Bioflame.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 1x | Ušetrené: 4x | Doprava zdarma: Nie
Bioflame.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 3x
Bioflame.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 1x
Ponuky od Bioflame.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Bioflame.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Bioflame.sk - Recenzia

 • Internetový obchod Bioflame.sk má vo svojej ponuke moderné krby a ohniská za skvelé ceny. Vyberte si jeden produkt aj vy a tešte sa z príjemného tepla po celý rok!

  Krb je nielen jednou z možností, ako vykurovať dom, ale takisto štýlový doplnok, ktorý do interiéru prinesie teplo a od základov ho zmení. Ak ste sa rozhodli, že ním doplníte svoju domácnosť, musíte sa obrátiť na odborníkov, ktorí vám poskytnú kvalitné produkty a profesionálne služby. Jedným z nich je internetový obchod Bioflame.sk, ktorý poteší širokou ponukou a skvelými cenami.

  O internetovom obchode

  Bioflame.sk je spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá vznikla v roku 2009. Hneď od začiatku si zakladala na poskytovaní kvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré sa hodia do každého interiéru. A práve takýto prístup z nej spravil populárny obchod s množstvom spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú hlavne jedinečný funkčný dizajn, možnosť výroby na mieru a rýchle dodacie lehoty.

  Bioflame.sk bol niekoľko rokov jediným internetovým obchodom v segmente vývoja, montáže a predaja biokrbov, ktorý bol držiteľom certifikátu ISO 9001:2008. A síce sú dnes držiteľmi tohto certifikátu aj iné spoločnosti, len málo z nich dokáže poskytnúť tak kvalitné služby ako Bioflame.

  Vysoká kvalita je niečo, na čom si spoločnosť Bioflame zakladá. Práve preto svoj sortiment buď sama vyrába alebo ho získava od overených výrobcov. Jadro ponuky tvoria biokrby, elektrické krby a záhradné ohniská. Okrem nich si však z e-shopu môžete zaobstarať aj grily, krbové rímsy, plynové krby a ohrievače. Obchod zabezpečuje distribúciu po celom území Slovenska prostredníctvom vlastného vozového parku a kuriérmi.

  Centrálny sklad internetového obchodu Bioflame.sk sa nachádza v Lučenci. Práve z neho zabezpečuje spoločnosť distribúciu tovaru. Okrem centrálneho skladu disponuje e-shop aj showroomom, kde nájdete vystavené niektoré modely krbov. Ak by ste ich teda chceli pred kúpou vidieť naživo, nič vám v tom nebráni.

  V posledných rokoch sa spoločnosť rozšírila aj do Českej republiky a Maďarska, kde spustila ďalšie e-shopy. Z kvalitných krbov a ďalšieho príslušenstva sa tak môžu tešiť aj obyvatelia susedných krajín.

  Internetový obchod poteší viacerými hodnotami, na ktorých si zakladá. K nim sa radí garancia kvality, tovar skladom a profesionálny servis. Samozrejmosťou sú aj pravidelné výpredaje, ktoré znižujú celkovú cenu za produkty o desiatky eur. Okrem toho netreba zabúdať ani na neustále skvalitňovanie služieb, poskytnutie najvyššej kvality a zároveň aj maximálneho komfortu pri nakupovaní.

  Produkty

  Internetový obchod Bioflame.sk má širokú ponuku biokrbov, klasických elektrických a plynových krbov, záhradných ohnísk, grilov, krbových ríms a praktického príslušenstva, ktoré sa vám v prípade, že vlastníte krb, môže zísť.

  Všetky produkty, ktoré nájdete v ponuke internetového obchodu Bioflame.sk sú vysokokvalitné a bezpečné. Pri ich používaní sa tak nemusíte ničoho báť.

  Dobrou správou je, že internetový obchod Bioflame.sk sa okrem kvalitných produktov zameriava aj na kvalitné služby. Práve to je dôvod, prečo mu nechýba profesionálny zákaznícky servis. Na ten sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom produktov, nákupu alebo reklamácie.

  Ponuka

  Ponuka internetového obchodu Bioflame.sk je široká a plná zaujímavých produktov. Netreba sa však báť náročného a komplikovaného nakupovania. Všetky výrobky sú rozdelené do základných kategórií, ktoré sa delia na menšie podkategórie. V priebehu niekoľkých sekúnd si tak viete vybrať presne to, čo hľadáte.

  Hlavnými kategóriami e-shopu sú Biokrby na bioalkohol, Elektrické krby, Plynové krby a ohrievače, Záhradné ohniská, Grily a Krbové rímsy.

  Každá hlavná kategória disponuje ešte niekoľkými menšími podkategóriami, ktoré celý nákup zjednodušujú. Napríklad, kategória Biokrby na bioalkohol sa delí na Závesné biokrby, Zabudovateľné biokrby, Voľne stojace biokrby, Rohové biokrby, Obostavby biokrbov a Biokrbové horáky. Prípadne kategória Elektrické krby sa delí na Závesné elektrické krby, Voľne stojace elektrické krby a Elektrické krbové vložky.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Plánujete nakupovať na internetovom obchode Bioflame.sk, no máte nejaké otázky ohľadom produktov, reklamácie alebo samotného nákupu? Obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov na klasické aj biokrby. Tí vám veľmi radi zodpovedajú všetky vaše otázky, a to buď prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo online chatu.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom.

  Ak by ste chceli zostať s internetovým obchodom v kontakte, môžete tak urobiť prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne využite sociálne siete ako Facebook, Youtube alebo Instagram.

  Vyberte si kvalitný krb zo širokej ponuky internetového obchodu Bioflame.sk a tešte sa z príjemného tepla po celý rok!

Bioflame.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Bioflame.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Bioflame.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Bioflame.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Bioflame.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Bioflame.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Bioflame.sk dopravu zdarma?

  Bioflame.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Bioflame.sk?

  Obchod Bioflame.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Bioflame.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Bioflame.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Bioflame.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Bioflame.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Bioflame.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Bioflame.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Bioflame.sk?

  Sleva 5% : Sleva 5% na vše.
  Zľavy na krby : Zľavy na vybrané elektrické krby v akcii.

  Black Friday 2022 v obchode Bioflame.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Bioflame.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 1x
  💵 Ušetrené 4x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Bioflame.sk už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Bioflame.sk - Galéria Zľavových Kódov

Bioflame.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Bioflame.sk

  (0 z 5)
Počet hodnotení: 0
Prejsť do obchodu Bioflame.sk

Informácie o obchode Bioflame.sk

Kontakt: BIO FLAME, s.r.o.
Ulica Mieru 299
984 01 Lučenec
Telefón: 0907 322 727
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom