EMOS.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 6x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od EMOS.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu EMOS.sk na Váš email

O obchode EMOS.sk

 • Internetový obchod EMOS.sk poskytuje širokú ponuku malej elektroniky do domácnosti. Nakupujte českú kvalitu za tie najlepšie ceny.

  Nájsť kvalitnú drobnú elektroniku od slovenského alebo českého výrobcu je omnoho náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Väčšina obchodov vám totižto poskytne veľké a známe značky, ako napríklad Apple, Samsung, Huawei, Panasonic, Philips a iné. Ak by ste chceli staviť na kvalitu a pritom podporiť českého výrobcu, mali by ste nakupovať na internetovom obchode EMOS.sk, ktorý funguje už nejaký ten čas aj na našom, slovenskom trhu. Okrem desiatok produktov sa e-shop pýši tiež kvalitnými službami a množstvom ďalších benefitov, ktoré objavíte hneď po tom, ako začnete nakupovať.

  O e-shope

  Internetový obchod EMOS.sk vznikol najprv v Českej republike v roku 1991, kde sa mu veľmi darilo. Neskôr sa preto rozšíril na slovenský trh. Dnes je EMOS jednou z najväčších firiem v Česku v oblasti elektro. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, vďaka čomu vie poskytnúť produkty určené presne pre dnešný trh. Ani po rokoch sa jej vlastníctvo nezmenilo a je vlastnená 100 % českým kapitálom. V súčasnosti zamestnáva viac ako 300 ľudí. Tí sa starajú o vysokú kvalitu všetkých výrobkov, ktoré nájdete v ponuke.

  Tovar spoločnosti EMOS je vám možno známy, a to aj napriek tomu, že ste ho nikdy nenavštívili. Dôvod je ten, že produkty sú distribuované do veľkoobchodov, supermarketov, obchodných reťazcov a maloobchodných predajní. K tým najvýznamnejším sa radí obchodná sieť Globus, Makro, Kaufland, OBI, Electro World alebo Datart.

  Za 30 rokov fungovania stihol obchod potešiť množstvo spokojných zákazníkov. Tí si pochvaľujú skvelé ceny, profesionálne služby a množstvo ďalších výhod, ako napríklad široká ponuka.

  EMOS.sk funguje na Slovensku, v Česku a ďalších 21 krajinách. Do zahraničia vyváža takmer 20 % celkového obratu. Vďaka vývozu má spoločnosť priamy kontakt so zahraničným trhom. Vie, čo je v iných krajinách obľúbené, aké trendy v nich prevládajú a čo by sa mohlo zísť aj slovenským a českým konzumentom. Sortiment je skutočne široký a neustále sa dopĺňa o novinky.

  V roku 2001 bol sprevádzkovaný nový sklad. Ide o logistické centrum, ktoré sa neustále rozširuje a modernizuje. To umožňuje obchodu neustále posúvať svoje hranice a vyrábať produkty, ktoré skutočne potrebujete. V súčasnej dobe sklad disponuje regálovými pozíciami, paletovými miestami a kompletačným a expedičným pracoviskom. Celková plocha skladu je 16 000 m2 s celkovou kapacitou 12 500 europaletových miest a 850 policových regálov. Logistické centrum disponuje automatizovanými zakladačmi s kapacitou 3 000 prepraviek rôznych veľkostí. Tie urýchľujú a zjednodušujú celú prácu.

  Vďaka veľkej kapacite tohto logistického centra máte vždy zaručené, že tovar, ktorý sa nachádza skladom, je naozaj pripravený na to, aby sa okamžite expedoval. Doma ho môžete mať už do 2 – 3 dní od objednania. Zvyčajne vám však príde už do 24 hodín.

  Hlavným cieľom internetového obchodu EMOS.sk je poskytnúť zákazníkom najlepší a najširší sortiment menších elektro spotrebičov, ktoré nenájdu nikde inde. A treba povedať, že sa mu to skutočne darí. Počas nakupovania si vyberáte z desiatok rôznych produktov, ako svietidlá a čelovky, LED svietidlá, powerbanky, antény a VF technika, batérie a akumulátory, domové zvončeky, vianočné osvetlenie, inštalačný materiál, auto zariadenia, termostaty a detektory, lampy a drobné osvetlenie, reflektory, meteostanice a budíky, set top boxy a TV príslušenstvo, a množstvo ďalšieho.

  Obchod EMOS.sk sa však nezaoberá len produktmi. Dôležité sú preň aj samotné služby, ku ktorým sa radí zákaznícky servis. Ten sa o vás stará počas celého nákupu, nehľadiac na to, či potrebujete poradiť s nákupom, výmenou, reklamáciou alebo vrátením. Odborníci sa vám snažia vyjsť v ústrety, a preto pre vás majú vždy niekoľko riešení. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Okrem toho, EMOS je popredným dovozcom značiek EMOS, GP Batteries, GP Powerbank, Raver, EmGo pre Českú republiku.

  Ponuka

  Internetový obchod sa zameriava na predaj menšej elektroniky. To znamená, že si vyberáte z produktov, ako napríklad batérie a akumulátory, powerbanky, nabíjačky a zdroje, koaxiálne, dátové a AV káble, multimetre, skúšačky, meradlá, termostaty a detektory, lampy a drobné osvetlenie, reflektory, váhy, audio zariadenia, set top boxy a TV príslušenstvo, meteostanice a budíky, LED svietidlá a mnohé iné. Viete si tak zariadiť celú svoju domácnosť.

  Výrobky sú delené do niekoľkých hlavných kategórií, aby sa vám ľahšie nakupovalo. Všetky hlavné kategórie majú následne menšie podkategórie, ako napríklad kempingové a cyklosvietidlá, príslušenstvo pre svietidlá, vreckové batériové LED svietidlá, nabíjacie ručné LED svietidlá, pracovné LED svietidlá a ďalšie.

  Po rozkliknutí má každý produkt niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si dokážete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti a informácia o dostupnosti. Nižšie objavíte dokumenty a súbory na stiahnutie, ktoré vám pomôžu s celým nastavením produktu.

  Na e-shope sa orientuje jednoducho a rýchlo. V priebehu niekoľkých minút si vyberiete presne to, čo práve potrebujete.

  Služby

  Pre internetový obchod EMOS.sk sú veľmi dôležité kvalitné služby, ktoré poskytuje úplne každému zákazníkovi. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov ako na predaj, tak aj na oblasť elektroniky. Vďaka tomu si môžete byť istí, že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je pre vás online každý pracovný deň. Odpoveď tak získate obratom.

  Ešte predtým, ako tak urobíte a zavoláte, prípadne napíšete e-mail so svojou otázkou, by ste si mali prezrieť FAQ – 10 najčastejších otázok. Tie e-shop vypracoval, aby vám uľahčil nakupovanie aj bez zdĺhavého kontaktovania. Prečítajte si ich. Možno v nich nájdete odpovede na svoje otázky.

  Túžite zostať s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte? V tom prípade sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne.

  Zaobstarajte si kvalitnú elektroniku z internetového obchodu EMOS.sk a užívajte si českú kvalitu ešte dnes.

  Prejsť do obchodu EMOS.sk

EMOS.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón EMOS.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode EMOS.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

EMOS.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite EMOS.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

EMOS.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod EMOS.sk dopravu zdarma?

  EMOS.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod EMOS.sk?

  Obchod EMOS.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode EMOS.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode EMOS.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod EMOS.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod EMOS.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod EMOS.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod EMOS.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod EMOS.sk? Štatistiky obchodu EMOS.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 6x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode EMOS.sk už 6x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 119x
Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 78x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 38x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 31x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Eshopist.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 9x
Olashop.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 8x
Okay.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 5x

EMOS.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 20% : Zľava 20% na bezdrôtové zvončeky

Hodnotenie obchodu EMOS.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu EMOS.sk
Kontakt: EMOS SK s.r.o.
Hlinická 409/22
014 01 Bytča
Telefón: 041 509 16 31
E-mail: info@emos.sk
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa