Pneu.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Pneu.sk:

  Hľadáte nové pneumatiky? V tom prípade stavte na internetový obchod Pneu.sk. V ich ponuke nájdete široké množstvo produktov. Prečo nakupovať v obchode Pneu.sk ?

Pneu.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Apríl 2021)

Pneu.sk
 • Súťaž
  Vyhrajte VW Golf 8. Kúpte 4 ks pneumatík TOMKET a získajte šancu vyhrať... Viac o zľave Vyhrajte VW Golf 8. Kúpte 4 ks pneumatík TOMKET a získajte šancu vyhrať VW Golf 8! Skryť text
Platnosť do : 30/04/2021
Obchod : Pneu.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 0x
Ponuky od Pneu.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Pneu.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Auto-Moto

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Auto-Moto

1olej.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri objednávke od 45€ zadarmo Doprava zdarma pri objednávke od 45€ zadarmo Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : 1olej.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 17x
Autovybava.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Autovybava.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 12x
Pneuboss.sk
 • Zľavy na pneumatiky
  Akčné ceny na letné aj zimné pneu Akčné ceny na letné aj zimné pneu Skryť text
Platnosť do : 03/05/2021
Obchod : Pneuboss.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 7x
Carhelp.sk
 • Doprava zdarma
  Pri objednávke nad 79 € s DPH za dopravu neplatíte Pri objednávke nad 79 € s DPH za dopravu neplatíte Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Carhelp.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 3x
Alza.sk
 • Zľavy na autodoplnky
  V eshope Alza teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy na vybranú... Viac o zľave V eshope Alza teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy na vybranú autodoplnky v akcii. Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Alza.sk Kategória : Auto-Moto Použité : 2x

O obchode Pneu.sk

 • Hľadáte nové pneumatiky? V tom prípade stavte na internetový obchod Pneu.sk. V ich ponuke nájdete široké množstvo produktov.

  Hľadáte nové pneumatiky pre svoje auto? V tom prípade ste na správnom mieste! Internetový obchod Pneu.sk je jedným z najlepších na slovenskom trhu. V jeho ponuke nájdete veľké množstvo nielen samotných pneumatík, ale aj potrebných doplnkov a komponentov. Samozrejmosťou sú skvelé ceny, kvalitné služby a množstvo zaujímavých akcii. Nakupujte na Pneu.sk ešte dnes.

  O e-shope

  Internetový obchod Pneu.sk patrí medzi najobľúbenejšie na slovenskom trhu. Vo svojej ponuke má tisícky produktov, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Vybaví vaše auto rýchlo a jednoducho. Nehľadiac na to, akú značku alebo model máte.

  E-shop bol založený pred niekoľkými rokmi. Rozhodne nepatrí nováčikom. Vďaka dlhej histórií má množstvo skúseností, ktoré aplikuje nielen na predaj, ale aj na komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Ponúka tie najlepšie služby, v rámci ktorých nájdete aj zákaznícky servis. Ten je poskladaný zo špecialistov v odbore.

  V prípade, že by ste mali nejaké otázky ohľadom nákupu, vrátenia alebo reklamácie, jednoducho internetový obchod kontaktujte. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je rýchlo postarané.

  Nakupovanie pneumatík prostredníctvom internetového obchodu môže byť náročné. Pneu.sk to vie, a práve preto vám pri každom produkte poskytuje všetky dôležité informácie, niekoľko ilustračných fotografií a jednotlivé parametre. V prípade, že by vám to nestačilo, stačí e-shop kontaktovať a nechať si poradiť.

  Pneu.sk má širokú ponuku pneumatík a doplnkov do auta. Okrem klasiky ako letné či zimné pneumatiky, si môžete vyberať aj celoročné modely, náhradné kusy, plechové disky, športové a závodné disky a množstvo ďalších kúskov, v rámci ktorých určite nájdete to, čo potrebujete.

  Pri nákupe v tomto e-shope získavate produkty len od overených zahraničných a slovenských výrobcov. Kvalita výrobkov je tak zaručená. Plus, niekoľkokrát preverovaná. Prvá kontrola je vždy pred zaradením do ponuky. Druhá tesne pred odoslaním objednávky.

  Internetový obchod si zakladá na vašej bezpečnosti a vysokom komforte. Práve preto poskytuje bezpečnostnú platbu. Pri platení online prechádzate cez niekoľko bezpečnostných brán. Tie zaručujú, že vaše údaje nebudú zneužité tretími stranami.

  Produkty

  Internetový obchod Pneu.sk je veľmi prehľadný. Hneď na prvýkrát tu nájdete úplne všetko, čo potrebujete. Hlavné kategórie sa nachádzajú na ľavej strane. Po ich rozkliknutí si môžete nechať vyhľadať výrobky podľa podkategórií alebo vami zadaných filtrov.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. Vždy tak viete, či je pre vás vhodný alebo nie. Nechýba ani čas, kedy ho môžete mať doma. Viac informácii si môžete prečítať v texte pod ním.

  Služby

  Máte nejaké otázky? Obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších špecialistov v odbore. Veľmi radi vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Je jedno, či musíte niečo reklamovať, vracať alebo len vymeniť. Na výber máte niekoľko možností kontaktovania. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo emailovej adresy. Odpoveď dostanete obratom a o vás problém je tak rýchlo postarané.

  Internetový obchod Pneu.sk má niekoľko pneuservisov, ktoré môžete navštíviť a využiť ich služby. Kamenné prevádzky nájdete po celom Slovensku. Spravidla vo väčších mestách, ako napríklad Bratislava, Košice, Levice, Spišská Nová Ves či Topoľčany.

  Pneu.sk má blog, v ktorom uverejňuje pravidelne články z oblasti áut a auto-moto sveta. V prípade, že by vás takéto informácie zaujímali, jeden si prečítajte. Nájdete ich hneď na hlavnej stránke.

  Nakupovanie môže byť pre niektorých zákazníkov trochu ťažšie, pretože internetový obchod poskytuje len osobné prevzatie. Výrobky si musíte vyzdvihnúť na jednom z výdajných miest.

  Prejsť do obchodu Pneu.sk

Pneu.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Skúste zadarmo. Vyskúšajte bezplatne pneumatiky značky TOMKET TIRES obutej na Vašo aute... Viac o zľave Skúste zadarmo. Vyskúšajte bezplatne pneumatiky značky TOMKET TIRES obutej na Vašo aute v prevadzku po dobu 30 dní. Skryť text
 • Zľavy až 20% : Zľavy až 20% na zimné pneumatiky Zľavy až 20% na zimné pneumatiky Skryť text

Hodnotenie obchodu Pneu.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 3


Prejsť do obchodu Pneu.sk
Kontakt: TOMKET s.r.o.
Vojtěšská 245/1
110 00 Praha 1
E-mail: info@pneu.sk
Platobné metódy: Na dobierku
Doprava: Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Pneu.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Pneu.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Pneu.sk na výhodný nákup v kategórii: Auto-Moto.

Na Apríl 2021 pre obchod Pneu.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Pneu.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.