Mindflow.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 28.05.2024

Pre eshop Mindflow.sk máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Mindflow.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava nad 1 500 Kč zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Mindflow.sk už 22x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Mindflow.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Mindflow.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Mindflow.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: Stable.cz, s. r. o.
  Skelná 2091/29
  466 02 Jablonec nad Nisou
  E-mail: info@stable.cz

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Mindflow.sk

 • Mindflow je výživový doplnok vyrobený v Českej republike, ktorý napomáha lepšiemu sústredeniu. Jeho zloženie pozostáva zo 7 prírodných látok. Začína účinkovať už 20 minút po užití a pôsobí až 3 – 4 hodiny, počas ktorých sa môžete plne koncentrovať a podať plnohodnotný výkon s maximálnou efektivitou.

  Patríte k ľuďom, ktorí sa o svoje telo dôkladne starajú? Okrem pravidelného cvičenia a zdravej stravy sú taktiež dôležité doplnky výživy. Tie sa starajú o to, aby telo doplnilo všetky zásoby vitamínov a minerálov, ktoré nedostane v strave. Niektoré doplnky obsahujú len jeden typ vitamínu alebo minerálu, iné majú kombináciu. A práve do druhej skupiny sa radia výživové doplnky, ktoré má vo svojej ponuke e-shop Mindflow.sk

  O e-shope Mindflow.sk

  Internetový obchod Mindflow.sk funguje na slovenskom trhu už zopár rokov. Počas nich stihol potešiť tisícky zákazníkov, ktorí si chceli zlepšiť zdravie alebo posilniť imunitu. Spoločnosť vyvíja produkty na základe najnovších vedeckých poznatkov. Využíva bezpečné látky, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky.

  Všetky výrobky sú starostlivo vyrábané v Českej republike. Môžete si byť tak istí tou najvyššou kvalitou a všetkými dôležitými certifikátmi, ktoré doplnky stravy a iné medicínske produkty potrebujú.

  Spoločnosť Mindflow dokázala vďaka intenzívnemu výskumu poskladať zoznam dôležitých látok, ktoré ako mladý, tak aj starší človek potrebuje. Následne ich spolu nakombinovala tak, aby sa jednotlivé zložky nebili, ale spolupracovali. Testy trvali dlhšiu dobu, no rozhodne to stálo za to. Objavil sa prvý produkt, ktorý bol nazvaný Mindflow Focus verzia 1.0. Od prvého výrobku ubehli už roky, no spoločnosť stále napreduje. Vo svojej ponuke má desiatky rôznych a zaujímavých kúskov, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie.

  Samozrejmosťou je ten najlepší zákaznícky servis, príjemné ceny a jednoduchý nákup. V prípade, že by ste si neboli ničím istí, stačí servis kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí.

  Produkty e-shopu Mindflow.sk

  Produkty Mindflow v sebe kombinujú sedem základných zložiek ako zelený čaj, guarana, ženšen, vitamín B3, B6, B12 a kofeín. Tie spolu potláčajú pocit únavy, stimulujú krvný obeh a efektívne premieňajú sacharidy na okamžitú energiu, pozitívne pôsobia na nervový systém, pamäť a kognitívne funkcie mozgu.

  V prípade, že by ste si produktom neboli istí, na webe Mindflow.sk nájdete aj certifikát analýzy každej jednej zložky a všetky ďalšie potrebné informácie. Prírodný doplnok stravy je bezpečný a registrovaný na Ministerstve poľnohospodárstva.

  V produkte sa využívajú rastlinné celulózové kapsule šetrné k prírode. Výrobok je tak vhodný pre vegetariánov aj vegánov.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných obrázkov, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo kupujete. Nechýba ani podrobný popis, možnosť vybrať z viacerých variantov (veľkostí) a informácie o dávkovaní či účinkoch. Nižšie na stránke nechýbajú ani recenzie a najčastejšie otázky.

  Služby e-shopu Mindflow.sk

  Mindflow produkty si môžete zakúpiť za príjemnú cenu priamo na webe. Je na vás či si zakúpite 1 skúšobné balenie na jeden mesiac alebo naraz 3 či 6 balení, ktoré vás vyjdú lacnejšie. Pri kúpe 6 kusového balenia neplatíte poštovné a v prípade nespokojnosti máte garanciu vrátenia peňazí, pričom náklady na poštovné hradí Mindflow.sk.

  Kúpou väčšieho balenia tak môžete len získať. O kvalite doplnku stravy svedčí aj veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorých postrehy nájdete priamo na e-shope. V prípade problémov či nejasností sú vám k dispozícii pracovníci spoločnosti. Kontaktovať ich môžete telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

  Ak by vás zaujímali články o zdravej strave, klikajte na Mindflow blog. Ten je plný rôznych článkov, rád a tipov ako si zlepšiť zdravie, bojovať proti únave či ako sa zbaviť viacerých bolestí.

Najčastejšie otázky Mindflow.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Mindflow.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Mindflow.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Mindflow.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Mindflow.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Mindflow.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Mindflow.sk dopravu zdarma?

  Mindflow.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava nad 1 500 Kč zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Mindflow.sk?

  Obchod Mindflow.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Mindflow.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Mindflow.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Mindflow.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Mindflow.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Mindflow.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Mindflow.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Mindflow.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Mindflow.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Mindflow.sk?

  Doprava zdarma : Doprava nad 1 500 Kč zdarma
  Výhodné balíčky : Výhodné balíčky Mindflow.

  🛍️ Aké má eshop Mindflow.sk zľavové kódy?

  Mindflow.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Mindflow.sk?

  Obchod Mindflow.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 480 020 191 alebo emailom: info@stable.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Mindflow.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Mindflow.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Mindflow.sk už 22x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Mindflow.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.