Ako odomknúť svoj Windows počítač pomocou Xiaomi Mi Band 4?

Dlho očakávaná funkcia náramku Xiaomi Mi Band 4 je konečne k dispozícií. Po zapnutí funkcie senzora Mi Band 4 môžete odomknúť notebook Xiaomi alebo RedmiBook. Okrem tohto takto môžete odomykať aj iné Windows počítače. V tomto príspevku vás naučíme, ako túto funkciu používať správne.

pracovný stôl

Ako odomknúť notebook so systémom Windows pomocou Mi Band 4?

Krok 1: Aktualizujte aplikáciu Mi Fit na najnovšiu verziu 4.0.15.

Krok 2: Prejdite na aplikáciu Mi Fit a klepnite na „Profile-My Devices-Mi Band 4-Lab“. A potom zapnite „Odomknúť MiBook“.

Krok 3: Stiahnite si nástroj Mi Unlock Tool z obchodu Windows Store.

Krok 4: Spustite aplikáciu Mi Unlock Tool a klepnite na kartu pásma skenovania. Aplikácia je jednoduchá a má iba dve karty, jedna slúži na párovanie a druhá zobrazuje spárované pásma. Táto aplikácia môže spárovať iba jeden Mi Band.

Krok 5: Spárovanie Mi Band 4 s MiBook alebo RedmiBook.

● V počítači so systémom Windows a v nástroji Mi unlock (Vyhľadať Mi) vyhľadajte Mi Band 4, môže to trvať minútu alebo dve, ale objaví sa a vyzve vás, aby ste skupinu spojili s aplikáciou.

● Následne stlačte tlačidlo na Mi pásme 4. Po úspešnom spárovaní systému Windows požiada o overenie. Zadajte podrobnosti a stlačte OK.

Premýšľate nad kúpou Xiaomi Mi Band 4? Máme pre vás tie najlepšie ponuky:
Xiaomi Mi Band 4 Alza.sk
Xiaomi Mi Band 4 Hej.sk

POZNÁMKA:

● Táto funkcia snímača Mi Band 4 je obmedzená iba pre notebook Xiaomi alebo notebook Redmi. Funguje však aj s niektorými Windows počítačmi inej značky ako Xiaomi.

● Najskôr musíte aktualizovať aplikáciu Mi Fit APP na najnovšiu verziu 4.0.15.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: