Skyshowtime.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 25.05.2024

Pre eshop Skyshowtime.com máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Skyshowtime.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Skyshowtime.com už 4x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Skyshowtime.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Skyshowtime.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Skyshowtime.com

 • Hodnotenie:  5 (1x)
  Kontakt: SKYSHOWTIME LIMITED
  Isleworth, Sky Central
  Grant Way, TW7 5QD
  Veľká Británia
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zábava

O obchode Skyshowtime.com

 • SkyShowtime je streamovacia platforma, ktorá má v ponuke nespočetné množstvo filmov, seriálov a relácií. Prihláste sa na jej odber a užite si dobrú zábavu pri sledovaní romantických, komediálnych alebo dobrodružných snímok.

  Patríte k milovníkom dobrých filmov, seriálov a relácií? V tom prípade by ste mali poznať streamovaciu službu SkyShowtime, ktorá patrí medzi veľmi obľúbené. Známa je širokým portfóliom, ktoré sa neustále rozširuje, a výhodnou cenou. Vyskúšajte ju ešte dnes a užite si množstvo zábavy.

  O streamovacej platforme

  Streamovacia platforma SkyShowtime patrí medzi tie najnovšie, ktoré aktuálne nájdete na trhu. Vznikla v roku 2021, kedy jej vytvorenie oznámili spoločnosti Comcast a Paramount Global. Plánom bolo zavedenie streamu na viac ako 20 európskych trhov, ktoré zahŕňajú viac ako 90 miliónov spoločností vrátane kľúčových trhov ako Španielsko, Poľsko, Portugalsko, Holandsko a krajiny severnej Európy.

  Služba SkyShowtime bola spustená v krajinách severnej Európy 20. septembra 2022, kde nahradila predchádzajúcu prevádzkovanú službu Paramount+. Do Holandska a Portugalska dorazila 25. októbra 2022, pričom v Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Slovinsku, Srbsku, Chorvátsku a na Kosove bola spustená 14. decembra 2022.

  Vo zvyšku strednej a východnej Európy (vrátane Maďarska a Poľska, kde nahradila predchádzajúcu službu na požiadanie od Paramount+) bola služba spustená 14. februára 2023. A v Španielsku a Andorre sa tak stalo 28. februára 2023, pričom obsah platformy bol neskôr zaradený do drahších balíkov španielskeho televízneho operátora Movistar Plus+.

  Okrem streamovacej služby má SkyShowtime v niektorých európskych krajinách aj televízne kanály. Dva, ktoré spoločnosť “zdedila” po Paramount+, sú dostupné v krajinách severnej Európy. Ďalší bol spustený v Španielsku 15. januára 2024. Ide o exkluzívny kanál, ktorý diváci môžu získať len v prípade, že využívajú služby televízneho operátora Movistar Plus+. A dva kanály má SkyShowtime aj v Rumunsku. Tie boli spustené 25. apríla 2024 a sú určené exkluzívne pre Digi.

  Tarify predplatného

  SkyShowtime začínal s jedným predplatným, prostredníctvom ktorého ste mohli získať všetok obsah vo vysokej kvalite bez reklamy. Dňa 16. februára 2024 však spoločnosť oznámila, že predplatné mierne upraví. Rozdelila ho na dva typy (Štandardný s reklamami a Štandardný Plus), z ktorých si môžu diváci vyberať vo všetkých európskych krajinách.

  Prvou a lacnejšou možnosťou je Štandardné predplatné s reklamami, ktoré stojí 4,99 eur mesačne alebo 39,99 eur za rok. V rámci neho máte k dispozícii neobmedzené streamovanie s reklamami pri kvalite Full HD. Filmy alebo seriály pritom môžete naraz sledovať len na jeden obrazovke a nemáte k dispozícii možnosť stiahnutia obsahu na pozeranie offline.

  Ak nechcete, aby vás počas sledovania filmov a seriálov otravovali reklamy, vyberte si predplatné s názvom Štandardné Plus. To obsahuje len propagačné trailery na filmy a relácie SkyShowtime. Okrem toho vám poskytuje možnosť streamovania filmov a seriálov v kvalite Full HD a na dvoch obrazovkách súčasne. A nechýba ani možnosť stiahnutia až 30 titulov na pozeranie offline.

  Kde sa dá pozerať SkyShowtime

  SkyShowtime je streamovacia služba, ktorú môžete pozerať na rôznych zariadeniach, ktoré majú prístup k internetu. Medzi ne patria smart televízory, počítače, mobilné telefóny, tablety, herné konzoly a ďalšie zariadenia s prístupom na internet a možnosťou inštalácie aplikácie alebo prístupu cez webový prehliadač.

  Ak sa chcete prihlásiť k službe, môžete si stiahnuť aplikáciu SkyShowtime z príslušného obchodu s aplikáciami na svojom zariadení, ako je App Store pre iOS zariadenia, alebo Google Play pre zariadenia s Androidom. Po stiahnutí aplikácie sa prihlásite svojím účtom a začnete sledovať dostupný obsah.

  Ako sme už spomenuli, v niektorých regiónoch môže SkyShowtime ponúkať aj televízne kanály, ktoré sú dostupné prostredníctvom štandardných televíznych služieb alebo v rámci balíkov televíznych operátorov. U nás však táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

  Programy na SkyShowtime

  Ponuka programov, ktoré nájdete na SkyShowtime je široká a zaujímavá. Pozerať tu môžete seriály rôznych žánrov vrátane drám, komédií, sci-fi, fantasy, krimi a mnohých ďalších. To isté platí aj pre filmy.

  V rámci filmov je dôležité povedať, že tu môžete pozerať nielen bežné televízne snímky, ale aj celovečerné trháky z kín. Milovníkov športu zas potešia záznamy zo športových udalostí a ponuka uspokojí aj tých, ktorí milujú dokumenty.

  SkyShowtime investuje aj do vlastných originálnych projektov. Tie sú charakteristické tým, že ich nájdete len na tejto platforme.

  Detské programy na SkyShowtime

  Okrem obsahu pre dospelých má SkyShowtime aj obsah pre deti. Tým sa určite zapáčia animované filmy a seriály, ktoré sú zamerané na vzdelávanie a rozvoj rôznych zručností. Okrem toho SkyShowtime ponúka aj rodinné filmy a špeciálne televízne programy, ktoré sú vhodné pre celú rodinu. Tieto filmy a programy často zahŕňajú dobrodružstvo, fantasy alebo komédiu.

  Samozrejmosťou sú aj klasické animované filmy a programy, ktoré sú obľúbené medzi deťmi z celého sveta. Patria sem napríklad klasické Disney filmy a ďalšie ikonické animované snímky.

  Vytvorenie zákazníckeho účtu

  Tvorba zákazníckeho účtu nie je na platforme SkyShowtime vôbec náročná. Stačí, aby ste navštívili webovú stránku alebo si otvorili mobilnú aplikáciu, ktorú nájdete v Google Play alebo App Store. Následne kliknite na možnosť “Začnite” a vyberte si jedno z dostupných predplatných a časové obdobie, v akom ho chcete platiť. To znamená, či ho chcete platiť mesačne alebo ročne. Ročná platba je výhodnejšia a môžete vďaka nej ušetriť viac ako 33 %.

  Keď sa rozhodnete, kliknite na “Predplaťte si už teraz”. Po kliknutí sa dostanete na stránku, kde vyplníte svoj e-mail a heslo. Nezabudnite zaškrtnúť políčko, že súhlasíte so zasielaním marketingových správ” a kliknite na “Vytvoriť účet”. V prípade, že by ste mali promo kód, použite ho v tomto kroku.

  Po kliknutí na “Vytvoriť účet” sa presuniete do ďalšieho kroku, kde vyplníte krstné meno, priezvisko, adresu a číslo karty. Keď tak spravíte, kliknite na “Spustiť predplatné” a máte hotovo.

  Po spustení predplatného ešte nezabudnite na potvrdenie svojho účtu. To spravíte tak, že sa prihlásite do e-mailovej schránky, ktorú ste uviedli do registračného formulára, a kliknete na potvrdzovací odkaz nachádzajúci sa v e-maili od streamovacej spoločnosti.

  Zrušenie SkyShowtime

  Zistili ste, že SkyShowtime toľko nevyužívate a chceli by ste zrušiť predplatné? Celý proces je jednoduchý. Stačí sa prihlásiť do svojho používateľského účtu a ísť do časti “Môj účet”. Tu nájdete možnosť “Zrušiť predplatné”. Keď na ňu kliknete, postupujte podľa pokynov na obrazovke. Na konci celého procesu by vám mala spoločnosť poslať e-mail s potvrdením zrušenia.

  V prípade, že by ste mali svoj účet cez niektorého z partnerov (Google alebo Apple) a predplatné platíte cez neho, musíte ho zrušiť priamo tam.

Najčastejšie otázky Skyshowtime.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Skyshowtime.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Skyshowtime.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Skyshowtime.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Skyshowtime.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Skyshowtime.com na výhodný nákup v kategórii: Zábava.

  🛍️ Ponúka obchod Skyshowtime.com dopravu zdarma?

  Skyshowtime.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Skyshowtime.com?

  Obchod Skyshowtime.com ponúka tovar v kategóriách: Zábava.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Skyshowtime.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Skyshowtime.com?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Skyshowtime.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Skyshowtime.com a v Maďarsku: Skyshowtime.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Skyshowtime.com?

  Na máj, 2024 pre obchod Skyshowtime.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Skyshowtime.com?

  Na máj, 2024 pre obchod Skyshowtime.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Skyshowtime.com?

  Zľava 33% : Ušetrite až 33% pri ročnom pláne.

  🛍️ Aké má eshop Skyshowtime.com zľavové kódy?

  Skyshowtime.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Skyshowtime.com?

  Bohužial nemáme kontakt pre obchod Skyshowtime.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Skyshowtime.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Skyshowtime.com?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Skyshowtime.com už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Skyshowtime.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.