Solapoint.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 13x | Doprava zdarma: Áno
Solapoint.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 4x
Ponuky od Solapoint.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Solapoint.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Solapoint.sk - Recenzia

 • Internetový obchod Solapoint.sk sa orientuje na predaj kvalitného kuchynského náradia. Vyberajte si zo širokej ponuky za skvelé ceny ešte dnes.

  Kuchynský inventár je základom každej domácnosti. Vyberať si môžete z niekoľkých možností. Na trhu sa totižto stretnete nielen s bielou klasikou, ale tiež rôznymi špeciálnymi kolekciami či značkami, ktoré dokážu z bežného servírovania spraviť štýlovú a drahú večeru. Ak aj vy hľadáte niečo so šmrncom a originalitou, pozrite si ponuku internetového obchodu Solapoint.sk, ktorý sa zaoberá predajom kvalitných tanierov, príboru a množstva ďalšieho. Jeho portfólio vám určite vyrazí dych.

  O e-shope

  Značka Solapoint.sk nie je žiadnym nováčikom. Vznikla už v roku 1866, odkedy pomáha ľuďom vytvárať príjemné zážitky pri stolovaní v domácnostiach, reštauráciách a kuchyniach po celom svete. Ide o jednu z globálne najvyhľadávanejších spoločností z oblasti gastronómie. Ako je to možné? Základom tejto spoločnosti je vysoká kvalita, ktorú poskytuje každému svojmu zákazníkovi. Precízne spracované vidličky či taniere dokážu zlepšiť náladu a skrášliť každú jednu miestnosť.

  Spoločnosť Solapoint.sk má niekoľko základných hodnôt, na ktorých buduje. Tým najzákladnejším je švajčiarska tradícia. Produkty sa vyrábajú už roky, no stále si udržiavajú vysokú kvalitu. Nechýbajú ani skvelé služby, presnosť, precíznosť a profesionálny prístup. Ten udržiava značku na popredných miestach, ako u zákazníkov, s ktorými komunikuje, tak aj u dodávateľov, s ktorými spolupracuje.

  K ďalším hodnotám sa radí sociálna zodpovednosť. Spoločnosť má niekoľko certifikátov, ako napríklad B. S. C. I či ISO 9001. Samozrejmosťou je produktová recyklácia. Firma zaobchádza s prírodnými zdrojmi rozumne. Každý svoj krok si vždy dopredu premyslí a zváži. Myslí nielen na prítomnosť, ale aj budúcnosť tento planéty. Jednou z posledných, no rovnako dôležitých hodnôt, je garancia kontinuity produkcie. To znamená, že Solapoint.sk garantuje stálu kvalitu výrobkov vďaka vlastným fabrikám.

  Internetový obchod Solapoint.sk má množstvo výhod vrátane kvalitného zákazníckeho servisu, na ktorý na môžete obrátiť vždy, keď budete mať problémy s objednávkou, vrátením, reklamáciou alebo nakupovaním. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla či online chatu.

  Produkty

  E-shop Solapoint.sk poskytuje kvalitné výrobky v oblasti kuchynských potrieb. V jeho ponuke objavíte rôzne kúsky za skvelé ceny. Radia sa k nim príbory, taniere, šálky, podšálky, poháre, doplnky k stolovaniu, hrnce, panvice, nože, nádoby na pečenie, bytové doplnky a množstvo ďalšieho.

  Jednotlivé produkty sú rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, a to Príbory, Stolovanie, Varenie, Niečo extra, Novinky, Akciová ponuka, Friend's Brands a Služby. Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií, ktoré vám celý výber urýchľujú a zjednodušujú.

  Všetky výrobky majú ilustračné fotografie, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Samozrejmosťou je podrobný popis, informácia o dostupnosti, možnosť odborného poradenstva a kategória “Podobné produkty”.

  Služby

  Internetový obchod Solapoint.sk si zakladá na vysokej kvalite. Tá sa odráža hneď v niekoľkých segmentoch. Tým prvým sú služby, ku ktorým sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov na gastronómiu a stolovanie. V prípade akýchkoľvek otázok vám veľmi rád pomôže, a to telefonicky alebo písomne prostredníctvom e-mailu alebo online chatu. Zákaznícky servis je pre vás online každý pracovný deň, vďaka čomu získate odpoveď obratom.

  Svoje objednané výrobky si môžete nechať doviezť kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne. Platba sa dá realizovať platobnou kartou, na dobierku alebo online. Pri online platbe sa však netreba ničoho báť. E-shop je vybavený niekoľkými platobnými bránami, ktoré sa starajú o vaše citlivé údaje. Tie sa tak nedostanú tretím stranám.

  Chceli by ste s internetovým obchodom zostať v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Plánujete nakupovať na Solapoint.sk pravidelne? V tom prípade by ste sa mali zapojiť do Sola Bonus Club, pomocou ktorého môžete ušetriť viac ako 30 €. Na to, aby ste poukážku dostali, stačí pravidelne na e-shope nakupovať, zbierať body a tie následne meniť na eurá.

  Povýšte svoje stolovanie rovno o niekoľko úrovní. Skrášlite si svoj domov a kúpte si pekný príbor, šálky a množstvo ďalšieho. Solapoint.sk je tu pre vás a poskytuje množstvo skvelých výhod.

Solapoint.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Solapoint.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Solapoint.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Solapoint.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Solapoint.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Solapoint.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Solapoint.sk dopravu zdarma?

  Solapoint.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Solapoint.sk?

  Obchod Solapoint.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Solapoint.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Solapoint.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Solapoint.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Solapoint.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Solapoint.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Solapoint.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Solapoint.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 79 € (DPD).

  Black Friday 2023 v obchode Solapoint.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Solapoint.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 13x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Solapoint.sk už 13x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Solapoint.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Solapoint.sk

Hodnotenie:  4.5 (7x)
Kontakt: Sola Switzerland EU s.r.o.
Novozámocká 1065
SK-95112 Ivanka pri Nitre
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa