Zagro.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
Ponuky od Zagro.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Zagro.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Všetky kupóny Zagro.sk platné dňa 04.10.2023

 • Kupóny Typ Platnosť
  Doprava zdarma: Doprava zdarma pri nákupe nad 100 € Zľava Neobmedzená

Informácie o eshope Zagro.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: ZAGRO Michalovce s.r.o.
  Farská 32
  071 01 Michalovce
  E-mail: zagro@zagro.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Strava a nápoje

Recenzia obchodu Zagro.sk

 • Internetový obchod Zagro.sk predáva kvalitné potraviny z ovocia za skvelé ceny. Vyberajte si zo širokej ponuky zdravých produktov. Prípadne využite výkup ovocia a orechov.

  Patríte k milovníkom zdravých štiav, džemov a iných produktov? V tom prípade by ste mali vedieť, že väčšina z nich sa dá nakupovať aj na známych slovenských internetových obchodoch, ktoré sú populárne nielen skvelými cenami, ale aj výborným servisom. Namiesto chodenia z jedného kamenného obchodu do druhého môžete vyriešiť všetko z pohodlia domova. Kde však nájsť okrem skvelých cien aj vysokú kvalitu? Jednou z možností je e-shop Zagro.sk, ktorý patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom trhu.

  O internetovom obchode

  Firma Zagro Michalovce spol, s. r. o. vznikla v roku 1993, čo vám dáva istotu, že ide o spoločnosť s množstvom skúseností a dlhou históriou, počas ktorej potešila nejedného zákazníka svojimi výrobkami. Tie dnes pretavuje nielen do výroby produktov, ktoré sa radia k tým najlepším na slovenskom trhu, ale takisto do služieb, prostredníctvom ktorých sa stará o všetkých svojich verných aj nových klientov.

  Internetový obchod Zagro.sk má hneď viacero podnikateľských činností. Tou hlavnou je výkup a zmrazovanie ovocia a lesných plodov. Vykupuje jablká určené na výrobu koncentrátu a pektínu. Okrem toho vykupuje aj vlašské orechy. Spoločnosť ročne spracuje viac ako 2 000 ton ovocia a lesných plodov, z čoho je takmer 99 % určených na export.

  Zagro.sk spolupracuje od roku 2004 so spoločnosťou KORAL, ktorá je najväčším poľským producentom zmrzlín a nanukov. Prostredníctvom distribútorov, ktorých má Zagro, si môžete túto zmrzlinu zakúpiť aj na slovenskom trhu.

  K ďalším podnikateľským aktivitám sa radí prevádzkovanie veľkoskladu mrazených výrobkov, najmä mrazenej hydiny a zeleniny od slovenských a českých výrobcov.

  Zagro.sk nie je žiadnym nováčikom na trhu. Dlhé roky fungovania vo svojom odbore zaisťujú, že spoločnosť vie, čo robí. Svojim zákazníkom poskytuje tie najlepšie služby a produkty, ktoré sama vyberá.

  E-shop Zagro.sk sa snaží svojim zákazníkom poskytovať najlepšie služby, čo sa prejavuje nielen v skvelých hodnoteniach, ale hlavne v dobrom pocite, ktorý získate po tom, ako ukončíte svoj nákup. Dlhé roky fungovania sa tak odrazili na množstve skúseností, ktoré dnes pretavuje do svojho fungovania.

  Okrem produktov sú pre internetový obchod veľmi dôležité aj samotné služby. Práve preto zastáva individuálny prístup, vďaka ktorému vám poskytuje 100 % profesionálny zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť. A to nielen prostredníctvom e-mailu, ale aj telefónneho čísla. Ochotný tím poskladaný z tých najlepších profesionálov je pripravený kedykoľvek vám pomôcť a poradiť.

  Ako sme už spomenuli, internetový obchod Zagro.sk sa okrem predaja zameriava aj na výkup ovocia, presnejšie jabĺk a lesných plodov, a vlašských orechov. Tie okrem výkupu spoločnosť aj balí.

  Ponuka e-shopu Zagro.sk

  Internetový obchod Zagro.sk má pomerne širokú ponuku kvalitných a zdravých výrobkov z ovocia. Aby ste si však mohli vybrať rýchlo a jednoducho, rozdelené sú do niekoľkých kategórií. Tie sú spracované buď na základe typu produktu alebo na základe zdravotných komplikácií a problémov, ktoré riešia. Ak by ste nakupovali na základe typu, vyberáte si z kategórií Džemy, Med, Najpredávanejšie produkty, Ovocné šťavy, Sirupy, Smoothie prášok, Sušené plody, Sypané ovocné čaje a Výhodné balenia.

  Aby ste sa v jednotlivých kategóriách orientovali jednoduchšie, nechýbajú rôzne filtre a možnosti zobrazenia. Vyberať si môžete na základe ceny, obľúbenosti alebo názvu. Prípadne si vyfiltrujte len výrobky do sumy, ktorú ste ochotní za výrobok zaplatiť.

  Pri každom produkte máte niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a v akom časovom horizonte ho môžete mať.

  V prípade, že by ste si produktom neboli istí, využite recenzie a hodnotenia výrobkov. Vďaka nim zistíte, ako sú s nimi spokojní ostatní zákazníci a či sú skutočne tak dobré, ako tvrdí obchod.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  V prípade, že by ste mali gastro prevádzku, môžete kliknúť na kategóriu “Gastro servis”, kde nájdete mrazené polotovary rôzneho druhu. Sú to napríklad mrazené ryby, mrazené hranolky, mrazená zelenina a mrazená hydina. Všetky výrobky sú balené vo väčších baleniach za výhodné ceny.

  Služby e-shopu Zagro.sk

  Nakupovanie na internetovom obchode sa môže zdať veľmi náročné. V skutočnosti si môžete celý proces zjednodušiť, a to kontaktovaním zákazníckeho servisu, ktorý vám pomôže v prípade akéhokoľvek problému. Či už neviete, aký typ výrobku by ste mali zvoliť, ako zaň zaplatiť alebo ako ho reklamovať, obrátiť sa naň môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Je to na vás. Servis je k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku, hotovosťou alebo prevodom na účet. Pri platbe kartou sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo si objednávku vyzdvihnite na odbernom mieste.

  Zaobstarajte si kvalitné produkty z internetového obchodu Zagro.sk a užívajte si nielen sýtu chuť, ale aj výborné výživové hodnoty.

Najčastejšie otázky Zagro.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Zagro.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Zagro.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Zagro.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Zagro.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Zagro.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a nápoje.

  🛍️ Ponúka obchod Zagro.sk dopravu zdarma?

  Zagro.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 100 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Zagro.sk?

  Obchod Zagro.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a nápoje.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Zagro.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Zagro.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Zagro.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Zagro.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Zagro.sk?

  Na október, 2023 pre obchod Zagro.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Zagro.sk?

  Na október, 2023 pre obchod Zagro.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Zagro.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 100 €

  🛍️ Aké má eshop Zagro.sk zľavové kódy?

  Zagro.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Zagro.sk?

  Obchod Zagro.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 (56) 643-2486 alebo emailom: zagro@zagro.sk.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Zagro.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Zagro.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (100 €)
  📅 Aktualizované Október, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Zagro.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Zagro.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.