Zlavodom.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Zlavodom.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Zlavodom.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Zlavodom.sk - Recenzia

 • Portál, ktorý poskytuje veľké zľavy na pobyty a zájazdy. Šetrite so Zľavodom.sk aj vy!

  Chcete pri cestovaní ušetriť čo najviac? V tom prípade stavte na zľavy a rôzne iné výhodné ponuky, ktoré vám ponúka Zľavodom.sk! Na tomto portáli totižto môžete nájsť zľavy na pobyty, zájazdy a lyžovačky, a to nielen v okolí Slovenska, ale taktiež v iných krajinách.

  O portáli

  Internetový portál Zľavodom.sk funguje na slovenskom trhu už niekoľko dlhých rokov. Počas tých stihol potešiť stovky spokojných zákazníkov, ktorí sa pravidelne vracajú. Niet sa však ani čomu čudovať. Skvelé akcie, vysoké zľavy a množstvo ďalších výhod si zamilujete hneď na prvý pohľad.

  Výber dovolenky alebo výletu však nemusí byť tak jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Ak si nie ste istí svojím výberom alebo sa potrebujete poradiť, jednoducho stavte na zákaznícky servis, ktorý vám veľmi rád poradí. Stačí ho kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom. Odborníci sú vám k dispozícii aj vtedy, ak by ste mali nejaké problémy s kúpenými vouchermi alebo by ste chceli niečo reklamovať, prípadne vrátiť.

  Zľavodom.sk funguje na slovenskom trhu už od roku 2010. Patrí k jedným z prvých portálov hromadného nakupovania na Slovensku. Hromadné nakupovanie znamená, že čím viac ľudí si daný zájazd alebo ponuku kúpi, tým nižšiu cenu môžete získať. Práve preto je dobré nákup zdieľať na sociálnych sieťach alebo s priateľmi.

  Zľavodom.sk prináša každý deň jedinečnú ponuku na služby súvisiace s plnohodnotným strávením voľného času, za vynikajúcu cenu.

  Portál má niekoľko hodnôt, ktorými sa riadi. Tou najhlavnejšou je spokojnosť klienta. Jedine vtedy, ak ste vy spokojní, je spokojná aj spoločnosť. Práve preto vám poskytuje tú najlepšiu starostlivosť. Ďalšou hodnotou je poskytovanie rôznych typov zážitkov. Okrem oddychu môžete v ponuke nájsť aj adrenalín. A nechýba ani dostupnosť zákazníckeho servisu po celý deň a pravidelné zlepšovanie služieb.

  Ponuka

  Zľavodom.sk má vo svojej ponuke stovky ponúk, ktoré si zamilujú ako tí, ktorí majú radi oddych, tak aj tí, ktorí preferujú adrenalín. Jednotlivé zájazdy sú nielen v rámci Slovenska, ale taktiež v krajinách ako napríklad Česko, Maďarsko alebo Rakúsko. Vďaka výhodným akciám a zľavám vás môže vaša lyžovačka snov alebo wellness pobyt' vyjsť omnoho lacnejšie a výhodnejšie ako ste na začiatku plánovali.

  Využite zľavy z portálu Zlavodom.sk aj vy! Ich výber je jednoduchý. V hlavnom menu nájdete základné kategórie rozdelené podľa miest alebo krajín. Následne si môžete vyberať jednotlivé výlety alebo pobyty, ktoré vás zaujali.

  Služby

  Internetový portál Zľavodom.sk si zakladá na kvalitných službách, ku ktorým sa radí aj zákaznícky servis. Sám si totižto uvedomuje, že výber výletu alebo dovolenky môže byť náročný. Preto sa vám celý proces snaží zjednodušiť. Ak by ste si nevedeli dať rady s objednávkou, vrátením, reklamáciou alebo čímkoľvek iným, jednoducho portál kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odborníci sú vám k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  Nakupovanie na internetovom obchode je výhodné pre úplne každého. Ceny sú v rôznych kategóriách. Niektoré sú vyššie, iné zas nižšie. Ak nechcete dať za zájazd stovky eur, jednoducho si vyberte inú, lacnejšiu možnosť.

  Za svoju objednávku môžete platiť prevodom na účet. Pri takomto spôsobe platby sa však nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Jednotlivé vouchery vám po zaplatení prídu do e-mailu. Pred odchodom ich stačí vytlačiť a ukázať priamo na mieste.

  Chcete zostať s portálom v neustálom kontakte? Túžite byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o najnovších akciách a zľavách? V tom prípade sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete portál sledovať aj na sociálnych sieťach.

  Vyberte si nový zájazd, výlet alebo dovolenku na Zľavodom.sk a ušetrite desiatky eur! Vyskúšajte hromadné nakupovanie ešte dnes a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Zlavodom.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Zlavodom.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Zlavodom.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Zlavodom.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Zlavodom.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Zlavodom.sk dopravu zdarma?

  Zlavodom.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Zlavodom.sk?

  Obchod Zlavodom.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Zlavodom.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Zlavodom.sk?

  Môžete využiť dopravu: -.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Zlavodom.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Zlavodom.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Zlavodom.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Zlavodom.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Zlavodom.sk? Black Friday 2023 v obchode Zlavodom.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Zlavodom.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Zlavodom.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Zlavodom.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Zlavodom.sk

Hodnotenie:  4.5 (104x)
Kontakt: Benefit House s.r.o.
Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava
Platobné
metódy:
Prevodom na účet