Realme Buds Air Neo ako skvelá náhrada AirPods: Aké v skutočnosti sú?

Realme Buds Air Neo patria ku kvalitným bezdrôtovým slúchadlám, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako Apple AirPods. Na rozdiel od nich sú však o desiatky eur lacnejšie. Čo všetko vám poskytujú a aké v skutočnosti sú?

Špecifikácie

Najsilnejšou zbraňou Realme Buds Air Neo je výdrž batérie, ktorá sa vyšplhala až na 17 hodín. Bohužiaľ, stále to však nie je to, čo poskytujú známe Airpods (24 hodín).

Nabíjací box slúchadiel značky Realme je vybavený micro USB portom. Nevýhodou je to, že nepodporuje bezdrôtové nabíjanie, na ktoré sú mnohí zvyknutí.

Zvyšok funkcií si slúchadlá požičali od svojich predchodcov. Využívajú vlastný čip R1, majú rýchle Bluetooth 5.0, 13 mm zvukový ovládač a podporujú herný režim Realme pre streamovanie zvuku s nízkou latenciou.

Pokiaľ ide o dizajn, na prvý pohľad sa slúchadlá Realme Buds Air Neo podobajú Apple AirPods. Pri lepšom prezretí však zistíte, že je tu niekoľko odlišností, ako napríklad viac oválny kryt, inak uložené slúchadlá vo vnútri, či tlačidlo na kryte, ktoré sa nachádza vpredu a nie vzadu.

Realme Buds Air Neo sú však aj napriek tomu štýlové a hodia sa do ucha rovnako ako slúchadlá od gigantu Apple.

Plus, veľkou výhodou sú pre mnohých najmä dve farebné prevedenia. Vyberať si môžete z bielej alebo čiernej.

Cena

Slúchadlá Realme Buds Air Neo vyšli pred pár mesiacmi, no stále sa považujú ako novinka na trhu. Ak sa rozhodnete kúpiť ich namiesto Apple AirPods, rozhodne ušetríte. Najnižšia cena na našom trhu sa pohybuje okolo 39 € A najvyššia okolo 45 €.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: