Roseskingdom.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 9x | Zľavové kódy: 2x | Ušetrené: 3x | Doprava zdarma: Áno
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 1x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 07/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 1x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 1x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 15/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 15/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 0x
Roseskingdom.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Roseskingdom.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Roseskingdom.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Roseskingdom.sk - Recenzia

 • Internetový obchod RosesKingdom.sk predáva exkluzívne darčeky ako mackov z ruží, ruže v skle či darčekové boxy. Vyberte si zo širokej ponuky a potešte blízku osobu aj vy.

  Hľadáte zaujímavé darčeky, ktoré by potešili priateľku, kamarátku či rodinného príslušníka? Ste na správnom mieste. Internetový obchod RosesKingdom.sk má vo svojej ponuke exkluzívne darčeky, ktoré rozhodne vyčaria úsmev na tvári. K dispozícii máte mackov z ruží, ruže v skle, darčekové boxy a množstvo ďalšieho. Vyberte originálny kúsok pre blízku osobu aj vy, a to priamo z pohodlia domova. Bez toho, aby ste chodili z jednej kamennej predajne do druhej.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod RosesKingdom.sk vznikol v roku 2019. V tomto čase hľadali zakladatelia zaujímavý názov, ktorý by vystihol ponúkaný sortiment a pritom vyznel výstižne, originálne a hodnotne. Nakoniec sa rozhodli pre Roses Kingdom, čo v preklade znamená kráľovstvo ruží.

  RosesKingdom.sk predstavuje pre zakladateľov miesto, kde všetci zákazníci nájdu výrobky z kvalitných, trvácnych, prezervovaných a 3D penových ruží, ktoré si svoj krásny magický vzhľad zachovajú niekoľko rokov. Dokonca, v niektorých prípadoch vás budú svojou krásou tešiť naveky.

  Myšlienka obdarovať milovanú osobu niečím zaujímavým a originálnym, čo sa nemusí vyhodiť po krátkom čase do koša, nadchla zakladateľov tak, že sa rozhodli odštartovať internetový obchod, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

  Ak sa pýtate, prečo si zvoliť výrobky z internetového obchodu RosesKingdom.sk, odpoveď je pomerne jednoduchá. Na rozdiel od klasických kvetov, ktoré nájdete v takmer každom jednom obchode alebo e-shope, sú tieto dlhotrvajúce, prakticky večné. Milovanej osobe vydržia dlhé roky, počas ktorých jej budú robiť radosť.

  Spoločnosť si okrem kvalitných produktov zakladá aj na niekoľkých hodnotách a benefitoch, ktoré poskytuje všetkým svojim zákazníkom. K nim sa radí rýchle dodanie, tovar skladom, vďaka čomu môžete mať svoj balíček doma už do niekoľkých dní, bezproblémové reklamácie a odborné poradenstvo.

  Internetový obchod ponúka takisto individuálny, ľudský, príjemný a priateľský prístup. Svojim zákazníkom vždy veľmi rád pomôže a poradí s výberom toho správneho daru. Ak by ste teda mali nejaké otázky ohľadom nákupu, neváhajte sa obrátiť na odborný zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefonickej linke, online chate aj e-maile.

  Ako sami zakladatelia internetového obchodu tvrdia, ich poslaním je spríjemňovať jedinečné chvíle života dokonalými darmi. Ak teda hľadáte zaujímavý darček, ktorým by ste potešili svoju polovičku alebo inú blízku osobu, RosesKingdom.sk je pre vás tou správnou voľbou.

  Produkty

  Internetový obchod RosesKingdom.sk predáva viaceré darčekové predmety vhodné na každú jednu príležitosť. Zvoliť môžete darčeky na meniny, narodeniny, svadbu, Vianoce alebo na narodenie dieťaťa. Prípadne obdarujte svoju blízku osobu vo všedný deň. Len tak. Z lásky. Uvidíte, urobí jej to veľkú radosť.

  Nakupovanie na internetovom obchode RosesKingdom.sk sa skladá z niekoľkých krokov. Prvým je výber produktov. Zvoľte kúsok, ktorý vašu priateľku či blízku osobu poteší najviac. Následne nezabudnite pripojiť osobné venovanie. Ak by vám náhodou došli nápady a nevedeli ste, čo do venovania napísať, e-shop vám s tým veľmi rád poradí.

  V ďalšom kroku si zvoľte doručenie. E-shop môže darček doručiť priamo obdarovanej osobe. Okrem miesta doručenia môžete zvoliť dokonca aj dátum. Oslávenca tak môžete potešiť presne v deň jeho narodenín, menín alebo iného sviatku.

  Ponuka

  Internetový obchod RosesKingdom.sk má širokú ponuku darčekových predmetov, ktoré potešia každú ženu i muža nehľadiac na vek či to, k čomu osoba inklinuje. Vybrať jej môžete box z ruží, macka z ruží, ružu v skle a množstvo iného.

  Jednotlivé produkty sú rozdelené do hlavných kategórií, ktorými sú Box z ruží, Macko z ruží, Darčekové boxy, Ruža v skle, Šperky a iné.

  Darčekové boxy sú spravidla poskladané z krásnej darčekovej škatule, niečoho sladkého a z fľaše drahšieho alkoholu. Šperky zas v e-shope môžete kúpiť samostatne, prípadne ako súčasť boxu s ružami.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Potrebujete poradiť s nakupovaním na internetovom obchode RosesKingdom.sk? Alebo neviete, ako vrátiť či reklamovať produkt? Obráťte sa na profesionálny zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii počas pracovných dní. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla alebo sociálnych sietí.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierkou a prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom.

  Ak by ste chceli zostať s internetovým obchodom v kontakte, môžete tak urobiť prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne stavte na sociálne siete ako Facebook a Instagram.

  Plánujete nakupovať na internetovom obchode pravidelne? Nezabudnite sa registrovať a užívať si výhodné zľavy plynúce z vernostného programu.

  Vyberte originálny darček z internetového obchodu RosesKingdom.sk a vyčarujte úsmev na perách svojej polovičke, rodinnému príslušníkovi alebo inej blízkej osobe.

Roseskingdom.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Roseskingdom.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Roseskingdom.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Roseskingdom.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Roseskingdom.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné, Zábava.

Roseskingdom.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Roseskingdom.sk dopravu zdarma?

  Roseskingdom.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Roseskingdom.sk?

  Obchod Roseskingdom.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné, Zábava.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Roseskingdom.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Roseskingdom.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Roseskingdom.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Roseskingdom.sk máme v ponuke 2x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Roseskingdom.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Roseskingdom.sk máme v ponuke 9x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Roseskingdom.sk?

  Zľava 5% : Zľava 5% s kódom.
  Zľava : -10 % na všetky ruže.
  Akcia : Medvedík z ruží.

  Black Friday 2022 v obchode Roseskingdom.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Roseskingdom.sk
  ✅ Akcie a zľavy 9x
  🛒 Zľavové kódy 2x
  💵 Ušetrené 3x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Roseskingdom.sk už 3x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Roseskingdom.sk - Galéria Zľavových Kódov

Roseskingdom.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava : Black Friday.
 • Novinka : Novinka kľúčenka s ružou.
 • Akcia : Set v akcii.
 • Novinka : Novinka medvedík z perličiek.

Hodnotenie obchodu Roseskingdom.sk

  (0 z 5)
Počet hodnotení: 0
Prejsť do obchodu Roseskingdom.sk

Informácie o obchode Roseskingdom.sk

Kontakt: ROSES KINGDOM s.r.o.
Levočská 19/6118
080 01 Prešov
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom