Battery-Import.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy (Október 2021)

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 4x | Doprava zdarma: Nie
Battery-Import.sk
 • Výhodne sety
  Výhodné sety batérií Výhodné sety batérií Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Battery-Import.sk Kategória : Elektronika Použité : 4x
Ponuky od Battery-Import.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Battery-Import.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Elektronika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Elektronika

Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 5 €
  Zľava 5 € pri objednávke nad 80 € Zľava 5 € pri objednávke nad 80 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 18x
Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 20 €
  Zľava 20 € pri objednávke nad 400 € Zľava 20 € pri objednávke nad 400 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 9x
Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 40 €
  Zľava 40 € pri objednávke nad 800 € Zľava 40 € pri objednávke nad 800 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 4x
Doopshop.sk
 • Zľava 4 €
  Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom... Viac o zľave Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom ušetríte 4 € z ceny nákupu. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Doopshop.sk Kategória : Elektronika Použité : 73x
Datart.sk
 • Zľava 12 €
  Zľava 12 € platí na nákup nad 350 € v eshope Datart.sk keď zadáte... Viac o zľave Zľava 12 € platí na nákup nad 350 € v eshope Datart.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí pre VIP účty a kategóriu foto, gps a telefóny. Využite zľavový kupón Datart a domáce spotrebiče, elektro, mobilné telefóny, notebooky, tablety.. Skryť text
Platnosť do : 31/10/2021
Obchod : Datart.sk Kategória : Elektronika Použité : 5x

O obchode Battery-Import.sk

 • Internetový obchod Battery-Import.sk má v ponuke kvalitné batérie do auta, notebookov, fotoaparátov a ďalších zariadení za skvelé ceny. Vyberajte si zo širokej ponuky ešte dnes.

  Nakupovanie batérií je náročné, a to hlavne vtedy, keď nie ste odborníkom v tejto oblasti, a neviete, čo by ste si mali zaobstarať. Najjednoduchšou cestou sú internetové obchody, kde si vyberiete zo širokej ponuky a s radami od špecialistov a odborníkov, ktorí vám veľmi radi pomôžu. Neviete, na koho by ste sa mali obrátiť, no potrebujete vhodnú batériu na cesty či do auta? V tom prípade stavte na internetový obchod Battery-Import.sk, ktorý patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom trhu.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Battery-Import.sk je odborníkom na oblasť batérií. Už dlhé roky sa totižto venuje a špecializuje na ich predaj. V sortimente nájdete okrem autobatérií aj motobatérie, trakčné batérie, staničné batérie, batérie do notebookov, fotoaparátov a množstva ďalších zariadení. Vďaka širokej ponuke si vyberie úplne každý, nehľadiac na jeho súčasný problém.

  Dôvodom vysokej popularity a obľuby obchodu sú, okrem iného, kvalitné služby, na ktorých si zakladá. Vie, že zákazníkovi je potrebné venovať sa od začiatku, kedy klikne na e-shop, až po koniec, keď odchádza s nákupom, prípadne keď sa vráti kvôli reklamácii alebo oprave. A v prípade výberu a nákupu batérií toto tvrdenie platí dvojnásobne. Práve preto sa môžete spoľahnúť, že celý proces vám uľahčia praktické rady od odborníkov zo zákazníckeho servisu.

  Obľuba internetového obchodu však nie je len z dôvodu skvelých služieb, ale aj vysokej kvality, ktorú vám garantuje pri každom jednom výrobku. Všetky batérie sú vyrobené tak, aby po kúpe vydržali dlhé roky. Nemusíte sa tak báť, že by ste ich menili už o pár týždňov či mesiacov.

  Autobatérie z internetového obchodu Batter-Import.sk sú určené a pripravené k okamžitému použitiu. Naplnené sú elektrolytom a sú nabité. Všetky v ponuke sú čisto nové a nikdy nepoužité. To znamená, že nekupujete nič použité alebo zničené iným spôsobom. Vďaka vysokému odbytu si môžete byť istí, že získate kúsky s “čerstvým” dátumom výroby. Pred výdajom batérie vám e-shop ešte zmeria, či obsahuje všetko, čo má a poskytuje energiu, ktorú má.

  Motoristom je poskytovaná ešte jedna služba navyše, ktorou je aktivácia motobatérií. Od výrobcov je totižto batéria vždy prednabitá na približne 50 – 80 %. Nie je ale naplnená elektrolytom, ktorý sa dodáva samostatne, v špeciálnej nádobe. Ak si zákazník praje, spoločnosť mu vie batériu dobiť na 100 % a doplniť priloženým elektrolytom.

  Ďalším benefitom internetového obchodu je tiež to, že ponúka zdarma diagnostiku a oživovanie batérie po celý čas jej životnosti. Ak by sa jej teda niečo stalo a potrebovali by ste to zistiť, stačí len kontaktovať zákaznícky servis. Keď sa batéria nedá oživiť, na prianie zákazníka je uskutočnené ďalšie testovanie, prostredníctvom ktorého sa vie indentifikovať presná príčina poruchy.

  Battery-Import.sk poskytuje svojim zákazníkom špičkový servis. Kúpou výrobku nič nekončí. Práve naopak. Ak by sa vám niečo nezdalo alebo by vám nevyhovovalo, stačí zákaznícky servis kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď získate obratom.

  Ponuka

  Internetový obchod sa zameriava na predaj batérií rôzneho druhu. To znamená, že v jeho ponuke si môžete zaobstarať produkty, ako napríklad autobatérie, motobatérie, gardena batérie, staničné batérie, batériové boxy, lítiové batérie, priemyselné nabíjačky, štartovacie káble a množstvo ďalšieho. Všetky produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktoré uľahčujú celý nákup.

  Okrem hlavných kategórií má obchod aj menšie podkategórie, vďaka ktorým si proces výberu a nákupu urýchlite. Autobatérie sa delia napríklad na Varta, Exide, Banner, Bosch, Goowei Energy, Optima, Odyssey a ďalšie. Motobatérie sa zas delia na Benner, Exide, Varta, Yuasa, Noco, Skyrich a Genesis. Výber je široký. Ak by ste si ho chceli skrátiť, využiť môžete tiež možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny, prípadne rôzne filtre podľa značky či veľkosti.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba výber z viacerých farebných variantov (ak má produkt viac variantov), podrobný popis, vlastnosti, diskusia a informácia o dostupnosti.

  Služby

  Základom internetového obchodu Battery-Inport.sk sú nielen kvalitné produkty, ale tiež profesionálne služby. Všetkým svojim zákazníkom preto poskytuje odborný zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Pýtajte sa na čokoľvek spojené s produktmi, nakupovaním, vrátením, výberom alebo reklamáciou. Odborníci vám veľmi radi poradia, čo kúpiť, alebo čo robiť, ak potrebujete produkty poslať späť.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Za svoju objednávku môžete platiť na dobierku, hotovosťou a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom, prípadne si výrobky vyzdvihnite osobne na jednom z výdajných miest.

  Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných batérií na Baterie-Import.sk a užívajte si vysokú kvalitu za tie najlepšie ceny.

  Prejsť do obchodu Battery-Import.sk

Battery-Import.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Battery-Import.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Battery-Import.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Battery-Import.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Battery-Import.sk na výhodný nákup v kategórii: Elektronika.

Battery-Import.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Battery-Import.sk dopravu zdarma?

  Battery-Import.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Battery-Import.sk?

  Obchod Battery-Import.sk ponúka tovar v kategóriách: Elektronika.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Battery-Import.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Battery-Import.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Battery-Import.sk?

  Na Október, 2021 pre obchod Battery-Import.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Battery-Import.sk?

  Na Október, 2021 pre obchod Battery-Import.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Battery-Import.sk?

  Výhodne sety : Výhodné sety batérií

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Battery-Import.sk už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Battery-Import.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Battery-Import.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu Battery-Import.sk
Kontakt: Efteria,spol.s.r.o..
K Rybníku 378
252 42 Jesenice
Česká republika
Platobné metódy: Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie