Aké aplikácie potrebuje inteligentný náramok Redmi Band?

Redmi Band je prvým inteligentným náramkom, ktorý bol vydaný dcérskou spoločnosťou Xiaomi s názvom Redmi. Vďaka skvelému pomeru výkonu a ceny náramok pritiahol veľkú pozornosť. Ako sa však dá tento pomocník použiť v spojení s telefónom? Akú aplikáciu je potrebné nainštalovať do smartfónu?

Redmi Band pracuje s aplikáciou Xieomi Mi Wear

Na rozdiel od predchádzajúcich produktov série Xiaomi Mi Band spoločnosť Redmi Band nepodporuje pripojenie k aplikácii Xiaomi Mi Fit APP. Namiesto toho musí byť na pripojenie k telefónu spárovaný s aplikáciou Xiaomi Mi Wear.

Pre Android

Ak ste používateľom smartfónov s Androidom, budete si musieť stiahnuť súbor APK „Xiaomi Mi Wear“. Táto aplikácia si vyžaduje Android 4.4 a novšie verzie.

Ak je váš operačný systém Android s Androidom 4.4 alebo vyšším, Xiaomi Redmi Band bude vedieť veľmi jednoducho pracovať so smartfónom.

Pre iOS

Ak ste používateľom iPhone, musíte si stiahnuť aplikáciu „Xiaomi Mi Wear Lite“, ktorá vyžaduje iOS 9.0 a novšie verzie. Ak takýto iOS máte, operačný systém bude vedieť skvelo pracovať nielen s aplikáciou, ale aj vašim inteligentným náramkom.

Aké sú výhody náramku Redmi Band?

Redmi Band má množstvo výhod, vďaka ktorým ho milujú ľudia po celom svete. Medzi tie najväčšie sa radia:

  • skvelý pomer ceny a výkonu
  • vysoký výkon
  • štýlový dizajn
  • jednoduché používanie
  • veľký displej
  • možnosť spárovania s iOS a Androidom

A množstvo ďalších. Keď náramok začnete používať, objavíte ďalšie výhody.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: