Websupport.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 606x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Websupport.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Websupport.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Websupport.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (103x)
  Kontakt: WebSupport, s.r.o.
  Karadžičova 12
  821 08 Bratislava
  E-mail: HELPDESK@WEBSUPPORT.SK

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Hry a software

Recenzia obchodu Websupport.sk

 • Zaregistrujte si doménu a získajte webhosting od najväčšieho poskytovateľa hostingu na Slovensku. Staňte sa jedným z viac ako 55 000 spokojných zákazníkov aj vy.

  Chystáte sa zriadiť si web stránku s vlastnou doménou alebo virtuálny server? V tom prípade by ste si mali vybrať kvalitného a toho najlepšieho dodávateľa hostingových služieb na trhu. K nim sa radí napríklad Websupport.sk, ktorý je známy mnohými silnými stránkami, ako skvelý zákaznícky servis, podrobné informácie a široká ponuka služieb. Vyberte si jednu z nich ešte dnes aj vy a uvidíte, že nebudete ľutovať.

  O e-shope Websupport.sk

  Websupport.sk je najväčší webhosting na území Slovenska, ktorý pomaly obsadzuje aj susedné štáty. Zastrešuje vyše 130 tisíc domén, 680 serverov a môže sa pochváliť viac ako 130 tisíc spokojnými zákazníkmi. Dlhoročné skúsenosti tu teda prichádzajú plne do praxe.

  Spoločnosť začala fungovať v roku 2002, keď vytvorila svoj prvý server s kapacitou 40 GB. Neskôr sa začala rozširovať a poskytovať svoje služby omnoho širšej klientele. Počas svojho pôsobenia spustila firemný blog, založila program FreeWeb a dostala sa medzi TOP 3 najlepšie spoločnosti. Vďaka tomu vstúpila na zahraničné trhy a rozšírila svoju pôsobnosť.

  Websupport.sk je dnes spoločnosť, ktorú si väčšina spája s kvalitnými službami, tým najlepším odborným servisom a množstvom skvelých produktov. Okrem toho nechýbajú ani podrobné tutoriály a návody, ako správne a jednoducho nakupovať.

  Produkty e-shopu Websupport.sk

  Websupport.sk poskytuje kvalitný a rýchly hosting. Ten je ponúkaný už od prijateľnej ceny 0,90 centov mesačne a na výber máte množstvo zaujímavých domén už od 9 eur ročne, a to od .sk cez .com až po .to alebo .wtf. Na svoje si tu teda prídu ako biznismeni, tak i kreatívne duše.

  A ako prebieha samotná spolupráca? V prvom rade si vyberiete službu, o ktorú máte záujem, napríklad vlastnú doménu. Do políčka kontroly dostupnosti napíšete požadovanú adresu a stránka vám behom niekoľkých sekúnd vyhodnotí, aké možnosti realizácie sú v ponuke a koľko vás to bude stáť. Následne sa zaregistrujete, uhradíte potrebný poplatok a môžete si začať budovať svoju internetovú kariéru.

  K dispozícii je vám aj možnosť free hostingu a to za podmienok, ktoré sú vypísané priamo na stránke. V prípade, že by ste neboli spokojní s poskytovaním služieb a starostlivosti, stránka vám garantuje vrátenie peňazí.

  Služby e-shopu Websupport.sk

  Internetový portál Websupport.sk sa snaží poskytnúť svoje kvalitné služby každému jednému zákazníkovi. K týmto službám sa radí zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Obrátiť sa naň môžete s akýmkoľvek problémom vrátane problémov s objednávkou, výberom alebo čímkoľvek iným. Odpoveď dostanete obratom.

  Zákaznícky servis pracuje 24 hodín, 7 dní v týždni, vďaka čomu dokáže pomôcť aj v prípade, že by vám nejaké služby prestali fungovať alebo by v rámci webstránky nastal skrat či iné problémy, ktoré by ste nevedeli vyriešiť.

  Websupport.sk patrí medzi najlepších dodávateľov hostignových služieb pre väčšie aj menšie spoločnosti. Mnohí ho obľubujú najmä vďaka faktu, že poskytuje hodnoty ako bezpečnosť a rýchlosť. Hneď po objednaní služieb ich môžete využívať. To znamená, že pri tvorbe novej webstránky alebo využívaní iných produktov, ich môžete zaviesť do prevádzky už do niekoľkých minút.

  Výhodou Websupport.sk je najmä fakt, že poskytuje podrobné informácie o svojich produktoch a tiež to, ako ich využívať. Uvedomuje si totižto, že jeho zákazníci sú aj “bežní smrteľníci”, nielen odborníci na webstránky a IT. Ak si teda niečím nebudete istí, stačí si prečítať jeden z mnohých návodov, medzi ktorými sa presúvate jednoducho, prostredníctvom vyhľadávacieho boxu. Prípadne využite spomínaný a veľmi ochotný zákaznícky servis.

  Okrem návodov si môžete užívať aj zaujímavé články z oblasti IT, ktoré nájdete na blogu. Ten je písaný veľmi jednoducho a všetky odborné termíny sú vysvetlené. Určený je tak pre širokú verejnosť.

  Zostaňte s internetovým portálom v kontakte aj po tom, ako ho opustíte. Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky a bude vás informovať o všetkých novinkách v ponuke, akciách a zľavách. Prípadne začnite internetový obchod sledovať na sociálnych sieťach. Funguje na Instagrame, Facebooku, Youtube a LinkedIn.

  Buďte aj vy spokojným zákazníkom, ktorý nedá dopustiť na skvelé služby od internetového obchodu Websupport.sk a užívajte si množstvo výhod, ktoré vám poskytuje.

Najčastejšie otázky Websupport.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Websupport.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Websupport.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Websupport.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Websupport.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Websupport.sk na výhodný nákup v kategórii: Hry a software, Ostatné.

  🛍️ Ponúka obchod Websupport.sk dopravu zdarma?

  Websupport.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Websupport.sk?

  Obchod Websupport.sk ponúka tovar v kategóriách: Hry a software, Ostatné

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Websupport.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Websupport.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Websupport.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Websupport.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Websupport.sk?

  Na jún, 2023 pre obchod Websupport.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Websupport.sk?

  Na jún, 2023 pre obchod Websupport.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Websupport.sk?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Websupport.sk zľavové kódy?

  Websupport.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Websupport.sk?

  Obchod Websupport.sk môžete kontaktovať emailom: HELPDESK@WEBSUPPORT.SK.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Websupport.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Websupport.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Jún, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Websupport.sk už 606x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Websupport.sk

 • Kupóny
  Akcia: Získajte vlastnú doménu a hosting. My sa postaráme o všetko ostatné. Začnite s malým blogom, firemnou stránkou alebo rovno e-shopom.
  Akcia: Získajte vlastnú doménu a hosting. My sa postaráme o všetko ostatné. Začnite s malým blogom, firemnou stránkou alebo rovno e-shopom.
  2 mesiace zdarma: 2 mesiace zdarma naviac pri objednávke hostingu na 1 rok. Platí pre hostingové balíčky: https://www.websupport.sk/webhosting/the-hosting https://www.websupport.sk/webhosting/wordpress
  2 mesiace zdarma: 2 mesiace zdarma naviac pri objednávke Vlastnej webstránky na 1 rok: https://www.websupport.sk/webstranka/
  1 mesiac zdarma: EasySeo na 1 mesiac zdarma: https://www.websupport.sk/marketing/seo/
  Akcia: Získajte vlastnú doménu a hosting. My sa postaráme o všetko ostatné. Začnite s malým blogom, firemnou stránkou alebo rovno e-shopom.