Mobilfox.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 9x | Doprava zdarma: Áno
Mobilfox.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 9x
Ponuky od Mobilfox.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Mobilfox.sk na Váš email

O obchode Mobilfox.sk

 • Mobilfox.sk má vo svojej ponuke desiatky kvalitných krytov pre mobilné telefóny. Vyberte si zo širokej ponuky plnej kvalitných kúskov za skvelé ceny.

  Ochrana mobilných telefónov je v súčasnosti kľúčová. Elektronika dnes nie je ani zďaleka tak odolná, ako v minulosti. Aj jeden menší pád alebo náraz dokáže rozbiť predné sklo či zadný kryt. Práve preto je nutné zaobstarať si nielen kvalitné a silné sklo na displej, ale takisto štýlový kryt, ktorý zariadenie skvelo doplní a pritom mu poskytne aj trendy vzhľad. Ak niečo takéto hľadáte aj vy, stavte na internetový obchod Mobilfox.sk, ktorý má širokú ponuku zaujímavých kúskov za skvelé ceny. Zabúdať netreba ani na výborné materiály, ktoré sú odolné voči pádom a inému zničeniu.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Mobilfox.sk patrí k slovenským e-shopom s nie príliš dlhou históriou. To však neznamená, že nemá dostatok skúseností. Práve naopak. Svojim zákazníkom poskytuje kvalitné produkty a služby už dlhé roky. Okrem klasiky vo forme krytov na telefón nechýbajú ani personalizované puzdrá, ktoré si upravíte presne podľa vašich predstáv a preferencií. Nehľadiac na to, akú kolekciu si však zvolíte, sa môžete tešiť na tie najlepšie výsledky a funkcie. Dôvodom sú kvalitné materiály, ktoré sú používané pri výrobe.

  Internetový obchod Mobilfox.sk je nováčikom na trhu. Zákazníkom poskytuje svoje výrobky len niekoľko rokov. Za tento čas však stihol nazbierať množstvo skúseností, ktoré pretavuje priamo do praxe. A to hlavne do výroby príslušenstva pre mobily rôznych značiek.

  Mobilfox.sk je lídrom v oblasti štýlových puzdier pre telefóny a ďalšieho mobilného príslušenstva. Na výrobu používa len prvotriedne materiály a funkčné dizajny, ktoré zaisťujú nielen 100 % ochranu vášho telefónu, ale takisto moderný a štýlový výzor, vďaka čomu sa zo zariadenia stane trendy doplnok.

  Spoločnosť Mobilfox.sk zabezpečuje, že každý dizajn je vytvorený tak, aby chránil a zároveň sa hodil k vášmu štýlu. Či už je vybavený špeciálnymi vrstvami absorbujúcimi nárazy, alebo inou ochranou proti pádu z niekoľkých metrov, výrobky sú skonštruované tak, aby vydržali pády z rôznych výšok na rôzne povrchy a zachovali celistvosť telefónu.

  Okrem produktov sú pre internetový obchod veľmi dôležité aj samotné služby. Práve preto zastáva individuálny prístup, vďaka ktorému vám poskytuje 100 % profesionálny zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť. A to nielen prostredníctvom e-mailu, ale aj telefónneho čísla. Ochotný tím poskladaný z tých najlepších profesionálov je pripravený kedykoľvek vám pomôcť a poradiť.

  Okrem pozornosti venovanej detailom a zmyslu pre dizajn v rámci puzdier sa spoločnosť orientuje aj na výrobu vysokoodolných skiel, ktoré sa jednoducho aplikujú a vydržia dlhé mesiace až roky používania.

  Ponuka

  Internetový obchod Mobilfox.sk sa orientuje na predaj kvalitného zariadenia pre mobilné telefóny. Presnejšie ide o kryty a odolné sklá. Na výber máte vždy hneď niekoľko kolekcií, ktoré sa od seba odlišujú výzorom. Niektoré sú stále, iné zas limitované. Platí však, že všetky spĺňajú najvyššie body a nároky na ochranu.

  Keďže je ponuka široká, je rozdelená do niekoľkých kategórií, a to Puzdrá, Kolekcie, Personalizované puzdrá, Adventure puzdrá a Príslušenstvo. Každá hlavná kategória následne disponuje aj menšími podkategóriami. Celý proces nakupovania je tak rýchly a jednoduchý.

  Kryty si vyberáte podľa značky telefónu a jeho modelu. Ak teda máte značku Apple, na výber sú puzdrá pre modely iPhone 13, 12, 11 atď. Nechýbajú ani rôzne poddruhy, ako napríklad Pro, Pro Max či Mini. Na svoje si tak príde úplne každý.

  Pri každom produkte máte niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a v akom časovom horizonte ho môžete mať.

  V prípade, že by ste si produktom neboli istí, využite recenzie a hodnotenia výrobkov. Vďaka nim zistíte, ako sú s nimi spokojní ostatní zákazníci a či sú skutočne tak dobré, ako tvrdí obchod.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Nakupovanie na internetovom obchode sa môže zdať veľmi náročné. V skutočnosti si môžete celý proces zjednodušiť, a to kontaktovaním zákazníckeho servisu, ktorý vám pomôže v prípade akéhokoľvek problému. Či už neviete, aký typ výrobku by ste mali zvoliť, ako zaň zaplatiť alebo ako ho reklamovať, obrátiť sa naň môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Je to na vás. Servis je k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  S internetovým obchodom môžete zostať v kontakte aj po tom, ako ho opustíte. Buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách a akciách. Stačí, aby ste sa prihlásili na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Nechýbajú ani sociálne siete. Presnejšie Facebook a Instagram.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou a na dobierku. Pri platbe kartou sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom.

  Zaobstarajte si kvalitné príslušenstvo z internetového obchodu Mobilfox.sk a užívajte si štýlový dizajn a skvelé funkcie.

  Prejsť do obchodu Mobilfox.sk

Mobilfox.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Mobilfox.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Mobilfox.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Mobilfox.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Mobilfox.sk na výhodný nákup v kategórii: Mobil.

Mobilfox.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Mobilfox.sk dopravu zdarma?

  Mobilfox.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Mobilfox.sk?

  Obchod Mobilfox.sk ponúka tovar v kategóriách: Mobil.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Mobilfox.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Mobilfox.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Mobilfox.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Mobilfox.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Mobilfox.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Mobilfox.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Mobilfox.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €.

  Štatistiky obchodu Mobilfox.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 9x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Mobilfox.sk už 9x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Mobil

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Mobil

Tvrdeneskla.eu
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 35x
Mp3.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 354x
Mp3.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 41x
Mobilonline.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 35x
Emobilshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 33x
Alza.sk
Platnosť do : 30/09/2022
Použité : 21x
Okay.sk
Platnosť do : 30/09/2022
Použité : 10x
Krytaren.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x

Mobilfox.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Mobilfox.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Mobilfox.sk
Kontakt: Mobilredfox Kft.
3300 Eger
Kistályai út 5.
Maďarsko
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku
Doprava: Kuriérom