Southpole.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 2x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Áno
Southpole.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Southpole.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Southpole.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Southpole.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Southpole.sk - Recenzia

 • Internetový obchod Southpole.sk je autorizovaný predajca značky Southpole pre Slovensko. Využite veľký výber trendy oblečenia za skvelú cenu aj vy!

  Hľadáte miesto, kde by ste si mohli kúpiť výrobky od značky SouthPole? Práve ste ho našli. Je ním internetový obchod SouthPole.sk, ktorý poskytuje široký výber výrobkov. Ide o úplne kompletný sortiment tejto značky. Na výber máte mnoho modelov tričiek, mikín, búnd a ďalších výrobkov ako aj doplnkov.

  O e-shope

  Internetový obchod SouthPole.sk pôsobí na slovenskom trhu už niekoľko dlhých rokov. Počas tohto obdobia vybavil tisícky objednávok a stihol potešiť mnohých spokojných zákazníkov, ktorí sa na toto miesto pravidelne vracajú. Dôvodmi sú najmä rýchle a výhodné doručenie, skvelé služby, jednoduché objednávanie a tie najnižšie ceny na trhu. Vďaka nim si produkty môže dovoliť úplne každý, nehľadiac na finančnú situáciu.

  Pre spoločnosť je veľmi dôležitá zákaznícka spokojnosť. Práve preto poskytuje kvalitný zákaznícky servis, ktorý je k dispozícií pre každého, kto potrebuje poradiť s výberom, nákupom, vrátením alebo čímkoľvek iným. V prípade, že by ste mali nejaký problém, stačí ho kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Nakupovanie na internete môže byť niekedy náročné, čo vie aj samotná spoločnosť SouthPole.sk. Produkty si nemôžete vyskúšať, porovnať alebo jednoducho chytiť. Práve preto vám internetový obchod ponúka niekoľko možností, ako si výber zjednodušiť. Okrem množstva ilustračných obrázkov, ktoré sa nachádzajú pri každom výrobku, sa môžete tešiť z podrobných popisov a ďalších informácií. V prípade, že by ste si s výberom predsa len nevedeli dať rady, kontaktujte zákaznícky servis.

  Výhodou internetového obchodu sú nízke ceny, vďaka ktorým si môže výrobky dovoliť naozaj úplne každý. Za kvalitu a značku si dnes už nemusíte priplácať.

  Výber oblečenia na SouthPole.sk je jednoduchý a zvládne to úplne každý nehľadiac na vek alebo počítačové zručnosti. E-shop sa orientuje na predaj kvalitnej módy univerzálneho štýlu. Výrobky sú vhodné pre ženy aj mužov. Nechýba ani bezpečná platba, o ktorú sa starajú bezpečnostné brány. Cez tie prechádzate pri každej platbe online. Tieto brány sa starajú o to, aby vaše údaje neboli zneužité tretími stranami.

  Každý produkt je orientovaný na detail. To znamená, že po objednaní sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a príjemný materiál. Väčšina produktov je na sklade, a preto ich máte doma

  Nakupovanie

  Výhodou internetového obchodu sú nízke ceny, vďaka ktorým si môže výrobky dovoliť naozaj úplne každý. Za kvalitu a značku si dnes už nemusíte priplácať.

  Ak sa bojíte toho, že by ste sa nevedeli orientovať na e-shope, nemusíte sa báť. Orientácia je veľmi jednoduchá najmä vďaka faktu, že stránka má prehľadne rozdelené všetky výrobky, ktoré poskytuje. V hlavnom menu nájdete základné kategórie, ktoré sa delia na menšie podkategórie. V nich nájdete jednotlivé výrobky omnoho jednoduchšie.

  Nakupovať môžete aj na hlavnej stránke, kde nájdete najpredávanejšie modely. Tie patria medzi veľmi obľúbené a možno si z nich vyberiete nejaké aj vy. Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. O danom produkte si môžete prečítať viac informácií v texte pod ním.

  Služby

  Potrebujete poradiť s reklamáciou, nákupom, výberom alebo čímkoľvek iným? Jednou z veľkých výhod internetového obchodu je vysoko odborné poradenstvo a ústretová a rýchla komunikácia s promptným vybavením reklamácii. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou alebo nákupom stačí kontaktovať zákaznícky servis. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Na spodnej časti stránky nájdete dodaciu lehotu, vďaka ktorej budete vedieť, kedy vám výrobky prídu, a aktuality z e-shopu. Nechýbajú ani možnosti platby ako platobná karta, platba online, prevod na účet alebo platba na dobierku. Doprava je zas možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo formou osobného prevzatia.

  Výhodou sú aj sociálne siete. Vďaka nim môžete zostať so stránkou v kontakte. V tomto prípade ide o sociálnu sieť Facebook.

Southpole.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Southpole.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Southpole.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Southpole.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Southpole.sk na výhodný nákup v kategórii: Móda a Oblečenie.

Southpole.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Southpole.sk dopravu zdarma?

  Southpole.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Southpole.sk?

  Obchod Southpole.sk ponúka tovar v kategóriách: Móda a Oblečenie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Southpole.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Southpole.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Southpole.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Southpole.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Southpole.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Southpole.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Southpole.sk?

  Doprava zdarma : Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal žiadne dopravné ani balné
  Affiliate program : Zarobte za každú objednávku uskutočnenú cez váš partnerský kód 6% jej hodnoty bez DPH.

  Black Friday 2023 v obchode Southpole.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Southpole.sk
  ✅ Akcie a zľavy 2x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Southpole.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Southpole.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Southpole.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: Netnakup s.r.o.
Pražská 1799
43801 Žatec
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie