa naučiť niečo nové.

Najčastejšie otázky Bionutrian.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Bionutrian.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Bionutrian.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Bionutrian.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Bionutrian.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Bionutrian.com na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Bionutrian.com dopravu zdarma?

  Bionutrian.com ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na všetky objednávky.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Bionutrian.com?

  Obchod Bionutrian.com ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Bionutrian.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Bionutrian.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Bionutrian.com aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Bionutrian.com v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Bionutrian.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Bionutrian.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Bionutrian.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Bionutrian.com máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Bionutrian.com?

  Zľava 5% : Odoberajte newsletter a my Vás odmeníme 5% zľavou na Váš prvý nákup!
  Doprava zdarma : Doprava zdarma na všetky objednávky

  🛍️ Aké má eshop Bionutrian.com zľavové kódy?

  Bionutrian.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Bionutrian.com?

  Obchod Bionutrian.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 903 792 665 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Bionutrian.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Bionutrian.com?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Bionutrian.com už 35x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Bionutrian.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.