Sushitime.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 2x | Doprava zdarma: Nie
Sushitime.sk
 • Vernostný program na Sushitime.sk
  Registruj sa do nášho vernostného programu Sushi Time Plus a užívaj si... Viac o zľave Registruj sa do nášho vernostného programu Sushi Time Plus a užívaj si výhody! Po registrácii získaš množstvo výhodných kupónov, ktoré vytvoríme podľa toho, čo máš rád. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 0x
Ponuky od Sushitime.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Sushitime.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Sushitime.sk - Recenzia

 • Máte chuť na sushi? Stavte na internetový obchod Sushitime.sk a ich širokú ponuku!

  Sushi je pomerne známe jedlo, ktoré si zamilovali ľudia po celom svete. Niet sa ani čomu čudovať. Výborná chuť a veľké množstvo druhov je niečo, čo z neho robí príťažlivý pokrm pre mladších aj starších. Nie každý však vie, ako dobré a chutné sushi pripraviť, prípadne kde kúpiť. Ak to neviete ani vy, mali by ste poznať internetový obchod Sushitime.sk. Tento je jedným z najlepších na slovenskom trhu a poskytuje chutné sushi na desiatky spôsobov.

  O e-shope

  Internetový obchod Sushitime.sk nie je žiadnym nováčikom. Na slovenskom trhu funguje už niekoľko rokov, počas ktorých stihol potešiť stovky nadšených zákazníkov. Tí sa na stránku neustále vracajú, a to najmä z dôvodu vysokej kvality a spokojnosti. Jedlo je vždy pripravené z tých najlepších surovín, ktoré sú dovážané od overených dodávateľov. Šéfkuchári pracujúci pre túto spoločnosť majú dlhoročné skúsenosti s viacerými kuchyňami vrátane tej japonskej.

  Spoločnosť poskytuje sushi pre úplne každého. Je jedno, či ste jednotlivec, malá alebo väčšia rodina, prípadne či potrebujete catering. Na svoje si prídete vo všetkých spomenutých prípadoch. Tešiť sa môžete z príjemných cien, toho najlepšieho zákazníckeho servisu a ľudského prístupu.

  Zákaznícky servis je vám k dispozícií na e-maile a telefónnom čísle. V prípade, že by ste potrebovali poradiť s objednávkou alebo by ste niečomu nerozumeli, stačí ho kontaktovať. Odpoveď dostanete obratom.

  Spoločnosť prevádzkujúca e-shop Sushitime.sk chcela pred rokmi poskytnúť ľuďom na Slovensku chutné sushi, ktoré za hranicami naberalo na popularite. Po krátkom čase sa jej to podarilo. Vytvorila internetovú stránku, kde si môžete pozrieť širokú ponuku, vybrať presne podľa svojej chuti a následne objednať až k vám domov. Ak teda nestíhate pripraviť obed alebo večeru a potrebujete niečo chutné, Sushitime.sk je pre vás ako stvorený.

  Kvalita je zaručená tými najlepšími dodávateľmi všetkých surovín. Tých si e-shop vyberá na základe prísne stanovených požiadaviek. Môžete si byť tak istí, že jedlo je pripravené len z nezávadných a zdravých potravín.

  Ponuka

  Internetový obchod Sushitime.sk poskytuje širokú ponuku sushi. Orientácia na e-shope je však pomerne jednoduchá. Všetky pokrmy sú rozdelené do prehľadných kategórií, ako napríklad Special, Ready to eat, Snacks, Soups, Poké and rolls, Sweets, Drinks, Extras a množstvo ďalšieho. Výber je síce dlhší, no nemusíte sa báť. Každý si tu niečo nájde.

  Každé jedlo má niekoľko ilustračných fotografií a podrobný popis. Dopredu tak viete, z čoho sa skladá a ako približne bude chutiť.

  Na hlavnej stránke si môžete podľa adresy overiť, kedy približne by ste mali jedlo doma.

  Služby

  Chcete si užívať úplne všetky výhody, ktoré vám internetový obchod Sushitime.sk poskytuje? V tom prípade sa zaregistrujte do jeho zákazníckeho klubu. Okrem toho, že vám bude do e-mailovej schránky chodiť pravidelne newsletter, budete sa môcť tešiť aj na zľavy a rôzne akcie. Využite vernostný program hneď teraz a ušetrite viac ako 5 %!

  Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis poskladaný z odborníkov na japonskú kuchyňu. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom e-mailu a telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak postarané rýchlo a jednoducho. Využite túto možnosť aj vy.

  Internetový obchod Sushitime.sk nájdete aj na sociálnych sieťach a to na Instagrame aj Facebooku.

Sushitime.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Sushitime.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Sushitime.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Sushitime.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Sushitime.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

Sushitime.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Sushitime.sk dopravu zdarma?

  Sushitime.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Sushitime.sk?

  Obchod Sushitime.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Sushitime.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Hotovosť.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Sushitime.sk?

  Môžete využiť dopravu: Rozvoz obchodom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Sushitime.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Sushitime.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Sushitime.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Sushitime.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Sushitime.sk?

  Vernostný program : Registruj sa do nášho vernostného programu Sushi Time Plus a užívaj si výhody! Po registrácii získaš množstvo výhodných kupónov, ktoré vytvoríme podľa toho, čo máš rád.

  Black Friday 2022 v obchode Sushitime.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Sushitime.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 2x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Sushitime.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Sushitime.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Vernostný program : Registruj sa do nášho vernostného programu Sushi Time Plus a užívaj si výhody! Po registrácii získaš množstvo výhodných kupónov, ktoré vytvoríme podľa toho, čo máš rád.
 • Vernostný program : Registruj sa do nášho vernostného programu Sushi Time Plus a užívaj si výhody! Po registrácii získaš množstvo výhodných kupónov, ktoré vytvoríme podľa toho, čo máš rád.

Hodnotenie obchodu Sushitime.sk

  (5 z 5)
Počet hodnotení: 9
Prejsť do obchodu Sushitime.sk

Informácie o obchode Sushitime.sk

Kontakt: UNITAS Group, s.r.o.
Malý trh 2/A
811 08 Bratislava
Telefón: 2129 9921
Platobné metódy: Platba on-line Hotovosť
Doprava: Rozvoz obchodom