Datart.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 7736x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Datart.sk:

  Datart.sk je elektro špecialista, ktorý má vo svojej ponuke desiatky spotrebičov a doplnkov k nim. Nakupujte za tie najlepšie ceny. Prečo nakupovať v obchode Datart.sk ?

Datart.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

Datart.sk
 • Späť až 200 €
  V eshope Datart teraz na vybrané rúry a varné dosky Siemens získate späť... Viac o zľave V eshope Datart teraz na vybrané rúry a varné dosky Siemens získate späť až do 200 €. Výška vrátenej sumy závisí od konkrétneho typu. Viac informácii získate po prekliku. Skryť text
Platnosť do : 31/07/2021
Obchod : Datart.sk Kategória : Elektronika Použité : 9x
Ponuky od Datart.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Datart.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Elektronika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Elektronika

Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 5 €
  Zľava 5 € pri objednávke nad 80 € Zľava 5 € pri objednávke nad 80 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 4x
Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 40 €
  Zľava 40 € pri objednávke nad 800 € Zľava 40 € pri objednávke nad 800 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 2x
Okay.sk
 • IBA U NÁS!
  Zľava 20 €
  Zľava 20 € pri objednávke nad 400 € Zľava 20 € pri objednávke nad 400 € Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Okay.sk Kategória : Elektronika Použité : 1x
Doopshop.sk
 • Zľava 4€
  Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom... Viac o zľave Nakúpte v eshope Doopshop.sk za viac ako 50 € a s týmto zľavovým kupónom ušetríte 4 € z ceny nákupu. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Doopshop.sk Kategória : Elektronika Použité : 64x
Prolaika.sk
 • Zľava 500€
  Zakúpte si jeden z vybraných fotoaparátov Panasonic Lumix S so zľavou 300 € Zakúpte si jeden z vybraných fotoaparátov Panasonic Lumix S so zľavou 300 € Skryť text
Platnosť do : 31/07/2021
Obchod : Prolaika.sk Kategória : Elektronika Použité : 4x

O obchode Datart.sk

 • Datart.sk je elektro špecialista, ktorý má vo svojej ponuke desiatky spotrebičov a doplnkov k nim. Nakupujte za tie najlepšie ceny.

  Plánujete nakupovať elektroniku? Je úplne jedno či chcete mobil, tlačiareň alebo spotrebič do domácnosti. Ešte pred kúpou je potrebné nájsť obchod, ktorý poskytuje skvelé ceny a ešte lepší zákaznícky servis. Jedným z nich je aj Datart.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené na Slovensku.

  O obchode

  Datart patrí medzi najväčších a najobľúbenejších predajcov elektroniky na Slovensku. Po celej republike má viac ako 16 predajní a na webe Datart.sk rozbehol online predaj bielej a čiernej techniky s ešte väčším výberom a mnohými zákazníckymi výhodami.

  DATART je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom aj slovenskom trhu pôsobí už od roku 1990 a za túto dobu si získal množstvo spokojných zákazníkov, ktorí ho vyhľadávajú najmä kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny

  V roku 2015 Datart predstavil nový koncept "Predajňu 21. storočia", ktorej hlavným motívom je humanizácia priestoru. Datart vytvoril v spolupráci s architektmi prostredie predajne podľa potrieb zákazníka. Použité materiály, dizajn interiéru, odpočinkové zóny, farebné a priestorové členenie napomáhajúce orientácii nakupujúcich - to všetko utvára ucelený koncept humanizovanej predajne.

  V roku 2017 zas spoločnosť predstavila koncept „Malých mestských predajní“. Pri týchto predajniach sa zameriava hlavne na okamžitú dostupnosť sortimentu a osobný kontakt so zákazníkom. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy poradiť.

  Produkty

  Tovar je na e-shope prehľadne roztriedený na televízory, audio a video prístroje, telefóny, navigácie, foto a kamery, veľké spotrebiče, malé spotrebiče, kuchynské spotrebiče, notebooky, PC a tablety, zábavné multimédia, dielňa, záhrada, auto-moto a inteligentné produkty.

  Všetko tu tak nájdete rýchlo do pár klikov v rôznych cenových hladinách a z pohodlia domova. Tovar si môžete nechať doniesť priamo domov alebo uložiť na určitý čas na vami dostupnú predajňu.

  Služby

  Datart.sk je známy tým, že poskytuje veľké množstvo služieb. Medzi ne sa radí napríklad odborný zákaznícky servis, ktorý vám vie poradiť s úplne každým problémom. Či už máte problém pri online nakupovaní, alebo chcete vedieť, ako postupovať pri vrátení tovaru, jednoducho ho kontaktujte a to pomocou telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí.

  Väčšina objednávok je doručená do jedného až troch pracovných dní, prípadne je možný osobný odber, a to už do hodiny od objednania. Produkty je možné zakúpiť aj na splátky a doplatiť si špeciálne poistenia či predĺženú záruku za rozumnú cenu.

  Datart.sk je známy dobrým záručným a pozáručným servisom, odbornou inštaláciou a nastavením spotrebičov, pc službami, ekologickou likvidáciou starých zariadení, ale aj častými zľavami a zaujímavými súťažami s vecnými darčekmi. Hneď za prvý nákup nad 70 € dostanete hodnotnú poukážku na ďalší nákup. Na stránke nájdete aj užitočné články a rady ako si správne vybrať určitý druh tovaru.

  Ak sa zdarma zaregistrujete na stránke spoločnosti Datart.sk zaradíte sa do VIP Klubu, vďaka ktorému budete môcť využívať dlhodobo zvýhodnené ceny na všetky kategórie.

  Prejsť do obchodu Datart.sk

Datart.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 12 € : Zľava 12 € pri nákupe nad 350 € Zľava 12 € pri nákupe nad 350 € Skryť text
 • Zľavy : Škrrtáme ceny - zľavy na vybrané produkty Škrrtáme ceny - zľavy na vybrané produkty Skryť text
 • Späť až 100 € : V eshope Datart teraz na vybrané kávovary Siemens získate späť až do 100 €. Výška... Viac o zľave V eshope Datart teraz na vybrané kávovary Siemens získate späť až do 100 €. Výška vrátenej sumy závisí od konkrétneho typu. Viac informácii získate po prekliku. Skryť text
 • Zľava 20 € : Zľava 20 € platí na mobilný telefón realme 8 5G na podstránke Novinka realme so zľavou... Viac o zľave Zľava 20 € platí na mobilný telefón realme 8 5G na podstránke Novinka realme so zľavou v eshope Datart.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Akcia sa nedá kombinovať s inými zľavami ani akciami. Akcia platí pre VIP zákazníkov. Skryť text

Hodnotenie obchodu Datart.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 96


Prejsť do obchodu Datart.sk
Kontakt: ELEKTROSPED, a.s.
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
Telefón: 0850 328 278
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Datart.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Datart.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Datart.sk na výhodný nákup v kategórii: Elektronika.

Na Júl 2021 pre obchod Datart.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Datart.sk už 7736x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.