DXracer.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 7x | Doprava zdarma: Áno
DXracer.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Ponuky od DXracer.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu DXracer.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

DXracer.sk - Recenzia

 • DXRacer.sk má vo svojej ponuke štýlové a kvalitné herné stoličky pre každého milovníka dobrých hier. Kúpte si jednu z ponuky aj vy.

  Dlhé pracovanie za počítačom alebo hranie hier je niekedy poriadne náročné. Okrem toho, že namáhate svoje oči, dávate zabrať aj iným častiam svojho tela, ako napríklad chrbtici. Nesprávne sedenie za počítačom často ovplyvňuje náš postoj a celkovo zdravie. Ak sa chcete vyhnúť rôznym bolestiam v oblasti chrbta, stavte na kvalitnú stoličku z internetového obchodu DXRacer.sk. E-shop patrí k obľúbeným na slovenskom trhu a vo svojej ponuke má desiatky rôznych typov stoličiek.

  O e-shope

  Internetový obchod DXRacer.sk figuruje na slovenskom trhu už niekoľko dlhých rokov, počas ktorých stihol potešiť množstvo zákazníkov. Vo svojej ponuke má len unikátny sortiment od prémiových značiek, ktoré nenájdete nikde inde. Nechýba ani výhodná doprava a garancia dvojročnej záruky.

  Nakupovanie na DXRacer.sk je nielen jednoduché, ale aj pohodlné a bezpečné. Maximálnu bezpečnosť platby vám zaručujú platobné brány a bezpečnostné certifikáty. Samozrejmosťou je aj profesionálny zákaznícky servis k dispozícii počas bežných pracovných dní. A ďalšou výhodou je vrátenie tovaru do 14 dní s možnosťou okamžitého zaslania späť bez udania dôvodu.

  DXRacer.sk nie je teda iba obyčajný obchod s hráčskymi alebo manažérskymi stoličkami. Ide o obrovský online e-shop umožňujúci vybaviť si domácnosť tými najlepšími kúskami.

  Orientácia na e-shope

  Internetový obchod je jednoducho spracovaný. Orientácia na ňom je tak rýchla a intuitívna. Hneď po tom, ako na e-shop vstúpite, si môžete všimnúť hlavný statický panel. Pod ním sa nachádzajú kúsky, ktoré DXRacer odporúča. Sú to novinky alebo zaujímavé produkty. Ak majú dopravu zadarmo, je to pri nich rovno napísané.

  Keď prejdete nižšie, na stránke sa vám zobrazia čísla, na ktoré môžete volať v prípade otázok ohľadom platby alebo nakupovania. Následne nechýba ani možnosť prihlásiť sa na odber newslettera.

  Ak chcete nakupovať, prejdite na stránku znova hore, kde nájdete jednotlivé hlavné kategórie. V prípade, že poznáte presný názov výrobku, stačí ho napísať do vyhľadávacieho panelu. Ten sa nachádza ešte vyššie, nad hlavnými kategóriami. Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií. Nakupovanie tak nie je príliš zdĺhavé, pretože z ponuky si vyberiete presne to, čo chcete.

  V jednotlivých podkategóriách si môžete uplatniť ešte filtre. Produkty filtrujete podľa ceny, váhy či výšky. Nechýba ani možnosť zoradenia výrobkov v danej kategórií a to od najpredávanejších, najdrahších alebo najlacnejších.

  Produkty

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií. Všetky sa dajú priblížiť a lepšie prezrieť. Dopredu tak viete, čo si kupujete. Nechýba ani popis, dostupnosť, záruka, váha, nosnosť a ďalšie informácie, ktoré by ste pri kúpe stoličky mali vedieť.

  E-shop má aj predajne, takže v tabuľke pri ilustračnej fotografií nájdete aj dostupnosť v predajniach. Nižšie nájdete hodnotenie od zákazníkov, ktorí si už výrobok zakúpili, ďalšie parametre, príslušenstvo, video či podobné produkty.

  Služby

  V prípade akýchkoľvek otázok sa nebojte obrátiť na zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov. Radi vám poradia a pomôžu pri každom jednom probléme. Servis môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Poprípade stavte na tú najrýchlejšiu cestu, ktorou je online chat.

  Chcete byť vždy medzi prvými, ktorí budú vedieť o nových akciách alebo zľavách? E-shop sledujte na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram, alebo zvoľte možnosť odberu newslettera. Ten vám niekoľkokrát do mesiaca príde do e-mailovej schránky.

  Platba je na internetovom obchode DXRacer možná prostredníctvom platobnej karty, na dobierku, platbou online, hotovosťou alebo prevodom na účet. V prípade dopravy si vyberáte z kuriéra alebo osobného prevzatia v jednej z kamenných predajní.

DXracer.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón DXracer.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope DXracer.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

DXracer.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite DXracer.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

DXracer.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod DXracer.sk dopravu zdarma?

  DXracer.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod DXracer.sk?

  Obchod DXracer.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode DXracer.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode DXracer.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod DXracer.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod DXracer.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod DXracer.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod DXracer.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod DXracer.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

  Black Friday 2023 v obchode DXracer.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu DXracer.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 7x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope DXracer.sk už 7x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

DXracer.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : Zľavy na vybraní príslušenstvo k počitaču.

Informácie o eshope DXracer.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: MERCURY STAR s.r.o.
1.máje 2633
75661 Rožnov p.R.
Česká Republika
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie