Portinvest.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 5x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Portinvest.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Portinvest.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Portinvest.sk - Recenzia

 • Portinvest.sk predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob ako môžete zhodnotiť svoje peniaze.

  Portinvest.sk spojí tých, ktorí potrebujú požičať a tých, ktorí disponujú istými úsporami a umožní im ich zhodnotiť bez rizika, pomocou kolektívneho požičiavania. Tento spôsob požičiavania je veľmi obľúbený najmä v zahraničí. Ešte nič ste o ňom nepočuli? V tom prípade by ste si mali portál Portinvest.sk prezrieť o trochu lepšie.

  O portáli

  Portinvest.sk prináša nový a jedinečný spôsob investovania prostredníctvom aukcie do krátkodobých pôžičiek. Venuje sa združovaniu poskytovateľov a žiadateľov o pôžičky formou kolektívneho požičiavania. Ich hlavnými benefitmi sú jednoduchosť, transparentnosť a bezpečnosť. To znamená, že či už si požičiavate alebo vy požičiavate niekomu, vždy viete, čo sa deje a ako sa bude postupovať ďalej.

  Portál Portinvest.sk poskytuje komplexné služby na špičkovej úrovni, ktoré zohľadňujú individuálne potreby. Každý človek je totižto iný a každý je vo svojom živote v inom štádiu alebo v inej situácii. Portinvest.sk je preto pre vás tou najlepšou možnosťou.

  Klasický model poskytovania pôžičiek nezohľadňuje individuálnosť a jedinečnosť každej osoby. Práve naopak. Všetci dostanú podobnú, ak nie rovnakú ponuku, ktorá nie vždy vyhovuje. Klient ju však často vezme, už len z dôvodu že nemá inú možnosť. Myslite však na to, že každý má vo svojom živote viac možností a vy na tom nie ste inak.

  Spôsob požičiavania peňazí prostredníctvom Portinvest.sk je rozšírený o benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos a scoringový model. Technológie, s ktorými pracuje, sú prispôsobené užívateľom, optimalizované a plne funkčné. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť, je poskladaný z tých najlepších odborníkov. Radi vám poradia v každej situácii. Je úplne jedno, či vás len zaujíma zopár informácii alebo ste už klientom.

  Portinvest.sk poskytuje tzv. peer to peer pôžičky, ktoré pomáhajú ľuďom zhodnotiť vlastné finančné prostriedky. To znamená, že peniaze získate od “bežného” človeka, nie od inštitúcie, akou je banka. Veľkou výhodou je nízka administratívna náročnosť, ktorá tlačí ceny za poskytovanie služieb dolu. Plus, poskytuje omnoho viac času na to, aby spoločnosť zlepšovala svoje služby a dala vám to najlepšie. Všetky informácie o vašich financiách si môžete sledovať v prehľadnom administrátorskom profile.

  Ako portál využívať?

  Prihlásenie je veľmi jednoduché. Jedným zo spôsobov je využitie kontaktného formulára. Tým sa skontaktujete so zákazníckym servisom, ktorý vám veľmi rád poradí a povie, čo máte robiť ďalej.

  Prípadne kliknite na možnosť “Chcem začať investovať” na hlavnej stránke. Takýmto spôsobom sa dostanete na registráciu investora. Stačí vyplniť všetky údaje a následne začať investovať. Všetko je jednoduché a rýchle. O väčšinu vecí sa postará samotný portál.

  Po registrácii získate užívateľský profil priamo na stránke, z ktorého vám bude vygenerovaná užívateľská zmluva. Nezabudnite si ju prečítať, odsúhlasiť všetky podmienky a potvrdiť elektronický zápis. V tomto štádiu vám už nič nebráni v tom, aby ste investovali. Minimálny vklad je 500 €. Medzi žiadateľmi o pôžičky, ktorí takto dostanú výhodnejšie úroky ako v bežných inštitúciách, si sami manuálne vyberiete komu pomôžete.

  V nastaveniach si môžete neskôr nastaviť automatické znovu-investovanie, bez nutnosti kontroly a straty času. Na pridelený užívateľský účet investora obdržíte pravidelný príjem z týchto investícii, ktorý máte možnosť znova reinvestovať, prípadne si dané výnosy kedykoľvek nechať bezplatne previesť na svoj bežný účet. V prípade nesplácania pôžičok sa Portinvest.sk sám stará o vymáhanie, tak aby sa investorom ponúknutné prostriedky vždy vrátili.

  Spoločnosť garantuje návratnosť investícií v prípade zlej investície a výnos v rozpätí až nad 20 % v prípade tej úspešnej. Portinvest.sk predstavuje bezpečné zhodnocovanie peňazí, ktoré nepotrebujete mať k dispozícii ihneď, a to bez dlhodobej viazanosti. Vyskúšajte to ešte dnes.

Portinvest.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Portinvest.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Portinvest.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Portinvest.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Portinvest.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Portinvest.sk dopravu zdarma?

  Portinvest.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Portinvest.sk?

  Obchod Portinvest.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Portinvest.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Portinvest.sk?

  Môžete využiť dopravu: -.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Portinvest.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Portinvest.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Portinvest.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Portinvest.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Portinvest.sk? Black Friday 2022 v obchode Portinvest.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Portinvest.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 5x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Portinvest.sk už 5x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Portinvest.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Portinvest.sk

  (5 z 5)
Počet hodnotení: 9
Prejsť do obchodu Portinvest.sk

Informácie o obchode Portinvest.sk

Kontakt: PORT System s.r.o
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava
Telefón: 02/800 60 400