Swimaholic.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Áno
Swimaholic.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Swimaholic.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Swimaholic.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Swimaholic.sk - Recenzia

 • Nakupujte kvalitné plavky za skvelé ceny na Swimaholic.sk! V širokej ponuke si svoj vysnívaný kúsok nájde každý.

  Nákup nových plaviek je zdĺhavý a len málokedy úspešný. Aj napriek tomu, že na trhu nájdete stovky rôznych modelov, nie všetky dobre sedia. Či už si neviete vybrať alebo len potrebujete nový kúsok do zbierky, internetový obchod Swimaholic.sk je tým pravým pre vás. Okrem kvalitných produktov poskytuje aj tie najlepšie služby.

  O značke

  Internetový obchod Swimaholic.sk vznikol v roku 2008. Založil ho mladý športovec a plavec Vojtěch Krapítka v Prahe. Pôvodný názov obchodu bol Sportex. Ten sa využíval na domácom, českom trhu. V zahraničí značka figurovala pod názvom Sporteon. Hlavným cieľom značky a celkovo, internetového obchodu, bolo motivovať ľudí k tomu, aby cvičili a hýbali sa. Zdravý životný štýl bol, a stále je, pre zakladateľa veľmi dôležitý. Práve preto zostala hlavná myšlienka nezmenená.

  Tím internetového obchodu Swimaholic.sk sa stará nielen o športových nadšencov, ale aj o tých, ktorí nie sú profesionálmi a hýbu sa len raz za čas. V ponuke obchodu tak okrem výstroja a vybavenia nájdete aj kúsky pre úplne “bežných smrteľníkov”.

  Vysoká kvalita a príjemné ceny spôsobili, že rokmi sa z internetového obchodu stala veľká značka, ktorá teší tisíce ľudí v mnohých krajinách. E-shop prezentuje plávanie ako zaujímavý šport a spôsob pohybu, ktorý je určený pre úplne každého. Zdieľa preto rôzne tipy, rady a odborné znalosti, ktoré môžete využívať vo vode aj vy.

  Názov internetového obchodu sa zmenil na Swimaholic v roku 2020. Ide o meno, ktoré skutočne vypovedá o tom, čo internetový obchod miluje a čomu sa už roky venuje. Značka je zameraná na vývoj a predaj kvalitných plaviek a vybavenia pre každého jedného človeka. Nehľadiac na jeho plaveckú úroveň.

  Swimaholic tak nie je bežným online predajcom plaviek a vybavenia na cvičenie, ale aj poradcom, ktorý vám veľmi rád pomôže v prípade, že by ste si nevedeli dať s niečím rady. Má tri kamenné predajne v Českej republike, presnejšie v Prahe, Brne a Plzni. V ponuke nechýbajú ani všetky svetové plavecké značky a samotné produkty od vlastnej značky Swimaholic.

  V prípade, že by ste si nevedeli dať s niečím rady, obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je jedným z tých najlepších. Telefonicky alebo online vám poradí, ako si vybrať ten najlepší kúsok, prípadne ako objednávku reklamovať. Tím špecialistov je pripravený poradiť vám v každom ohľade.

  Produkty

  Ako už z názvu vyplýva, internetový obchod Swimaholic.sk sa orientuje na predaj kvalitných plaviek a vybavenia na plávanie. Funkčný materiál sa dokáže prispôsobiť telu a umožňuje mu robiť aj náročnejšie pohyby. Nič vás neobmedzuje a nevplýva na vaše športové výsledky.

  Jednotlivé produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktoré sa následne delia na menšie podkategórie. Vďaka tomu je orientácia na e-shope jednoduchá a rýchla. Zvládne to úplne každý zákazník.

  Produkty majú ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť. Nechýba výber z viacerých variantov, ak má produkt viac variantov, a z viacerých veľkostí. Ak by ste nevedeli, aká veľkosť je správna, stačí si pozrieť veľkostnú tabuľku.

  Produktom nechýba podrobný popis a parametre. Samozrejmosťou je informácia o dostupnosti a nižšie na stránke aj kategória s podobnými produktmi.


  Služby

  Neviete si vybrať správny kúsok alebo by ste potrebovali s niečím poradiť? V tom prípade sa obráťte na zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefónnom čísle a e-maile. Odborný tím vám veľmi rád pomôže v prípade akéhokoľvek problému týkajúceho sa vrátenia tovaru, reklamácie, nákupu či čohokoľvek iného. Servis je k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  Výhodou nakupovania na Swimaholic.sk je fakt, že v prípade, že by vám plavky alebo iný kúsok nesadol, stačí ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Objednávku zabaľte a pošlite späť na adresu obchodu. Ak neviete, ako na to, stačí kontaktovať zákaznícky servis.

  Túžite byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o najnovších kúskoch v ponuke? Využite newsletter. Prihláste sa na jeho odber a nechajte, nech vás e-shop prostredníctvom neho informuje. Ak by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, e-shop môžete sledovať aj na sociálnych sieťach.

  Za produkty sa dá platiť viacerými spôsobmi, a to platobnou kartou, na dobierku, platbou online a prevodom na účet. Doprava je možná Slovenskou poštou. Prípadne si objednávku vyzdvihnite v jednej z mnohých pobočiek Zásielkovne. Nakupovanie na e-shope je nielen jednoduché, ale aj pohodlné a bezpečné. Maximálnu bezpečnosť platby vám zaručujú platobné brány a bezpečnostné certifikáty.

  Užívajte si každý jeden pobyt vo vode. Stavte na vysokú kvalitu produktov od internetového obchodu Swimaholic.sk a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Swimaholic.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Swimaholic.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Swimaholic.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Swimaholic.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Swimaholic.sk na výhodný nákup v kategórii: Black Friday, Športové potreby.

Swimaholic.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Swimaholic.sk dopravu zdarma?

  Swimaholic.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Swimaholic.sk?

  Obchod Swimaholic.sk ponúka tovar v kategóriách: Black Friday, Športové potreby.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Swimaholic.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Swimaholic.sk?

  Môžete využiť dopravu: Slovenská pošta, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Swimaholic.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Swimaholic.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Swimaholic.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Swimaholic.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Swimaholic.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 200 €

  Black Friday 2023 v obchode Swimaholic.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Swimaholic.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Swimaholic.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Swimaholic.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 15% : Zľava 15% na všetky produkty.

Informácie o eshope Swimaholic.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Swimaholic s.r.o.
U průhonu 1514/17
Holešovice (Praha 7),
170 00 Praha
Česká republika
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Slovenská pošta Zásielkovňa