Venda.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 58x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Venda.sk:

  Venda.sk je internetová galéria so širokou ponukou výrobkov z rôznych oblastí. Nakupujte všetko, čo potrebujete, na jednom mieste. Prečo nakupovať v obchode Venda.sk ?

Venda.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

Venda.sk
 • Výpredaj
  Výpredaj - vybrané produkty za akciové ceny! Výpredaj - vybrané produkty za akciové ceny! Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Venda.sk Kategória : Móda a Oblečenie Použité : 24x
Venda.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe 38,43€ Doprava zdarma pri nákupe 38,43€ Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Venda.sk Kategória : Hobby Použité : 12x
Ponuky od Venda.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Venda.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Hobby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Hobby

Luxusne-pera.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Luxusne-pera.sk Kategória : Hobby Použité : 2x
Muziker.sk
 • Zľava 10%
  Maľovanie podľa čísel - zľava 10% (platí na nezľavnené produkty, nedá sa... Viac o zľave Maľovanie podľa čísel - zľava 10% (platí na nezľavnené produkty, nedá sa kombinovať s inými zľavovými kupónmi). Skryť text
Platnosť do : 31/08/2021
Obchod : Muziker.sk Kategória : Hobby Použité : 0x
Muziker.sk
Platnosť do : 31/08/2021
Obchod : Muziker.sk Kategória : Hobby Použité : 0x
Gorila.sk
 • Doprava zadarmo
  V online kníhkupectve Gorila získate pre nákup nad 39 € dopravu zdarma. V online kníhkupectve Gorila získate pre nákup nad 39 € dopravu zdarma. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Gorila.sk Kategória : Hobby Použité : 69x
Parys.sk
 • Doprava zadarmo
  Doprava rybárskych potrieb z Parys.sk zadarmo platí, ak si objednáte nad... Viac o zľave Doprava rybárskych potrieb z Parys.sk zadarmo platí, ak si objednáte nad 39 €. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Parys.sk Kategória : Hobby Použité : 27x

O obchode Venda.sk

 • Venda.sk je internetová galéria so širokou ponukou výrobkov z rôznych oblastí. Nakupujte všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  Chcete nakúpiť na jednom mieste rovno viacero výrobkov z rôznych oblastí? V tom prípade by ste mali staviť na internetovú nákupnú galériu, ktorých je poslednou dobou omnoho viac ako v minulosti. Jednou je aj Venda.sk, ktorá patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu. V jej ponuke objavíte produkty do domácnosti, oblečenie elektro a množstvo ďalšieho. Nakupujte za skvelé ceny a zaplaťte len jedno poštovné!

  O e-shope

  Internetová galéria bola založená v Česku. Tam sa tešila pomerne veľkej obľube. Zákazníci si na jednom mieste mohli kúpiť rôzny tovar a príslušenstvo podľa svojich predstáv. Práve preto sa po určitej dobre rozšírila aj na slovenský trh.

  Venda.sk je internetová galéria, ktorá si zakladá na kvalitných produktoch a službách. To znamená, že ak by ste mali akékoľvek problémy s objednávkou, stačí kontaktovať odborný zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii na telefónnom čísle a e-maile. Veľmi rád vám poradí s akýmkoľvek problémom.

  Výhodou spoločnosti je, že má široké portfólio s rozličným tovarom. Vďaka tomu si z neho vyberie úplne každý, nehľadiac na to čo potrebujete, aký štýl preferujete alebo aký máte problém.

  Produkty

  Kompletná ponuka tovaru, ktorú vám internetový obchod ponúka, je uvedená v menu. To sa ďalej člení na menšie podkategórie s filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny. Nakupovanie je jednoduché a zvládne to úplne každý.

  Jednotlivé produkty majú podrobný popis, ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť, a množstvo ďalších informácií, ktoré vám dopredu napovedia, či sú pre vás vhodné alebo by ste mali hľadať ďalej.

  Ponuka je zložená z produktov pre domácnosť, hobby a záhrady, batožiny, výrobkov pre deti, oblečenia, elektra a krásy a zdravia. Nechýba ani kategória s výpredajom, ktorý sa pravidelne aktualizuje a vždy prináša niečo nové.

  Služby

  To, čo sa vám bude na internetovom obchode Venda.sk páčiť je to, že si zakladá na rýchlosti. Hneď po objednaní sú výrobky expedované a očakávať ich môžete do niekoľkých dní. Nikdy sa tak nestane, že by ste na svoju objednávku čakali viac ako týždeň alebo dva.

  Nakupovanie produktov na internetovom obchode je omnoho ťažšie, ako v klasickom, kamennom. Spoločnosť si to uvedomuje, a preto sa vám celý proces snaží zjednodušiť. Pri platbe si vyberáte z niekoľkých možných spôsobov, a to dobierky a prevodu na účet. Pri online platbe sa môžete cítiť v maximálnom bezpečí. Prechádzate totižto cez niekoľko bezpečnostných brán, ktoré sa starajú o vaše citlivé údaje.

  Nakupovania sa báť nemusíte. V prípade, že by vám nejaký výrobok nesedel alebo by sa vám nepáčil, môžete ho do 14 dní vrátiť, a to bez udania dôvodu. V prípade vracania alebo reklamácie kontaktujte zákaznícky servis, ktorý vám dá presné inštrukcie, ako postupovať.

  Internetová galérie si zakladá na vysokej kvalite produktov aj služieb. K službám sa radí napríklad zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov v tomto segmente. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Pomôže vám v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom reklamácií, vrátenia alebo čohokoľvek iného.

  Zostaňte so spoločnosťou Venda.sk v kontakte aj po tom, ako zo stránky odídete! Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám bude niekoľkokrát do mesiaca chodiť do e-mailovej schránky. Máte veľa e-mailov a nepotrebujete ďalší? V tom prípade sledujte e-shop na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Pinterest a Youtube.

  Kúpili ste si nejaký produkt a neviete, ako ho používať? Venda.sk má špeciálnu kategóriou s názvom “Návody na použitie”. V nej si môžete vyhľadať návod, ktorý potrebujete, podľa názvu výrobku.

  Prejsť do obchodu Venda.sk

Venda.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Venda.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 98


Prejsť do obchodu Venda.sk
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Venda.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Venda.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Venda.sk na výhodný nákup v kategórii: Hobby, Móda a Oblečenie.

Na Júl 2021 pre obchod Venda.sk máme v ponuke 2x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Venda.sk už 58x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.