Intelligentlabs.org zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 25.05.2024

Pre eshop Intelligentlabs.org máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Intelligentlabs.org ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na všetko. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Intelligentlabs.org už 0x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Intelligentlabs.org
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Intelligentlabs.org na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Intelligentlabs.org

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Intelligentlabs
  32 Barnmead, Haywards Heath
  Anglicko, RH16 1UZ
  E-mail: support@intelligentlabs.org
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Intelligentlabs.org

 • Internetový obchod Intelligentlabs.org predáva kvalitné výživové doplnky, ktoré sú zamerané na rôzne problémy a oblasti. Vyberte si jeden aj vy a podporte svoje zdravie prírodnou cestou.

  V dnešnej dobe môžete posilniť svoje zdravie viacerými spôsobmi. Okrem kvalitnej stravy pozostávajúcej z ovocia a zeleniny môžete staviť aj na výživové doplnky, ktoré do tela prinesú potrebnú dennú dávku potrebného vitamínu alebo minerálnej látky. Keď sa rozhodnete, že určité látky doplníte pomocou výživových doplnkov, je dôležité, aby ste si vybrali overeného dodávateľa, ktorý je základom kvality a poskytne vám výrobky, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky. Ak chcete staviť na istotu, vyberte si internetový obchod Intelligentlabs.org s dlhou históriou a širokou ponukou.

  O internetovom obchode IntelligentLabs.org

  Internetový obchod IntelligentLabs.org založili v roku 2015 Rus Hughes a Andy Mobbs s cieľom posilniť zdravie ľudí po celom svete. 

  Rus Hughes je spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Intelligent Labs a riadi prevádzku od jej spustenia v roku 2015. Pred založením spoločnosti Intelligent Labs bol Rus CTO pre niekoľko startupov SaaS, z ktorých jeden nakoniec získal. Rus verí, že ak sa viac zameriame na výživu, všímavosť, cvičenie a vzdelávanie a menej na konzumerizmus, môžeme pre seba a naše rodiny vytvoriť zdravší a šťastnejší svet.

  Andy Mobbs je spoluzakladateľom spoločnosti Intelligent Labs. Jeho cieľom bolo vždy poskytovať svetu kvalitné výživové doplnky, ktoré zlepšia zdravie miliónom ľudí po celom svete. Andy verí, že budúcnosť zdravia je personalizovaná. To v preklade znamená, že o niekoľko rokov bude mať každý zdravie, výživu a lieky prispôsobené jeho individuálnym potrebám.

  Tím, ktorý stojí za e-shopom, tvoria aj odborníci v rámci oblasti medicíny a zdravia, ktorí sa podieľajú na vývoji výživových doplnkov. Ich úlohou je zaistiť, že každý produkt má pre telo len zdravotné benefity a ani pri dlhodobom užívaní sa nestane, že by sa objavili nejaké vedľajšie účinky.

  Spoločnosť Intelligent Labs kombinuje poradenstvo v oblasti stravovania a životného štýlu s najlepšími výživovými doplnkami, ktoré dokážu prevziať kontrolu nad vaším zdravím a podporiť imunitu. Zameraním sa na výživu, cvičenie a všímavosť môže e-shop IntelligentLabs.org vytvoriť zdravší a šťastnejší svet. Práve preto kladie svojich zákazníkov na prvé miesto a ponúka im tie najlepšie výrobky, ktoré prešli mnohými náročnými testami kvality.

  Hodnoty spoločnosti Intelligent Labs

  Spoločnosť Intelligent Labs má niekoľko hodnôt, za ktorými si stojí od samotného začiatku. K nim sa radí vedecký prístup založený na výskumoch a štúdiách. Spoločnosť sa spolieha na vedu a overené tvrdenia. Spolupracuje s tímami odborníkov, aby zaistila, že dodržiava všetky pravidlá a produkty pri pravidelnom užívaní nespôsobia žiadne zbytočné komplikácie.

  Ďalšou hodnotou je tímová práca, ktorá podľa zakladateľov nesmie chýbať v žiadnej firme. Tímová práca dáva veci do pohybu a pomáha dosahovať všetky ciele. Následne sú pre Intelligent Labs dôležité aj inovácie. S viac ako dvadsiatimi doplnkami stravy pokračuje spoločnosť v inováciách a rozširovaní svojho portfólia. Cieľom je uviesť na trh ďalšie nové produkty, ktoré zmenia životy ľudí pomocou ich zloženia a kvalitných ingrediencií.

  K hodnotám sa radí aj čestnosť. Značka Intelligent Labs je postavená na čestnosti, transparentnosti a integrite. Ide o spoločnosť so skutočnými ľuďmi, ktorým záleží na každom zákazníkovi. Firma si pevne stojí za otvoreným prístupom a je tu na to, aby podporila svojich zákazníkov v ich wellness ceste.

  Spoločnosť Intelligent Labs má zákazníkov na prvom mieste. Zameriava sa na to, čo ľudia skutočne potrebujú a hľadajú. Prvotriedny tím vždy kladie zákazníkov na prvé miesto a snaží sa im pomôcť v každom jednom smere.

  Ponuka internetového obchodu IntelligentLabs.org

  Internetový obchod IntelligentLabs.org sa zameriava na predaj tých najlepších výživových doplnkov, ktoré podporujú zdravie. Všetky výrobky sú vyrábané z tých najkvalitnejších zložiek, ktoré zaručujú výborné výsledky a zároveň sľubujú, že nie sú návykové. Vyberať si môžete výživové doplnky určené na náladu, spánok, imunitný systém alebo rôzne zápaly v tele. Následne nechýbajú probiotiká, kyselina listrová, nootropiká (výživové doplnky podporujúce kognitívne schopnosti), antioxidanty, multivitamíny a veľa ďalšieho.

  Jednotlivé výrobky sú rozdelené do niekoľkých základných kategórií, aby sa vám nakupovali čo najjednoduchšie. Hlavnými kategóriami sú Živé kultúry, Prestavba, MTHFR / Kyselina listová, Nootropiká a Vitalita / Proti zápalom. V každej kategórii máte len zopár produktov, takže nákup je rýchly aj bez nutnosti použitia filtrov.

  Každý produkt disponuje niekoľkými fotografiami, ktoré si môžete priblížiť. Nechýba podrobný popis, benefity výrobku, spôsoby užívania, zloženie, ingrediencie a informácia o dostupnosti, vďaka ktorej budete vedieť, kedy by ste mohli mať výrobok doma. Nižšie na stránke sa nachádza sekcia FAQ, v ktorej e-shop odpovedá na najčastejšie otázky od zákazníkov.

  Orientácia na e-shope Intelligentlabs.org

  Internetový obchod je prehľadný, vďaka čomu si z neho veľmi jednoducho vyberie produkt úplne každý nehľadiac na to, koľko máte skúseností s nákupom online. Hlavná stránka, na ktorú sa dostanete po tom, ako na e-shop vojdete, obsahuje množstvo podrobných informácií, ktoré budete potrebovať pri výbere produktov a ich celkovom nákupe.

  Vo vrchnej časti webovej stránky nájdete všetky hlavné kategórie, ktorými sú Domov, Obchod, Blog, O nás a Kontaktujte nás. Nižšie sa nachádza hlavný panel s odkazom na e-shop. Keď prejdete nižšie, nájdete tu základné typy produktov, ktoré má e-shop v ponuke. Následne pokračujú dôležité informácie o živej kultúre, vláknine a ďalších zložkách, ktoré sa nachádzajú v produktoch.

  V spodnej časti webovej stránky je odkaz na Instagram a niekoľko najnovších fotografií, ktoré vám napovedia, aké typy príspevkov e-shop na sociálnych sieťach uverejňuje. Samozrejmosťou sú aj odkazy na blog, kontakty, informácie o spoločnosti, obchodné podmienky či na ochranu osobných údajov.

  Profesionálne služby e-shopu Intelligentlabs.org

  Internetový obchod je známy nielen kvalitnými produktmi, ale aj službami. Tie vám poskytuje prostredníctvom online chatu, ktorý je poskladaný z odborníkov na oblasť zdravia a výživových doplnkov. Expertov môžete kontaktovať pomocou telefónu alebo e-mailu. Priamo na webovej stránke je k dispozícii praktický formulár, ktorý stačí len vyplniť a následne odoslať. Servis vás bude kontaktovať v priebehu niekoľkých hodín s odpoveďou a riešením vášho problému.

  Blog so zaujímavými článkami

  Chceli by ste si prečítať niečo zaujímavé z oblasti zdravia? Alebo potrebujete nejaké praktické tipy, ako sa starať o svoju imunitu a celkové zdravie? V tom prípade klikajte na sekciu “Blog”, ktorá je plná rôznych článkov. Dočítať sa môžete o tom, prečo je vitamín C dôležitý, ako bojovať proti vypadávaniu vlasov alebo ako sa zbaviť bolesti dolnej časti chrbta.

  Sociálne siete plné noviniek

  Chceli by ste sa dozvedieť o novinkách v ponuke alebo zľavách medzi prvými? V tom prípade začnite sledovať internetový obchod na Instagrame, Facebooku, LinkedIne alebo TikToku. Na sociálnych sieťach e-shop taktiež poskytuje zákazníkom rôzne zaujímavé tipy a rady v oblasti zdravia.

Najčastejšie otázky Intelligentlabs.org

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Intelligentlabs.org?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Intelligentlabs.org na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Intelligentlabs.org.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Intelligentlabs.org?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Intelligentlabs.org na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Intelligentlabs.org dopravu zdarma?

  Intelligentlabs.org ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma na všetko.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Intelligentlabs.org?

  Obchod Intelligentlabs.org ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Intelligentlabs.org?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Intelligentlabs.org?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Intelligentlabs.org aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Intelligentlabs.org

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Intelligentlabs.org?

  Na máj, 2024 pre obchod Intelligentlabs.org máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Intelligentlabs.org?

  Na máj, 2024 pre obchod Intelligentlabs.org máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Intelligentlabs.org?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma na všetko

  🛍️ Aké má eshop Intelligentlabs.org zľavové kódy?

  Intelligentlabs.org nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Intelligentlabs.org?

  Obchod Intelligentlabs.org môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +44 23 9350 7352 alebo emailom: support@intelligentlabs.org.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Intelligentlabs.org?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Intelligentlabs.org?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Intelligentlabs.org už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Intelligentlabs.org

 • Kupóny
  Akcia: Živé kultúry pre dospelých s vlákninou.
  Akcia: Živé kultúry pre ženy s vlákninou.
  Zľava 15%: Využi zľavu 15% na prvú objednávku.