TorriaCars.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 37x | Doprava zdarma: Áno
TorriaCars.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Ponuky od TorriaCars.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu TorriaCars.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

TorriaCars.sk - Recenzia

 • Torriacars.sk ponúka všetko, čo potrebujete na vylepšenie alebo opravu auta. Nakupujte tu aj vy.

  Autodiagnostika, Tuning, Motorové oleje, osvetlenie a množstvo ďalšieho. Toto všetko a oveľa viac poskytuje internetový obchod Torriacars.sk, ktorý patrí medzi tých najlepších profesionálov na trhu. V ponuke nájdete množstvo produktov každého druhu. Okrem kvalitných a svetoznámych značiek ako Bosch, ATX či EXTOL si môžete vybrať aj menej známych a lacnejších výrobcov, ktorí sú však stále kvalitní. Nakupujte za skvelé ceny na Torriacars.sk ešte dnes!

  O e-shope

  Internetový obchod TorriaCars.sk vznikol už v roku 2006. Zakladatelia túžili založiť firmu, ktorá bude zákazníkom poskytovať nielen kvalitné produkty, ale aj vysoko profesionálne služby a skvelú cenu výrobkov, ktorá by konkurovala aj zabehnutým a známym predajcom.

  Spoločnosť sa najprv zaoberala len diagnostikou áut a predajom niekoľkých druhov príslušenstva. Po dvoch rokoch sa však ponuka rozšírila a dnes na e-shope nájdete široký sortiment z oblasti automobilov. Vyberať si môžete z produktov ako náhradné žiarovky, profesionálne ozvučenie, náplne, kvapaliny a mnohé ďalšie.

  TorriaCars.sk sa stal autorizovaným distribútorom autodiagnostík firmy sídliacej v severoamerickom Phoenixe. Všetky autodiagnostiky sú pred distribúciou niekoľkokrát kontrolované. Nehovoriac o tom, že samotná spoločnosť je garanciou a zárukou kvality.

  Internetový obchod sa podieľa aj na vývoji programov určených pre automobilovú diagnostiku. Jeho pôsobenie je široké, vďaka čomu vám vie poskytnúť to najlepšie na trhu. Na jednom mieste nájdete úplne všetko, čo potrebujete.

  Softvér Touchscan, na ktorého vývoji sa internetový obchod podieľal, je celý v slovenčine. To znamená, že pri jeho používaní nebudete potrebovať iný jazyk. Využívať ho môže úplne každý bez nutnosti používania prekladačov alebo slovníkov.

  Spoločnosť neustále pracuje na tom, aby vám poskytla tie najlepšie produkty a služby. Jej hlavným cieľom je poskytnúť vám vysokú kvalitu, na ktorú sa budete môcť spoliehať nie jeden, ale rovno niekoľko rokov.

  V prípade akýchkoľvek otázok sa nebojte kontaktovať zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícií na e-maile a telefónnom čísle. Veľmi rád vám pomôže s výberom, reklamáciou, vrátením alebo čímkoľvek iným.

  Produkty

  Máte problémy so svojim autom? Chcete ho nejako vylepšiť? Alebo si chcete skrášliť svoju záhradu? Na stránke Torriacars.sk všetko toto nájdete! V širokej ponuke objavíte množstvo produktov každého druhu.

  Základom ponuky sú, samozrejme, produkty pre autá. Nakupujte kúsky ako autokoberce, autodiagnostiku, autodoplnky, autopoťahy, nabíjačky, povinnú výbavu, vane do kufra, štartovacie batérie a množstvo ďalšieho.

  Všetky produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie. Výrobkom nechýbajú ilustračné fotografie, podrobný popis, informácia o dostupnosti a 360 stupňový obrázok. Nižšie na stránke objavíte kategóriu “Dotazy k produktu”, kde môžete položiť otázku, “Mohlo by sa vám hodiť” a “Alternatívne produkty”.

  Služby

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách. K nim sa radí zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať na telefónnom čísle, online chate alebo e-maile. Veľmi rád odpovie na úplne všetky otázky spojené s nákupom, výberom, vrátením alebo reklamáciou.

  Túžite zostať s e-shopom v kontakte? V tom prípade sa prihláste na odber newslettera. Ten vám niekoľkokrát do mesiaca príde do e-mailovej adresy. Medzi prvými budete vedieť o najnovších ponukách a akciách. Prípadne stavte na sociálne siete, presnejšie Facebook, kde je e-shop pomerne aktívny.

  Pri platbe máte možnosť dobierky alebo prevod na účet. Pri prevode sa nemusíte báť, pretože prechádzate cez niekoľko bezpečnostných brán. Tie sa starajú o to, aby boli vaše platobné údaje v bezpečí a neboli poskytnuté tretím stranám, ktoré by ich mohli zneužiť. Doprava je možná kuriérom.

  Nesadol vám nejaký produkt, ktorý ste si z e-shopu objednali? Do 14 dní ho môžete vrátiť bez udania dôvodu. Rovnako jednoduchý je aj proces pri reklamácií. Internetový obchod stačí len kontaktovať a následne postupovať podľa inštrukcií, ktoré dostanete.

TorriaCars.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón TorriaCars.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope TorriaCars.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

TorriaCars.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite TorriaCars.sk na výhodný nákup v kategórii: Auto-Moto.

TorriaCars.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod TorriaCars.sk dopravu zdarma?

  TorriaCars.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod TorriaCars.sk?

  Obchod TorriaCars.sk ponúka tovar v kategóriách: Auto-Moto.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode TorriaCars.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode TorriaCars.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod TorriaCars.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod TorriaCars.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod TorriaCars.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod TorriaCars.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod TorriaCars.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma nad 400 €

  Black Friday 2023 v obchode TorriaCars.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu TorriaCars.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 37x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope TorriaCars.sk už 37x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

TorriaCars.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy na autodoplnky : Výpredaj auto-moto tovaru.

Informácie o eshope TorriaCars.sk

Hodnotenie:  4.5 (105x)
Kontakt: TorriaCars
Jiráskova 476/69
460 01 Liberec
Platobné
metódy:
Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom