Pneu.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 28.05.2024

Pre eshop Pneu.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Pneu.sk ponúka dopravu zdarma. Na osobné pneumatiky Tomket doprava zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Pneu.sk už 12x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Pneu.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Pneu.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Pneu.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: TOMKET s.r.o.
  Vojtěšská 245/1
  110 00 Praha 1
  E-mail: info@pneu.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku
  Doprava: Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Auto-moto

O obchode Pneu.sk

 • Hľadáte nové pneumatiky? V tom prípade stavte na internetový obchod Pneu.sk. V ich ponuke nájdete široké množstvo produktov.

  Hľadáte nové pneumatiky pre svoje auto? V tom prípade ste na správnom mieste! Internetový obchod Pneu.sk je jedným z najlepších na slovenskom trhu. V jeho ponuke nájdete veľké množstvo nielen samotných pneumatík, ale aj potrebných doplnkov a komponentov. Samozrejmosťou sú skvelé ceny, kvalitné služby a množstvo zaujímavých akcii. Nakupujte na Pneu.sk ešte dnes.

  O e-shope Pneu.sk

  Internetový obchod Pneu.sk patrí medzi najobľúbenejšie na slovenskom trhu. Vo svojej ponuke má tisícky produktov, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Vybaví vaše auto rýchlo a jednoducho. Nehľadiac na to, akú značku alebo model máte.

  E-shop bol založený pred niekoľkými rokmi. Rozhodne nepatrí nováčikom. Vďaka dlhej histórií má množstvo skúseností, ktoré aplikuje nielen na predaj, ale aj na komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Ponúka tie najlepšie služby, v rámci ktorých nájdete aj zákaznícky servis. Ten je poskladaný zo špecialistov v odbore.

  V prípade, že by ste mali nejaké otázky ohľadom nákupu, vrátenia alebo reklamácie, jednoducho internetový obchod kontaktujte. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je rýchlo postarané.

  Nakupovanie pneumatík prostredníctvom internetového obchodu môže byť náročné. Pneu.sk to vie, a práve preto vám pri každom produkte poskytuje všetky dôležité informácie, niekoľko ilustračných fotografií a jednotlivé parametre. V prípade, že by vám to nestačilo, stačí e-shop kontaktovať a nechať si poradiť.

  Pneu.sk má širokú ponuku pneumatík a doplnkov do auta. Okrem klasiky ako letné či zimné pneumatiky, si môžete vyberať aj celoročné modely, náhradné kusy, plechové disky, športové a závodné disky a množstvo ďalších kúskov, v rámci ktorých určite nájdete to, čo potrebujete.

  Pri nákupe v tomto e-shope získavate produkty len od overených zahraničných a slovenských výrobcov. Kvalita výrobkov je tak zaručená. Plus, niekoľkokrát preverovaná. Prvá kontrola je vždy pred zaradením do ponuky. Druhá tesne pred odoslaním objednávky.

  Internetový obchod si zakladá na vašej bezpečnosti a vysokom komforte. Práve preto poskytuje bezpečnostnú platbu. Pri platení online prechádzate cez niekoľko bezpečnostných brán. Tie zaručujú, že vaše údaje nebudú zneužité tretími stranami.

  Produkty e-shopu Pneu.sk

  Internetový obchod Pneu.sk je veľmi prehľadný. Hneď na prvýkrát tu nájdete úplne všetko, čo potrebujete. Hlavné kategórie sa nachádzajú na ľavej strane. Po ich rozkliknutí si môžete nechať vyhľadať výrobky podľa podkategórií alebo vami zadaných filtrov.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. Vždy tak viete, či je pre vás vhodný alebo nie. Nechýba ani čas, kedy ho môžete mať doma. Viac informácii si môžete prečítať v texte pod ním.

  Služby e-shopu Pneu.sk

  Máte nejaké otázky? Obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších špecialistov v odbore. Veľmi radi vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Je jedno, či musíte niečo reklamovať, vracať alebo len vymeniť. Na výber máte niekoľko možností kontaktovania. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo emailovej adresy. Odpoveď dostanete obratom a o vás problém je tak rýchlo postarané.

  Internetový obchod Pneu.sk má niekoľko pneuservisov, ktoré môžete navštíviť a využiť ich služby. Kamenné prevádzky nájdete po celom Slovensku. Spravidla vo väčších mestách, ako napríklad Bratislava, Košice, Levice, Spišská Nová Ves či Topoľčany.

  Pneu.sk má blog, v ktorom uverejňuje pravidelne články z oblasti áut a auto-moto sveta. V prípade, že by vás takéto informácie zaujímali, jeden si prečítajte. Nájdete ich hneď na hlavnej stránke.

  Nakupovanie môže byť pre niektorých zákazníkov trochu ťažšie, pretože internetový obchod poskytuje len osobné prevzatie. Výrobky si musíte vyzdvihnúť na jednom z výdajných miest.

Najčastejšie otázky Pneu.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Pneu.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Pneu.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Pneu.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Pneu.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Pneu.sk na výhodný nákup v kategórii: Auto-moto.

  🛍️ Ponúka obchod Pneu.sk dopravu zdarma?

  Pneu.sk ponúka dopravu zdarma. Na osobné pneumatiky Tomket doprava zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Pneu.sk?

  Obchod Pneu.sk ponúka tovar v kategóriách: Auto-moto.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Pneu.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Pneu.sk?

  Môžete využiť dopravu: Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Pneu.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Pneu.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Pneu.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Pneu.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Pneu.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Pneu.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Pneu.sk?

  Doprava zdarma : Na osobné pneumatiky Tomket doprava zdarma.

  🛍️ Aké má eshop Pneu.sk zľavové kódy?

  Pneu.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Pneu.sk?

  Obchod Pneu.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 245 009 925 alebo emailom: info@pneu.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Pneu.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Pneu.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Pneu.sk už 12x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Pneu.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.