Lepsia.tv zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 28.05.2024

Pre eshop Lepsia.tv máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Lepsia.tv neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Lepsia.tv už 391x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Lepsia.tv
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Lepsia.tv na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Lepsia.tv

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: goNET s.r.o.
  Úprkova 1/25
  702 00 Ostrava 2
  Česká republika
  E-mail: lepsi@tv.cz
  Platobné
  metódy:
  Platba on-line Prevodom na účet

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zábava

O obchode Lepsia.tv

 • Sledujte cez internet svoje obľúbené stanice za tie najlepšie ceny! Stavte na Lepšia.TV a užívajte si až 138 TV staníc dostupných k okamžitému prehratiu. Okrem toho sú k dispozícii aj rôzne dodatočné funkcie, ako napríklad nahrávanie relácií, archív či videopožičovňa. Vyskúšajte novú verziu televízie ešte dnes.

  Patríte k milovníkom online sledovania televízie cez internet? V tom prípade by ste mali poznať webovú stránku Lepšia.TV, ktorá vám umožňuje sledovať všetky vaše obľúbené kanály aj bez toho, aby ste mali doma klasický televízor či dokonca satelit a ďalšie zariadenie, ktoré k sledovaniu televízie potrebujete. Vytvorte si účet, vyberte si balík televíznych staníc, o ktorý máte záujem, a začnite streamovať svoje obľúbené televízne stanice kedykoľvek sa nachádzate.

  Základné informácie o Lepšia.TV 

  Lepšia.TV je česká spoločnosť, ktorá svojou činnosťou pokrýva v súčasnosti aj Slovensko. Už viac ako 18 rokov prevádzkuje kompletný televízny program na českom internete – TVprogram.cz. Spoločnosť je okrem toho aj jediným poskytovateľom televízneho programu pre viac ako 650 televíznych staníc.

  V roku 2014 sa spoločnosť prevádzkujúca Lepšia.TV rozhodla zahájiť bezplatnú službu online nahrávania televíznych relácií. Vďaka získanému know-how sa rozhodla vytvoriť online televíziu Lepšia.TV, ktorá je dostupná prostredníctvom IPTV.

  Lepšia.TV sa stala novou platformou, ktorá dodnes nemá v Českej republike žiadnu konkurenciu. Spoločnosť stojaca za ňou mala za cieľ umožniť ľuďom sledovať obľúbené televízne kanály aj vtedy, keď nemajú čas alebo nechcú investovať do klasických televízorov so set-top boxmi. Vďaka výrazne nižšej cene v porovnaní s nadnárodnými spoločnosťami je Lepšia.TV dostupná pre každého. 

  Za projektom Lepšia.TV stojí tím skúsených programátorov a administrátorov, ktorí sa starajú o ten najlepší používateľský zážitok a zabraňujú rôznym chybám alebo nepríjemnostiam, ktoré by mohli narušiť sledovanie.

  Lepšia.TV má množstvo výhod. Ide o inteligentnú televíziu bez satelitu alebo káblovky, ktorú naladíte na každom internete. Nehovoriac o tom, že si ju veľmi jednoducho zaobstaráte. Stačí si len objednať Lepšia.TV Box alebo Lepšia.TV službu a následne začať sledovať svoje obľúbené stanice na akomkoľvek zariadení, ktoré preferujete.

  Lepšia.TV poskytuje taktiež množstvo zaujímavých televíznych kanálov určených pre deti aj dospelých. Na svoje si tak príde naozaj úplne každý. Navyše, digitálna televízia Lepšia.TV má aj množstvo zaujímavých funkcií. Okrem prehrávania filmov, seriálov a relácií vám umožňuje sledovaný obsah zastaviť, pretočiť dozadu alebo nahrať.

  Televízne stanice v ponuke

  Lepšia.TV má v ponuke množstvo obľúbených staníc. Zo slovenských sú to Markíza, JOJ, Jednotka, Dvojka, Doma, Dajto, WAU, JOJ Plus, Markíza Krimi, RTVS24, Nova International, Lux a veľa ďalších.

  Z českých si môžete pozrieť stanice ako ČT1, ČT2, Barrandov, Hobby TV či Mňam TV a z filmových sú k dispozícii HBO, HBO2, HBO3, HBO MAX, Cinemax, Cinemax 2, JOJ Cinema, Filmbox Premium, Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox Stars, CS Film a veľa ďalších.

  Zoznam všetkých staníc si môžete prezrieť priamo na oficiálnej webovej stránke Lepšia.TV, kde nájdete aj informácie o tom, v ktorých balíčkoch sa nachádzajú a v ktorých nie.

  Balíčky Lepšia.TV

  Lepšia.TV vám poskytuje rovno niekoľko zaujímavých balíčkov, ktoré sa od seba odlišujú v závislosti od toho, aké TV stanice obsahujú a koľko stoja. Najmenším balíčkom je MINI, ktorý obsahuje 54 TV staníc, archív až 10 dní spätne, 273 filmov a možnosť nahrávania až 20 relácií.

  Klasik je stredne veľký balík, ktorý obsahuje 128 TV staníc, archív až 30 dní spätne, 1 361 filmov a neobmedzené nahrávanie. Posledným balíčkom je MAX, ktorý má 138 TV staníc, archív 100 dní spätne, 2 120 filmov a neobmedzené nahrávanie.

  Okrem toho nájdete v ponuke aj špeciálny balíček. Ide o HBO balíček, ktorý obsahuje len TV stanice HBO, HBO2, HBO3, HBO MAX, Cinemaxy, 1 617 filmov a 255 seriálov.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Spoločnosť prevádzkujúca portál Lepšia.TV si uvedomuje, že pri predplácaní služby, prípadne výbere balíčkov môžete mať rôzne otázky. Ak by ste nevedeli, ktorý balíček je pre vás ten najlepší, ako si jeden z balíčkov predplatiť alebo ako využiť všetky výhody, ktoré Lepšia.TV poskytuje, jednoducho kontaktujte odborný zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefónnom čísle aj e-maile.

  Výhodou portálu je taktiež to, že má prehľadne spracované najčastejšie otázky. V tejto sekcii objavíte odpovede na tie otázky, ktoré dostáva spoločnosť najčastejšie. S veľkou pravdepodobnosťou tu nájdete riešenie na svoj problém, vďaka čomu ušetríte veľké množstvo času.

  Podporované zariadenia

  Plánujete si predplatiť jeden z balíčkov portálu Lepšia.TV, no neviete, či máte správne zariadenie? Žiaden problém. Na webovej stránke nájdete prehľadnú sekciu s názvom “Podporované zariadenia”, kde sú všetky potrebné informácie.

  Lepšia.TV funguje na Smart TV, Chromecast, počítači, notebooku, mobile aj tablete. Dokonca, môžete si zaobstarať aj špeciálny box od spoločnosti Lepšia.TV, prostredníctvom ktorého môžete sledovať všetky svoje obľúbené kanály bez väčších problémov.

  Sledovanie cez Smart TV

  V prípade, že sa rozhodnete pre Smart TV, stačí, keď budete mať model s operačným systémom Android TV, Tizen alebo WebOS. Pomocou televízie, ktorá je pripojená na internet, môžete bez problémov sťahovať rôzne aplikácie vrátane tej od Lepšia.TV. Po inštalácii zostáva už len aplikáciu spustiť, prihlásiť sa a užívať si sledovanie vašich obľúbených programov. 

  Okrem sledovania máte k dispozícii aj základné funkcie ako pretáčanie a pauza. K podporovaným typom TV sa radia Android TV, Apple TV, Blaupunkt, Bang & Olufsen, Google Chromecast, Finlux, Amazon Fire TV Stick, GoGen, HISENSE, Hyundai, JVC, LG, MEDION, Orava, Panasonic, Philips a mnohé ďalšie. Celý zoznam spolu s podrobnými informáciami nájdete priamo na webovej stránke.

  Sledovanie cez set-top box

  Ak by vám vaša televízia neumožňovala inštaláciu aplikácie Lepšia.TV, stačí si zaobstarať špeciálny set-top box TV. Ten je k dispozícii priamo na webovej stránke. Ide o praktické zariadenie, ktoré sa veľmi jednoducho používa. Stačí ho len pripojiť k vašej televízii a internetu, vďaka čomu získate celý rad výhod, ktoré by vám poskytli aj výrazne drahšie Smart TV. Plusom je taktiež to, že spolu so službou Lepšia.TV budete môcť sledovať aj online vysielanie televízie, pretáčať, nahrávať alebo si vyberať filmy a seriály z videotéky.

  Sledovanie cez notebook alebo PC

  V prípade výberu PC alebo notebooku budete potrebovať zariadenie s operačným systémom Windows, Linux alebo macOS. Následne stačí spustiť podporovaný internetový prehliadač (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge alebo Safari) a otvoriť stránku Lepšia.TV. V ďalšom kroku sa prihláste do svojho účtu kliknutím na tlačidlo Prihlásiť a pustite sa do sledovania. Spustenie cez internetový prehliadač vám prináša rovnaké výhody ako sledovanie cez set-top box Lepšia.TV. 

  Sledovanie cez mobil alebo tablet

  Ak sa rozhodnete sledovať Lepšia.TV cez mobil alebo tablet, stačí vám smart model, ktorý podporuje sťahovanie aplikácií z obchodov ako Google Play alebo App Store. Po stiahnutí aplikácie sa prihláste do svojho účtu a následne si vyberte program, ktorý chcete sledovať. Sledovanie prostredníctvom mobilu je praktické. Vhodné je najmä pre tých, ktorí sú pravidelne v pohybe a chceli by mať svoje obľúbené televízne stanice neustále pri sebe.

Najčastejšie otázky Lepsia.tv

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Lepsia.tv?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Lepsia.tv na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Lepsia.tv.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Lepsia.tv?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Lepsia.tv na výhodný nákup v kategórii: Zábava.

  🛍️ Ponúka obchod Lepsia.tv dopravu zdarma?

  Lepsia.tv neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Lepsia.tv?

  Obchod Lepsia.tv ponúka tovar v kategóriách: Zábava.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Lepsia.tv?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Lepsia.tv?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Lepsia.tv aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Lepsi.tv

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Lepsia.tv?

  Na máj, 2024 pre obchod Lepsia.tv máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Lepsia.tv?

  Na máj, 2024 pre obchod Lepsia.tv máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Lepsia.tv?

  Akcia : 10 dni za 0,1 € + hbo zdarma

  🛍️ Aké má eshop Lepsia.tv zľavové kódy?

  Lepsia.tv nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Lepsia.tv?

  Obchod Lepsia.tv môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 948 151 702 alebo emailom: lepsi@tv.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Lepsia.tv?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Lepsia.tv?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Lepsia.tv už 391x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Lepsia.tv

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.