Hej.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 5x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 12986x | Black Friday 2020: 1x
 • O obchode Hej.sk:

  HEJ.sk - najlepšie nákupy na internete - internetový obchodný dom, predaj mobilných telefónov, digitálne foto, audio, video, predaj na splátky, kompletný sortiment, dovoz až do domu Prečo nakupovať v obchode Hej.sk ?

Hej.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (November 2020)

Hej.sk
 • Zľava -40%
  Veľké domáce spotrebiče so zľavou až 40% na hej.sk Veľké domáce spotrebiče so zľavou až 40% na hej.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Hej.sk Kategória : Elektronika Použité : 837x
Hej.sk
 • Zľava -30%
  Mobily a smartphony so zľavou v ponuke hej.sk Mobily a smartphony so zľavou v ponuke hej.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Hej.sk Kategória : Mobil Použité : 599x
Hej.sk
 • Akcia
  Nenechajte si ujsť výhodný nákup na hej.sk, pozrite si náš výber tých... Viac o zľave Nenechajte si ujsť výhodný nákup na hej.sk, pozrite si náš výber tých najlepších akcií v obchode. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Hej.sk Kategória : Elektronika Použité : 315x
Hej.sk
 • Zľava 20%
  Notebooky a 2 v 1 so zľavou na hej.sk Notebooky a 2 v 1 so zľavou na hej.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Hej.sk Kategória : Počítač a Notebook Použité : 194x
Hej.sk
 • Zľavy až 80%
  Black Friday až 80% zľavy na Hej.sk Black Friday až 80% zľavy na Hej.sk Skryť text
Platnosť do : 30/11/2020
Obchod : Hej.sk Kategória : Čierny piatok (Black Friday) 2020 Použité : 18x
Ponuky od Hej.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Hej.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Elektronika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Elektronika

AndreaShop.sk
 • Zľava 10 %
  Zľava 10% na celý sortiment značky LORD Zľava 10% na celý sortiment značky LORD Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : AndreaShop.sk Kategória : Elektronika Použité : 95x
Conrad.sk
 • Zľava -4%
  Zľavový kód Conrad.sk na zľavu -4€ pri nákupe nad 40€. Zľavový kód... Viac o zľave Zľavový kód Conrad.sk na zľavu -4€ pri nákupe nad 40€. Zľavový kód Conrad.sk si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na Conrad.sk pri nákupe Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Conrad.sk Kategória : Elektronika Použité : 86x
AndreaShop.sk
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : AndreaShop.sk Kategória : Elektronika Použité : 16x
Notino.sk
 • Zľava
  Black Friday - zľava 25 %. Zľava 25% kódom na TOP 100 značiek Black Friday - zľava 25 %. Zľava 25% kódom na TOP 100 značiek Skryť text
Platnosť do : 29/11/2020
Obchod : Notino.sk Kategória : Elektronika Použité : 12x
Alza.sk
 • Zľava 90%
  Obrovský výpredaj elektroniky so zľavami až 90% na alza.sk Obrovský výpredaj elektroniky so zľavami až 90% na alza.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Alza.sk Kategória : Elektronika Použité : 4513x

O obchode Hej.sk

 • HEJ.sk - najlepšie nákupy na internete - internetový obchodný dom, predaj mobilných telefónov, digitálne foto, audio, video, predaj na splátky, kompletný sortiment, dovoz až do domu

  Pokazil sa Vám vysávač alebo rozmýšľate nad kúpou tabletu či mobilu? V tom prípade vás určite zaujme široká ponuka internetového obchodu Hej.sk s podtitulom akčný internetový obchod. A to, že sa naozaj jedná o akčnú ponuku, vás e-shop presvedčí už po prvom kliknutí.

  O e-shope

  Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu. Patrí do silnej skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike a v Poľsku. Spoločnosť ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky a množstva ďalšieho.

  Trvalou snahou e-shopu je mať nielen čo najširší sortiment, ale taktiež kvalitný a dostupný tovar za príjemné ceny. Podľa toho spoločnosť vyberá aj svojich dodávateľov. Verí, že nielen kvalitná ponuka a nízke ceny sú základom dobrého internetového obchodu. Zákazník ocení aj súvisiace služby a popredajný servis.

  Práve preto máte v ponuke možnosť doplnkového poistenia tovaru či nákup na splátky. V obchode Hej.sk môžete vždy konzultovať otázky týkajúce sa tovaru cez telefón alebo internet, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. E-shop ponúka i možnosť spätného odberu doslúžilých spotrebičov.

  V predajni HEJHOUSE si navyše môžete tovar osobne prehliadnuť, poradiť sa s predavačmi a nakúpiť za internetové ceny – a to všetko s plným komfortom klasickej „kamennej“ predajne.

  Produkty

  Okrem bohatej ponuky všetkých spotrebičov v rámci bielej techniky, tu nájdete široký sortiment všetkých typov domácich elektrospotrebičov v rôznych funkčných a dizajnových prevedeniach, ako aj TV, audio prijímače, rôzne typy počítačov, fotoaparátov a hobby techniku.

  E-shop navyše disponuje bohatou akciovou ponukou na vybrané výrobky, o čom sa potenciálny spotrebiteľ presvedčí formou hlavných reklamných sekvencií. O výhodnosti nakupovania v tomto internetovom obchode vás ako spotrebiteľa presvedčí aj to, že za objednávku nad 30 € je poskytovaná doprava zdarma.

  Považujete sa za domáceho kutila a hľadáte nový typ záhradnej kosačky? Aj v tomto prípade ste na správnej adrese. Na e-shope stačí kliknúť na sekciu hobby, v ktorej sa vám objavia desiatky možností.

  Orientácia na e-shope

  Hej.sk je veľký internetový obchod, na ktorom sa budete musieť naučiť orientovať. Poskytuje totižto tisícky produktov. Ak chcete nakúpiť rýchlo a jednoducho, je potrebné využívať jednotlivé filtre a možnosti zoradenia. Ako na to?

  V ponuke hlavných kategórií si vyberte tú, v ktorej potrebujete nakúpiť. Následne na ňu kliknite a vyberte si jednu z podkategórií. Každá podkategória poskytuje určitý typ filtrov. Spravidla ide o možnosť filtrovania podľa ceny, značky alebo materiálu.

  Pomocou filtrov si tak vyberiete len tie produkty, o ktoré máte skutočne záujem. Nemusíte sa preklikávať ponukou, ktorá vás nezaujíma.

  Služby

  Internetový obchod Hej.sk je známy svojimi kvalitnými službami. Základom je zákaznícky servis, ktorý viete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a vždy postarané. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis je veľmi príjemný a rád vám pomôže pri každom jednom probléme.

  Načo sa teda namáhať a chodiť po kamenných obchodoch, keď si môžete vybrať z pestrej ponuky Hej.sk v pohodlí vášho domova za bezkonkurenčné ceny a to aj s možnosťou nákupu na splátky. Nakúpte si na e-shope ešte dnes.

  Prejsť do obchodu Hej.sk

Hej.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 40% : V eshope Hej nájdete zľavy až do - 40% na vybrané chladničky V eshope Hej nájdete zľavy až do - 40% na vybrané chladničky Skryť text
 • Výpredaj 36% : V eshope Hej nájdete zľavy až do - 36% na vybrané notebooky a ultrabooky. V eshope Hej nájdete zľavy až do - 36% na vybrané notebooky a ultrabooky. Skryť text
 • Zľava 50% : V eshope Hej nájdete výpredaj a zľavy až do - 50% na vybrané práčky rôznych značiek. V eshope Hej nájdete výpredaj a zľavy až do - 50% na vybrané práčky rôznych značiek. Skryť text
 • Zľava 50% : V eshope Hej nájdete výpredaj a zľavy až do - 50% na vybrané chladničky rôznych značiek. V eshope Hej nájdete výpredaj a zľavy až do - 50% na vybrané chladničky rôznych značiek. Skryť text

Hodnotenie obchodu Hej.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 102


Prejsť do obchodu Hej.sk
Kontakt: Elektrosped a.s.
Pestovateľská 13
Bratislava Bratislava
Telefón: 02/ 2025 1000
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Hej.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Hej.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Hej.sk na výhodný nákup v kategórii: Čierny piatok (Black Friday) 2020, Elektronika, Mobil, Počítač a Notebook.

Na November 2020 pre obchod Hej.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 5x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Hej.sk už 12986x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.