Ako odomknúť svoj Windows počítač pomocou Xiaomi Mi Band 4?

notebook

Dlho očakávaná funkcia náramku Xiaomi Mi Band 4 je konečne k dispozícií. Po zapnutí funkcie senzora Mi Band 4 môžete odomknúť notebook Xiaomi alebo RedmiBook. Okrem tohto takto môžete odomykať aj iné Windows počítače. V tomto príspevku vás naučíme, ako túto funkciu používať správne.

notebook na stole

Ako odomknúť notebook so systémom Windows pomocou Mi Band 4?

Krok 1: Aktualizujte aplikáciu Mi Fit na najnovšiu verziu 4.0.15.

Krok 2: Prejdite na aplikáciu Mi Fit a klepnite na „Profile-My Devices-Mi Band 4-Lab“. A potom zapnite „Odomknúť MiBook“.

Krok 3: Stiahnite si nástroj Mi Unlock Tool z obchodu Windows Store.

Krok 4: Spustite aplikáciu Mi Unlock Tool a klepnite na kartu pásma skenovania. Aplikácia je jednoduchá a má iba dve karty, jedna slúži na párovanie a druhá zobrazuje spárované pásma. Táto aplikácia môže spárovať iba jeden Mi Band.

Krok 5: Spárovanie Mi Band 4 s MiBook alebo RedmiBook.

● V počítači so systémom Windows a v nástroji Mi unlock (Vyhľadať Mi) vyhľadajte Mi Band 4, môže to trvať minútu alebo dve, ale objaví sa a vyzve vás, aby ste skupinu spojili s aplikáciou.

● Následne stlačte tlačidlo na Mi pásme 4. Po úspešnom spárovaní systému Windows požiada o overenie. Zadajte podrobnosti a stlačte OK.

notebook a mobil

POZNÁMKA:

● Táto funkcia snímača Mi Band 4 je obmedzená iba pre notebook Xiaomi alebo notebook Redmi. Funguje však aj s niektorými Windows počítačmi inej značky ako Xiaomi.

● Najskôr musíte aktualizovať aplikáciu Mi Fit APP na najnovšiu verziu 4.0.15.

Často kladené otázky

Ako môžem odomknúť svoj notebook Xiaomi alebo RedmiBook pomocou Mi Band 4?

Na odomknutie notebooku Xiaomi alebo RedmiBook pomocou Mi Band 4 potrebujete najprv aktualizovať aplikáciu Mi Fit na najnovšiu verziu 4.0.15. Potom prejdite na aplikáciu, klepnite na „Profile-My Devices-Mi Band 4-Lab“ a zapnite "Odomknúť MiBook". Následne stiahnite nástroj Mi Unlock Tool z obchodu Windows Store a spárujte zariadenie Mi Band 4 s notebookom.

Je táto funkcia Mi Band 4 odomknutie obmedzená iba pre notebooky Xiaomi a Redmi?

Áno, táto funkcia snímača Mi Band 4 je primárne navrhnutá pre notebooky Xiaomi alebo Redmi. Avšak funguje aj s niektorými Windows počítačmi od iných výrobcov ako Xiaomi.

Ako spárujem svoj Mi Band 4 s MiBook alebo RedmiBook?

Na spárovanie Mi Band 4 s miBook alebo RedmiBook použite počítač so systémom Windows a nástroj Mi Unlock. Vyhľadajte Mi Band 4 v nástroji Mi Unlock a sledujte pokyny na obrazovke. Stlačte tlačidlo na Mi pásme 4 a zadajte podrobnosti pre overenie, keď systém Windows to požiada. Nakoniec stlačte OK.Naďa Černá

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články:

mikroprestávka

Mikroprestávky: Čo to je a aké benefity vám prinesú?

Udržať si rovnaký pracovný výkon počas celého dňa je nemožné. Po niekoľkých hodinách sústredenia sa začína človek cítiť únavu, kvôli ktorej sa môže...

pozeranie filmov

Najlepšie knihy, seriály a filmy roka 2022

Rok 2022 so sebou priniesol množstvo zaujímavých kníh a filmov, ktoré rozosmiali, potešili, prekvapili či dokonca spôsobili smútok. Niektoré ste...

plánovanie

Využite svoj deň naplno: 6 tipov, ako si ho správne naplánovať

Určite sa to stalo aj vám. Pozreli ste sa na hodinky a zrazu ste zistili, že je večer a vy ste nestihli ani polovicu toho, čo ste chceli. Ako je to...

filmy

6 nových filmov a seriálov, ktoré by vám v novembri nemali uniknúť

Dni sú čoraz kratšie a vy premýšľate, ako si vyplniť dlhé chladné večery? Zabudnite na prácu a užite si dobré filmové a seriálové snímky, ktoré si...