Electrolux.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Electrolux.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Electrolux.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 20 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Electrolux.sk už 4x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Electrolux.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Electrolux.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Electrolux.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Electrolux , s. r. o.
  Galvaniho 17/B
  821 04
  Bratislava
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Rozvoz obchodom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Elektronika

O obchode Electrolux.sk

 • Internetový obchod Electrolux.sk má širokú ponuku domácich spotrebičov za skvelé ceny. Nahliadnite do nej ešte dnes a vyberte si mrazničky, chladničky, vysávače, čističe vzduchu a veľa ďalšieho priamo z pohodlia domova.

  Kvalitné elektrospotrebiče sú základom praktickej a funkčnej domácnosti. Okrem toho, že zjednodušia množstvo úkonov, ktoré by sme inak museli robiť ručne, dokážu efektívne šetriť čas a zvyšovať náš komfort. Pri výbere spotrebičov je dôležité sledovať viacero parametrov vrátane výkonu, spotreby či výrobcu. A práve výrobca je kľúčovým faktorom, ktorý vo veľkom ovplyvňuje to, ako vám bude výrobok slúžiť a aký záručný alebo pozáručný servis získate. V prípade, že chcete staviť na istotu a mať doma výkonných a overených pomocníkov, stavte na spoločnosť Electrolux, ktorá sa radí medzi popredným výrobcov spotrebnej elektroniky.

  O spoločnosti

  Electrolux Group je popredná svetová spoločnosť zaoberajúca sa spotrebičmi do domácností už viac ako 100 rokov. Svoje výrobky vyvíja v súlade so švédskymi hodnotami a životným prostredím.

  Obľubu značky podporujú aj mnohé významné míľniky, ktoré dosiahla. K nim sa radí napríklad to, že v roku 2010 bola druhým najväčším výrobcom domácich spotrebičov na svete hneď po značke Whirlpool.

  Electrolux si uvedomuje, že kvalitné produkty nie sú všetko. Práve preto svojim zákazníkom poskytuje aj profesionálny zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť kedykoľvek budete potrebovať. Servis je pritom k dispozícii na telefónnom čísle, e-maile a online chate.

  Better Living Program

  Spoločnosť Electrolux má špeciálny program s názvom Better Living Program, čiže program Pre lepší život, ktorého cieľom je prispieť v horizonte jedenástich rokov k lepšiemu a udržateľnejšiemu životu. Jeho základom je vytvoriť zoznam 100 aktivít, ktoré budú podporovať ekológiu a udržateľnosť.

  Plán, ktorý má trvať až do roku 2030, sa zameriava na štyri hlavné oblasti, ktorými sú lepšie stravovanie, lepšia starostlivosť o oblečenie, lepšie domáce prostredie a lepšia spoločnosť. O každej oblasti si môžete prečítať viac priamo na oficiálnej webovej stránke internetového obchodu.

  Ponuka e-shopu

  Ponuka internetového obchodu Electrolux.sk je skutočne široká. Nakupovať v nej môžete parné rúry, odsávače, rúry s funkciou SteamBake, sporáky s funkciou PlusSteam, indukčné varné panely, umývačky riadu, sušičky, práčky, práčky so sušičkou, tiché vysávače, tyčové vysávače, čističky vzduchu a množstvo ďalšieho.

  Všetky produkty sú prehľadne rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, ktoré celý proces nákupu urýchľujú a zjednodušujú. K hlavným kategóriám sa radia Varenie, Umývanie riadu, Chladničky & Mrazničky, Starostlivosť o bielizeň, Vysávače, Čistenie vzduchu, Malé spotrebiče a Príslušenstvo.

  Jednotlivé hlavné kategórie disponujú menšími podkategóriami, ktoré celý proces nákupu urýchľujú ešte viac. Napríklad, kategória Varenie sa delí na Rúry, Varné panely, Odsávače, Mikrovlnné rúry, Sporáky, Rad zabudovateľných kompaktných spotrebičov, Vákuové zariadenia, Ohrevné zásuvky a Príslušenstvo.

  Každý jeden produkt, ktorý nájdete v ponuke e-shopu, má niekoľko ilustračných fotografií s možnosťou priblíženia. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a kde sa dá kúpiť (okrem oficiálneho predajcu, ktorým je Electrolux, môžete produkty nakupovať aj u online partnerov, ako napríklad Mall.sk alebo Okay.sk).

  Pri produktoch nájdete aj kľúčové špecifikácie, dôležité dokumenty k výrobku a kompletnú špecifikáciu. V prípade, že si výrobok pred vami stihol niekto kúpiť a ohodnotil ho, si môžete prezrieť aj recenzie, ktoré vám pri nákupe vedia efektívne pomôcť.

  Nižšie na stránke sa nachádza ešte sekcia “Produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť”, kde nájdete ďalšie výrobky, ktoré by sa vám mohli hodiť do domácnosti. V mnohých prípadoch sa pri produktoch nachádza aj sekcia “Príslušenstvo”, ktorej súčasťou sú praktické doplnky k vami prezeranému produktu.

  Náhradné diely

  Potrebujete k svojim produktom značky Electrolux nejaké náhradné diely? V tom prípade klikajte na sekciu “Náhradné diely & e-shop”, ktorú nájdete vo vrchnej časti webovej stránky v hlavnom menu.

  V tejto sekcii vám internetový obchod poskytuje náhradné diely k takmer všetkým jeho výrobkom vrátane sporákov, rúr, varných dosiek, umývačiek riadu, vysávačov, tyčových vysávačov, robotických vysávačov a podobne.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Internetový obchod Electrolux.sk vie, aký dôležitý je pri nákupe, reklamovaní, vrátení alebo akýchkoľvek ďalších problémoch zákaznícky servis. Práve preto vám poskytuje odborných pracovníkov, ktorí sú vám k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8. do 20. hodiny a cez víkend od 8. do 16.30 hodiny. Kontaktovať ich pritom môžete prostredníctvom telefónneho čísla, online chatu alebo e-mailu. Najrýchlejším spôsobom, akým dostať odpoveď je telefón, po ktorom nasleduje chat.

  Výhodou zákazníckeho servisu Electrolux.sk je taktiež to, že na webovej stránke nájdete aj aktuálny čas čakania. Dopredu tak budete vedieť, koľko času približne strávite na linke.

  Doručenie a platba

  Internetový obchod Electrolux.sk poskytuje viaceré spôsoby platby, ku ktorým sa radia platobná karta, dobierka a prevod na účet. Možnosti dopravy sú vo forme kuriéra a rozvozu obchodom. 

  Poplatok za dopravu sa vám vypočíta vždy na konci objednávky po tom, ako si zvolíte jednu z možností. Electrolux poskytuje aj bezplatnú dopravu, ktorú získate po dosiahnutí určitého limitu objednávky. Tento limit sa pravidelne mení, preto si ho pred nákupom nezabudnite overiť.

  Pravidelný newsletter

  Rovnako ako mnohé iné internetové obchody, aj Electrolux.sk poskytuje svojim zákazníkom pravidelný newsletter, ktorý im príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca. Stačí len prejsť do spodnej časti webovej stránky, kde nájdete prázdny panel, do ktorého vyplníte svoju e-mailovú adresu a kliknete na “Pridajte sa teraz”. Pred odoslaním ešte nezabudnite súhlasiť s ochranou osobných údajov.

  Výhodou newslettera je nielen to, že vám poskytne najčerstvejšie informácie o akciách, zľavách a nových produktoch, ale aj skutočnosť, že zaň môžete získať 10 % na ďalší nákup. Práve preto neváhajte a prihláste sa na jeho odber.

  Katalógy na stiahnutie

  Electrolux má k dispozícii viacero katalógov, ktoré sú aktuálne vždy určité obdobie, spravidla niekoľko mesiacov. V nich nájdete všetky informácie o nových produktoch a zaujímavých ponukách, ktoré môžete využiť. Ich výhodou je to, že sú spravidla orientované na určitú oblasť, napríklad na práčky, sušičky, malé spotrebiče alebo na príslušenstvo a doplnky. Ak teda potrebujete len určitý typ výrobku, nemusíte prechádzať jeden univerzálny katalóg.

  Všetky aktuálne katalógy nájdete v sekcii “Stiahnuť katalógy”, ktorá sa nachádza v spodnej časti webovej stránky. Následne si stačí vybrať jeden z viacerých katalógov, ktoré sa vám zobrazia, a kliknúť na “Stiahnuť katalóg”.

  Návody na používanie

  V krabici od produktu sa vždy nachádzajú praktické návody vo forme menších katalógov alebo knižočiek. Problém je však v tom, že pri pravidelnom používaní sa často stane, že návod stratíme, prípadne ho nemáme vždy pri sebe. V takýchto situáciách vás dokážu efektívne zachrániť elektronické návody, ktoré nájdete priamo na webovej stránke internetového obchodu.

  Hľadanie potrebného návodu je rýchle a jednoduché. K dispozícii máte dve možnosti, ako na to. Buď vyfotíte produktový štítok, ktorý následne jednoducho nahráte prostredníctvom počítača, mobilu či tabletu, alebo využijete prázdny panel, do ktorého napíšete číslo modelu, resp. produktové číslo (PNC), ktoré nájdete priamo na spotrebiči.

Najčastejšie otázky Electrolux.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Electrolux.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Electrolux.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Electrolux.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Electrolux.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Electrolux.sk na výhodný nákup v kategórii: Elektronika.

  🛍️ Ponúka obchod Electrolux.sk dopravu zdarma?

  Electrolux.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 20 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Electrolux.sk?

  Obchod Electrolux.sk ponúka tovar v kategóriách: Elektronika.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Electrolux.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Electrolux.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Rozvoz obchodom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Electrolux.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Electrolux.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Electrolux.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Electrolux.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Electrolux.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Electrolux.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Electrolux.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 20 €.

  🛍️ Aké má eshop Electrolux.sk zľavové kódy?

  Electrolux.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Electrolux.sk?

  Obchod Electrolux.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 232 141 303 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Electrolux.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Electrolux.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (20 €)
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Electrolux.sk už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Electrolux.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.