Bioflame.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Bioflame.sk máme v ponuke 3x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Bioflame.sk ponúka dopravu zdarma. Dopravy Packeta za zvýhodnenú cenu 3,5 € s možnosťou odberu na výdajných miestach - balík do 15 kg. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Bioflame.sk už 94x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Bioflame.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Bioflame.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Bioflame.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: BIO FLAME, s.r.o.
  Ulica Mieru 299
  984 01 Lučenec
  Telefón: 0907 322 727
  E-mail: bioflame@bioflame.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Bioflame.sk

 • Internetový obchod Bioflame.sk má vo svojej ponuke moderné krby a ohniská za skvelé ceny. Vyberte si jeden produkt aj vy a tešte sa z príjemného tepla po celý rok!

  Krb je nielen jednou z možností, ako vykurovať dom, ale takisto štýlový doplnok, ktorý do interiéru prinesie teplo a od základov ho zmení. Ak ste sa rozhodli, že ním doplníte svoju domácnosť, musíte sa obrátiť na odborníkov, ktorí vám poskytnú kvalitné produkty a profesionálne služby. Jedným z nich je internetový obchod Bioflame.sk, ktorý poteší širokou ponukou a skvelými cenami.

  O internetovom obchode

  Bioflame.sk je spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá vznikla v roku 2009. Hneď od začiatku si zakladala na poskytovaní kvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré sa hodia do každého interiéru. A práve takýto prístup z nej spravil populárny obchod s množstvom spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú hlavne jedinečný funkčný dizajn, možnosť výroby na mieru a rýchle dodacie lehoty.

  Bioflame.sk bol niekoľko rokov jediným internetovým obchodom v segmente vývoja, montáže a predaja biokrbov, ktorý bol držiteľom certifikátu ISO 9001:2008. A síce sú dnes držiteľmi tohto certifikátu aj iné spoločnosti, len málo z nich dokáže poskytnúť tak kvalitné služby ako Bioflame.

  Vysoká kvalita je niečo, na čom si spoločnosť Bioflame zakladá. Práve preto svoj sortiment buď sama vyrába alebo ho získava od overených výrobcov. Jadro ponuky tvoria biokrby, elektrické krby a záhradné ohniská. Okrem nich si však z e-shopu môžete zaobstarať aj grily, krbové rímsy, plynové krby a ohrievače. Obchod zabezpečuje distribúciu po celom území Slovenska prostredníctvom vlastného vozového parku a kuriérmi.

  Centrálny sklad internetového obchodu Bioflame.sk sa nachádza v Lučenci. Práve z neho zabezpečuje spoločnosť distribúciu tovaru. Okrem centrálneho skladu disponuje e-shop aj showroomom, kde nájdete vystavené niektoré modely krbov. Ak by ste ich teda chceli pred kúpou vidieť naživo, nič vám v tom nebráni.

  V posledných rokoch sa spoločnosť rozšírila aj do Českej republiky a Maďarska, kde spustila ďalšie e-shopy. Z kvalitných krbov a ďalšieho príslušenstva sa tak môžu tešiť aj obyvatelia susedných krajín.

  Internetový obchod poteší viacerými hodnotami, na ktorých si zakladá. K nim sa radí garancia kvality, tovar skladom a profesionálny servis. Samozrejmosťou sú aj pravidelné výpredaje, ktoré znižujú celkovú cenu za produkty o desiatky eur. Okrem toho netreba zabúdať ani na neustále skvalitňovanie služieb, poskytnutie najvyššej kvality a zároveň aj maximálneho komfortu pri nakupovaní.

  Produkty e-shopu Bioflame.sk

  Internetový obchod Bioflame.sk má širokú ponuku biokrbov, klasických elektrických a plynových krbov, záhradných ohnísk, grilov, krbových ríms a praktického príslušenstva, ktoré sa vám v prípade, že vlastníte krb, môže zísť.

  Všetky produkty, ktoré nájdete v ponuke internetového obchodu Bioflame.sk sú vysokokvalitné a bezpečné. Pri ich používaní sa tak nemusíte ničoho báť.

  Dobrou správou je, že internetový obchod Bioflame.sk sa okrem kvalitných produktov zameriava aj na kvalitné služby. Práve to je dôvod, prečo mu nechýba profesionálny zákaznícky servis. Na ten sa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom produktov, nákupu alebo reklamácie.

  Ponuka e-shopu Bioflame.sk

  Ponuka internetového obchodu Bioflame.sk je široká a plná zaujímavých produktov. Netreba sa však báť náročného a komplikovaného nakupovania. Všetky výrobky sú rozdelené do základných kategórií, ktoré sa delia na menšie podkategórie. V priebehu niekoľkých sekúnd si tak viete vybrať presne to, čo hľadáte.

  Hlavnými kategóriami e-shopu sú Biokrby na bioalkohol, Elektrické krby, Plynové krby a ohrievače, Záhradné ohniská, Grily a Krbové rímsy.

  Každá hlavná kategória disponuje ešte niekoľkými menšími podkategóriami, ktoré celý nákup zjednodušujú. Napríklad, kategória Biokrby na bioalkohol sa delí na Závesné biokrby, Zabudovateľné biokrby, Voľne stojace biokrby, Rohové biokrby, Obostavby biokrbov a Biokrbové horáky. Prípadne kategória Elektrické krby sa delí na Závesné elektrické krby, Voľne stojace elektrické krby a Elektrické krbové vložky.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby e-shopu Bioflame.sk

  Plánujete nakupovať na internetovom obchode Bioflame.sk, no máte nejaké otázky ohľadom produktov, reklamácie alebo samotného nákupu? Obráťte sa na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov na klasické aj biokrby. Tí vám veľmi radi zodpovedajú všetky vaše otázky, a to buď prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo online chatu.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom.

  Ak by ste chceli zostať s internetovým obchodom v kontakte, môžete tak urobiť prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne využite sociálne siete ako Facebook, Youtube alebo Instagram.

  Vyberte si kvalitný krb zo širokej ponuky internetového obchodu Bioflame.sk a tešte sa z príjemného tepla po celý rok!

Najčastejšie otázky Bioflame.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Bioflame.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Bioflame.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Bioflame.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Bioflame.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Bioflame.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Bioflame.sk dopravu zdarma?

  Bioflame.sk ponúka dopravu zdarma. Dopravy Packeta za zvýhodnenú cenu 3,5 € s možnosťou odberu na výdajných miestach - balík do 15 kg.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Bioflame.sk?

  Obchod Bioflame.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Bioflame.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Bioflame.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Bioflame.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Bioflame.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Bioflame.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Bioflame.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Bioflame.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Bioflame.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Bioflame.sk?

  Zľavy na biokrby : Zľavy na vybrané biokrby
  Doprava za 3,5 € : Dopravy Packeta za zvýhodnenú cenu 3,5 € s možnosťou odberu na výdajných miestach - balík do 15 kg.
  Zľavy nakrby : Zľavy na vybrané elektrické krby.

  🛍️ Aké má eshop Bioflame.sk zľavové kódy?

  Bioflame.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Bioflame.sk?

  Obchod Bioflame.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0907 322 727 alebo emailom: bioflame@bioflame.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Bioflame.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Bioflame.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 3
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (3,5 €)
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Bioflame.sk už 94x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Bioflame.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.