Portinvest.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Portinvest.sk máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Portinvest.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Portinvest.sk už 5x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Portinvest.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Portinvest.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Portinvest.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: PORT System s.r.o
  Kutlíkova 17
  851 02 Bratislava
  Telefón: 02/800 60 400
  E-mail: invest@portsystem.sk

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Portinvest.sk

 • Portinvest.sk predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob ako môžete zhodnotiť svoje peniaze.

  Portinvest.sk spojí tých, ktorí potrebujú požičať a tých, ktorí disponujú istými úsporami a umožní im ich zhodnotiť bez rizika, pomocou kolektívneho požičiavania. Tento spôsob požičiavania je veľmi obľúbený najmä v zahraničí. Ešte nič ste o ňom nepočuli? V tom prípade by ste si mali portál Portinvest.sk prezrieť o trochu lepšie.

  O portáli Portinvest.sk

  Portinvest.sk prináša nový a jedinečný spôsob investovania prostredníctvom aukcie do krátkodobých pôžičiek. Venuje sa združovaniu poskytovateľov a žiadateľov o pôžičky formou kolektívneho požičiavania. Ich hlavnými benefitmi sú jednoduchosť, transparentnosť a bezpečnosť. To znamená, že či už si požičiavate alebo vy požičiavate niekomu, vždy viete, čo sa deje a ako sa bude postupovať ďalej.

  Portál Portinvest.sk poskytuje komplexné služby na špičkovej úrovni, ktoré zohľadňujú individuálne potreby. Každý človek je totižto iný a každý je vo svojom živote v inom štádiu alebo v inej situácii. Portinvest.sk je preto pre vás tou najlepšou možnosťou.

  Klasický model poskytovania pôžičiek nezohľadňuje individuálnosť a jedinečnosť každej osoby. Práve naopak. Všetci dostanú podobnú, ak nie rovnakú ponuku, ktorá nie vždy vyhovuje. Klient ju však často vezme, už len z dôvodu že nemá inú možnosť. Myslite však na to, že každý má vo svojom živote viac možností a vy na tom nie ste inak.

  Spôsob požičiavania peňazí prostredníctvom Portinvest.sk je rozšírený o benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos a scoringový model. Technológie, s ktorými pracuje, sú prispôsobené užívateľom, optimalizované a plne funkčné. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť, je poskladaný z tých najlepších odborníkov. Radi vám poradia v každej situácii. Je úplne jedno, či vás len zaujíma zopár informácii alebo ste už klientom.

  Portinvest.sk poskytuje tzv. peer to peer pôžičky, ktoré pomáhajú ľuďom zhodnotiť vlastné finančné prostriedky. To znamená, že peniaze získate od “bežného” človeka, nie od inštitúcie, akou je banka. Veľkou výhodou je nízka administratívna náročnosť, ktorá tlačí ceny za poskytovanie služieb dolu. Plus, poskytuje omnoho viac času na to, aby spoločnosť zlepšovala svoje služby a dala vám to najlepšie. Všetky informácie o vašich financiách si môžete sledovať v prehľadnom administrátorskom profile.

  Ako portál využívať?

  Prihlásenie je veľmi jednoduché. Jedným zo spôsobov je využitie kontaktného formulára. Tým sa skontaktujete so zákazníckym servisom, ktorý vám veľmi rád poradí a povie, čo máte robiť ďalej.

  Prípadne kliknite na možnosť “Chcem začať investovať” na hlavnej stránke. Takýmto spôsobom sa dostanete na registráciu investora. Stačí vyplniť všetky údaje a následne začať investovať. Všetko je jednoduché a rýchle. O väčšinu vecí sa postará samotný portál.

  Po registrácii získate užívateľský profil priamo na stránke, z ktorého vám bude vygenerovaná užívateľská zmluva. Nezabudnite si ju prečítať, odsúhlasiť všetky podmienky a potvrdiť elektronický zápis. V tomto štádiu vám už nič nebráni v tom, aby ste investovali. Minimálny vklad je 500 €. Medzi žiadateľmi o pôžičky, ktorí takto dostanú výhodnejšie úroky ako v bežných inštitúciách, si sami manuálne vyberiete komu pomôžete.

  V nastaveniach si môžete neskôr nastaviť automatické znovu-investovanie, bez nutnosti kontroly a straty času. Na pridelený užívateľský účet investora obdržíte pravidelný príjem z týchto investícii, ktorý máte možnosť znova reinvestovať, prípadne si dané výnosy kedykoľvek nechať bezplatne previesť na svoj bežný účet. V prípade nesplácania pôžičok sa Portinvest.sk sám stará o vymáhanie, tak aby sa investorom ponúknutné prostriedky vždy vrátili.

  Spoločnosť garantuje návratnosť investícií v prípade zlej investície a výnos v rozpätí až nad 20 % v prípade tej úspešnej. Portinvest.sk predstavuje bezpečné zhodnocovanie peňazí, ktoré nepotrebujete mať k dispozícii ihneď, a to bez dlhodobej viazanosti. Vyskúšajte to ešte dnes.

Najčastejšie otázky Portinvest.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Portinvest.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Portinvest.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Portinvest.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Portinvest.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Portinvest.sk dopravu zdarma?

  Portinvest.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Portinvest.sk?

  Obchod Portinvest.sk ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Portinvest.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Portinvest.sk?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Portinvest.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Portinvest.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Portinvest.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Portinvest.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Portinvest.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Portinvest.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Portinvest.sk?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Portinvest.sk zľavové kódy?

  Portinvest.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Portinvest.sk?

  Obchod Portinvest.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/800 60 400 alebo emailom: invest@portsystem.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Portinvest.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Portinvest.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Portinvest.sk už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Portinvest.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.