Aerium.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 5x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Aerium.sk:

  Hľadáte špecialistu na úpravu vzduchu? Internetový obchod Aerium.sk je tým pravým. Využite jeho ponuku mobilných klimatizácií, čističiek vzduchu a mnohého iného. Prečo nakupovať v obchode Aerium.sk ?

Aerium.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Jún 2021)

Aerium.sk
 • Zľava 15 €
  Aroma difuzér Olimpia Splendid Astomi 80, zľava 15 €. Aroma difuzér... Viac o zľave Aroma difuzér Olimpia Splendid Astomi 80, zľava 15 €. Aroma difuzér Olimpia Splendid Astomi 80, zľava 15 €. Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Aerium.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Aerium.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 150 € Doprava zdarma pri nákupe nad 150 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Aerium.sk Kategória : Elektronika Použité : 0x
Aerium.sk
 • Darček + doprava zdarma
  Darček a doprava zdarma. Mobilná klimatizácia Olimpia s darčekom v... Viac o zľave Darček a doprava zdarma. Mobilná klimatizácia Olimpia s darčekom v hodnote 33€ a dopravou zdarma Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Aerium.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Aerium.sk
 • Zľava 40 € + doprava zdarma
  Zľava 40 € a doprava zdarma. Čistička vzduchu Olimpia Splendid Aura Di,... Viac o zľave Zľava 40 € a doprava zdarma. Čistička vzduchu Olimpia Splendid Aura Di, zľava 40 €. Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Aerium.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Aerium.sk
 • Zľava 37 €
  Zľava 37€. Aróma difuzér s reproduktorom Olimpia Splendid asto Sound,... Viac o zľave Zľava 37€. Aróma difuzér s reproduktorom Olimpia Splendid asto Sound, zľava 37€. Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Aerium.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Ponuky od Aerium.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Aerium.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Nabbi.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Nabbi.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 46x
Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 46x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : 4home.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 29x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 21x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 11x

O obchode Aerium.sk

 • Hľadáte špecialistu na úpravu vzduchu? Internetový obchod Aerium.sk je tým pravým. Využite jeho ponuku mobilných klimatizácií, čističiek vzduchu a mnohého iného.

  Letá sú v dnešnej dobe omnoho teplejšie, ako bývali v minulosti. Aj to je dôvod, prečo sa stále viac a viac ľudí obracia na staré dobré klimatizácie alebo čističky vzduchu. Tie nie sú už výrobkami, ktoré by ovzdušie ničili alebo by boli nevhodné pre ľudské zdravie. Práve naopak. Poskytujú skvelý čistý a najmä príjemný vzduch, ktorý pri tropických horúčavách jednoducho nemáme. Plánujete si kúpiť nejakú čističku vzduchu alebo klimatizáciu aj vy? Práve ste našli skvelých odborníkov, ktorí rozhodne stoja za vyskúšanie.

  Zameranie e-shopu

  Internetový obchod Aerium.sk je jedným z veľkých odborníkov v tomto priemysle. Obchod bol založený len prednedávnom, v roku 2014, no aj napriek tomu poskytuje vysokú kvalitu a odbornosť. Výrobky v jeho ponuke sú široké a poskytujú ten najlepší výkon. Výhodou je taktiež to, že internetový obchod prevádzkuje aj kamennú predajňu. V nej nájdete všetko, čo budete potrebovať. Výrobok si tu môžete pokojne prezrieť a zistiť, či je to niečo pre vás alebo budete hľadať ďalej.

  Orientácia na e-shope

  Na internetovom obchode Aerium sa veľmi jednoducho orientuje. Je príjemne spracovaný. Graficky v ňom prevažujú farby biela a bledomodrá. Vďaka takýmto bledým odtieňom sa nielen lepšie orientuje, ale taktiež nakupuje.

  Po vstupe na internetový obchod môžete vidieť základné kategórie ako čističky vzduchu, mobilné klimatizácie a odvlčovače vzduchu. Hneď pod nimi sa nachádza kategória najnovšie. Na spodnej strane zas nájdete recenzie produktov. Vďaka nim budete vedieť, ako sú ľudia s produktami spokojní.

  Orientovať sa môžete aj podľa prehľadného menu, ktoré nájdete na vrchnej časti stránky. Tu nájdete kategórie ako Čistenie a úprava vzduchu, Chladenie, Kúrenie, Vysúšanie vzduchu. Následne si môžete ešte kliknúť na možnosť Kategórie. Tam sa vám zobrazia ďalšie podkategórie, ako napríklad Chladenie, Kúrenie a podobne. Pomocou týchto možností sa vám bude omnoho lepšie na internetovom obchode orientovať. Taktiež sa vám celý nákup urýchli, pretože si vyberáte len z toho, čo naozaj potrebujete. Každá hlavná kategória má svoju podkategóriu a ďalšie filtre. Pomocou nich si vyberiete skutočne len produkt, po ktorom túžite.

  Ilustračné fotografie

  Keď si už vyberiete daný produkt, dobre si ho môžete pozrieť aj v prípade, že nakupujete len cez internetový obchod a nenachádzate sa v kamennej predajni. Každý jeden produkt má ilustračné fotografie. Mnohé produkty sú umiestnené v miestnostiach, aby ste si vedeli predstaviť, aké približne veľké sú a ako budú vyzerať u vás.

  Informácie o produkte

  Následne nechýbajú informácie ako výkon, rozmery alebo údržba. Všetko tak máte na jednom mieste a jednoducho zistíte, či je produkt to, čo hľadáte. Ak nie, pokojne prejdite na ďalší.

  Služby

  Internetový obchod Aerium.sk poskytuje dopravu zdarma pri objednávkach nad 150 eur. To znamená, že pri každom nákupe ušetríte desiatky eur. Taktiež si môžete byť istí, že ide o overený obchod. E-shop má viac ako 6 rokov skúseností. Vie, čo ľudia potrebujú a čo chcú. Nechýba ani možnosť všetkých výrobkov na sklade. Po objednaní tak nemusíte príliš dlho čakať.

  Zákaznícky servis

  Nakupovanie je jednoduché aj vďaka odborníkom, ktorí internetový obchod prevádzkujú. Ak si nebudete niečím istí, stačí ich kontaktovať a oni vám poradia s úplne všetkým, čo budete potrebovať. Počas nakupovania si taktiež môžete prečítať informácie zo sveta klimatizácií na Blogu, ktorú e-shop prevádzkuje.

  Platba je možná platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet. Výber je tak naozaj široký a vy si môžete vybrať presne to, čo vám bude sedieť najlepšie. Okrem toho, doprava je možná kuriérom a prostredníctvom Zásielkovne.

  Prejsť do obchodu Aerium.sk

Aerium.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava : Zľava 5 %. Zľava 5 % na vybrané produkty Olimpia Splendid - mobilná klimatizácia, Unico... Viac o zľave Zľava 5 %. Zľava 5 % na vybrané produkty Olimpia Splendid - mobilná klimatizácia, Unico klimatizácia, Nexya klimatizácia a ochladzovače. Skryť text
 • Zľavy : V eshope Aerium.sk nájdete zľavy na vybrané čističky vzduchu a ohrievače v akcii. V eshope Aerium.sk nájdete zľavy na vybrané čističky vzduchu a ohrievače v akcii. Skryť text

Hodnotenie obchodu Aerium.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Aerium.sk
Kontakt: Lavatronic s.r.o.
Roháčova 145/14
13000, Praha 3
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón Aerium.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Aerium.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Aerium.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok, Elektronika.

Na Jún 2021 pre obchod Aerium.sk máme v ponuke 5x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Aerium.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.