Portsystem.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 25.05.2024

Pre eshop Portsystem.sk máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Portsystem.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Portsystem.sk už 22x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Portsystem.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Portsystem.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Portsystem.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (15x)
  Kontakt: PORT System s.r.o.
  Kutlíkova 17
  851 02 Bratislava
  Telefón: 02/800 60 400
  E-mail: info@portsystem.sk

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Portsystem.sk

 • Ak potrebujete rýchlo a akútne požičať peniaze, no chcete sa vyhnúť zdĺhavým papierovačkám a vysokým úrokom, navštívte web Portsystem.sk.

  Portsystem.sk je miesto, ktoré spája tých, ktorí disponujú určitými úsporami a tých, ktorí úspory potrebujú. Svoje peniaze si takýmto spôsobom môžete bez rizika zhodnotiť. NIkdy ste o ničom podobnom nepočuli? V tom prípade klikajte na Portsystem.sk

  O portáli Portsystem.sk

  Portsystem.sk prináša nový a jedinečný spôsob investovania prostredníctvom aukcie do krátkodobých pôžičiek. Venuje sa združovaniu poskytovateľov a žiadateľov o pôžičky formou kolektívneho požičiavania. Ich hlavnými benefitmi sú jednoduchosť, transparentnosť a bezpečnosť. To znamená, že či už si požičiavate alebo vy požičiavate niekomu, vždy viete, čo sa deje a ako sa bude postupovať ďalej.

  Portál Portsystem.sk poskytuje komplexné služby na špičkovej úrovni, ktoré zohľadňujú individuálne potreby. Každý človek je totižto iný a každý je vo svojom živote v inom štádiu alebo v inej situácii. Portinvest.sk je preto pre vás tou najlepšou možnosťou.

  Peniaze si môže požičať úplne každá osoba, ktorá je staršia ako 18 rokov a je občanom Slovenskej republiky (prípadne má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky). Žiadosť o pôžičku je viac ako jednoduchá. Stačí sa zaregistrovať, vyplniť krátky formulár a následne požiadať o peniaze, ktoré potrebujete.

  Požičať si môžete od 50 do 500 € na 15 – 30 dní. Napríklad pri pôžičke 200 € po splatení do 25 dní preplatíte na úrokoch len pár eur . Pokiaľ peniaze sami poskytnete, tak vy sami rozhodujete nielen to, koľko investujete, ale aj komu pôžičku dáte a kedy si necháte zisky z takýchto pôžičok vyplatiť na svoj účet. Môžete si vybrať dva varianty - otvorený výnos so ziskom až do 63,27 % p.a., alebo garantovaný výnos až do 24,33 % p.a.

  Na podanie žiadosti alebo schválenie pôžičky nemusíte dokladovať žiadne potvrdenia. To znamená, že o peniaze pokojne žiadajte aj vtedy, ak nemáte prácu. Dôležité je, aby ste peniaze vedeli vrátiť.

  Peniaze získate na účet takmer okamžite. Ak si vyberiete spôsob vyplatenia bankovým prevodom,na účte budú do niekoľkých minút od podpísania zmluvy. V prípade prevodu na účet inej banky ich dostanete nasledujúci pracovný deň. Rovnako je to aj pri žiadosti o vyplatenie poštovou poukážkou. Pri tej môžete na peniaze čakať aj trochu dlhšie, dva alebo tri dni.

  A ako sa za pôžičku platí? Veľmi jednoducho, priamo na jeden z účtov a to prevodom, online platbou, vkladom alebo poštovou poukážkou. Platenie je jednoduché, všetko môžete urobiť prostredníctvom užívateľského profilu klienta. Ak by ste mali možnosť uhradiť pôžičku predčasne, pokojne tak urobte. Predčasné splatenie pôžičky je bez poplatku.

  V prípade, ak nemôžete uhradiť pôžičku načas, využite službu predĺženie splatnosti, ktorá je za poplatok. Urobiť tak môžete prostredníctvom SMS správy. Získate viac času na úhradu vášho záväzku. Pri dlhšom omeškaní už musíte portál kontaktovať a dohodnúť si s ním iné podmienky.

  Všetko je jednoduché, rýchle, výhodné a bezpečné ako pre poberateľov pôžičky, tak aj pre investorov - stačí vám na to občiansky preukaz. Na Portsystem.sk vám radi podajú podrobné informácie a prípadne poradia. Stačí len navštíviť oficiálnu webstránku. Takisto s nimi môžete spolupracovať na báze propagácie - stačí odoslať formulár a sami vás kontaktujú, pričom vám poskytnú mesačnú províziu na váš bežný bankový účet za každého nového klienta.

  Služby portálu Portsystem.sk

  Zaujímajú vás najnovšie informácie z oblasti financií? V tom prípade klikajte na oficiálny blog, ktorý je plný zaujímavých článkov. Spoločnosť ho pravidelne aktualizuje.

  Máte nejaké otázky ohľadom poskytovania pôžičiek alebo ich využívania? Kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších špecialisto v odbore. Veľmi radi vám poradia s každým jedným problémom.

  Jednoducho povedané, Portsystem.sk poskytuje tzv. peer to peer pôžičky, ktoré pomáhajú ľuďom zhodnotiť vlastné finančné prostriedky. To znamená, že peniaze získate od “bežného” človeka, nie od inštitúcie, akou je banka. Veľkou výhodou je nízka administratívna náročnosť, ktorá tlačí ceny za poskytovanie služieb dolu. Plus, poskytuje omnoho viac času na to, aby spoločnosť zlepšovala svoje služby a dala vám to najlepšie. Všetky informácie o vašich financiách si môžete sledovať v prehľadnom administrátorskom profile.

Najčastejšie otázky Portsystem.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Portsystem.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Portsystem.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Portsystem.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Portsystem.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Portsystem.sk dopravu zdarma?

  Portsystem.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Portsystem.sk?

  Obchod Portsystem.sk ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Portsystem.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Portsystem.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Portsystem.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Portsystem.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Portsystem.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Portsystem.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Portsystem.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Portsystem.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Portsystem.sk?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Portsystem.sk zľavové kódy?

  Portsystem.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Portsystem.sk?

  Obchod Portsystem.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/800 60 400 alebo emailom: info@portsystem.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Portsystem.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Portsystem.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Portsystem.sk už 22x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Portsystem.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.