Klarstein.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 547x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Klarstein.sk:

  V Klarstein obchode nájdete elegantné kuchynské spotrebiče, domáce spotrebiče, mikrovlnné rúry, rýchlovarné kanvice a ešte oveľa viac ... Prečo nakupovať v obchode Klarstein.sk ?

Klarstein.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Jún 2021)

Klarstein.sk
 • Zľava 5 €
  Prihláste sa na odber newsletteru a získajte zľavový kupón v hodnote 5€ Prihláste sa na odber newsletteru a získajte zľavový kupón v hodnote 5€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Klarstein.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 31x
Klarstein.sk
 • Doprava zdarma
  Klarstein.sk doprava pri nákupe nad 200€ zadarmo! Klarstein.sk doprava pri nákupe nad 200€ zadarmo! Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Klarstein.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 12x
Klarstein.sk
 • Výpredaj
  Výpredaj - každý deň nové zľavy Výpredaj - každý deň nové zľavy Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Klarstein.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 7x
Ponuky od Klarstein.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Klarstein.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Nabbi.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Nabbi.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 46x
Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 46x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : 4home.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 29x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 21x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 11x

O obchode Klarstein.sk

 • V Klarstein obchode nájdete elegantné kuchynské spotrebiče, domáce spotrebiče, mikrovlnné rúry, rýchlovarné kanvice a ešte oveľa viac ...

  Klarstein je nemecká značka elektrických spotrebičov spájajúca kvalitu s perfektným designom. Zameriava sa predovšetkým na kuchynské spotrebiče a spotrebiče uľahčujúce upratovanie.

  O značke

  Klarstein je známa nemecká značka, ktorá sa na slovenskom trhu nachádza už niekoľko rokov. Pre mnohých stelesňuje inováciu, nadčasovosť a vysokú kvalitu. Niet sa však ani čomu čudovať. Klarstein je známa nielen vďaka skvelým funkciám, ktoré aplikuje do každého spotrebiča, ale taktiež štýlovým dizajnom. Ten často priťahuje pozornosť.

  Spoločnosť vznikla v Berlíne, a na prekvapenie mnohých, nemá desať či sto ročné skúsenosti s výrobou, ako mnohé iné značky. Vznikla totižto v roku 2008. Aj napriek kratšiemu pôsobeniu na trhu sa však dostala už do viac ako 20 krajín sveta. Svoju expanziu však ešte len začala.

  Hlavným zámerom Klarstein nie je len vysoký výkon a skvelé výsledky z používania výrobkov. Značka sa zameriava aj na štýlový dizajn, ktorý je dnes veľmi dôležitý. Spotrebič musí byť pekný, aby do domácnosti zapadol. A to najmä vtedy, ak ide o väčší kúsok, ktorý je vidieť hneď po vojdení do miestnosti. Príkladom sú klimatizácie alebo kuchynské spotrebiče.

  Ak ani vy nechcete robiť kompromis medzi výzorom a výkonom, nerobte ho. Stavte na značku Klarstein, ktorá sa zameriava na zaujímavý dizajn, často v rôznych farebných prevedeniach. Zariaďte si svoju domácnosť tým, čo máte radi.

  Produkty

  Ponuka Klarstein je pomerne široká. Jej základom sú kuchynské spotrebiče, ako napríklad kuchynské roboty, mixéry, fritézy, rýchlovarné kanvice, zmrzlinovače či kávovary. Nechýbajú však ani moderné vychytávky, ktoré pomáhajú udržiavať optimálne prostredie vášho domova a ozdravovať jeho ovzdušie. V ponuke sú čističky či zvlhčovače vzduchu, klimatizácie, ohrievače a iné moderné vymoženosti. Tie zabezpečia vaše pohodlie v akýchkoľvek teplotách.

  Na výrobkoch značky Klarstein sa prejavila nemecká precíznosť a kvalita prevedenia. Sú premyslené do každého detailu nielen z hľadiska funkčnosti, ale aj dizajnu. Na všetky z nich sa viaže predĺžená, trojročná záruka-

  Okrem samotných produktov si na e-shope môžete kúpiť taktiež doplnky či náhradné diely. Tie sú často, pri oprave alebo výmene niektorých častí, veľmi dôležité.

  Všetky produkty majú ilustračné obrázky, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Samozrejmosťou je cena, výber z rôznych farebných možností, podrobný popis, hodnotenie od ľudí, ktorí si výrobok už zakúpili a možnosť porovnania s iným modelom.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode Klarstein.sk je veľmi jednoduchá. Všetky produkty sú prakticky rozdelené do hlavných kategórií. Tie sa ďalej delia na menšie podkategórie disponujúce filtrami alebo možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Služby

  Objednávku môžete urobiť nielen online, ale aj telefonicky, pričom vám odborníci priamo poradia s nákupom a parametrami výrobku. Zákaznícky servis je vám k dispozícii každý pracovný deň, od ôsmej ráno do šiestej večer. Poštovné zdarma získate už pri nákupe nad 200 €.

  Spoločnosť k dodaniu objednávok využíva tri osvedčené dopravné spoločnosti – DHL, DPD či Rhenus Logistic. Tovar tak dostanete domov bezpečne a rýchlo. V prípade nespokojnosti máte právo tovar vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. V prípade reklamácie sa postupuje veľmi jednoducho. Stačí vyplniť online formulár a kontaktovať servis.

  Prejsť do obchodu Klarstein.sk

Klarstein.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Výpredaj : Výpredaj na Klarstein.sk - každý deň nové zľavy Výpredaj na Klarstein.sk - každý deň nové zľavy Skryť text

Hodnotenie obchodu Klarstein.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 25


Prejsť do obchodu Klarstein.sk
Kontakt: electronic-star a.s.
Grosslingova 6-8
811 09 Bratislava
Telefón: 02 / 210 28 411
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Klarstein.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Klarstein.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Klarstein.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Jún 2021 pre obchod Klarstein.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Klarstein.sk už 547x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.