Roy.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Roy.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Roy.sk na Váš email

O obchode Roy.sk

 • Internetový obchod Roy.sk má vo svojej ponuke kvalitné outdoorové vybavenie za skvelé ceny. Vyberajte si zo širokej ponuky aj vy.

  Hľadáte obchod, v ktorom nakúpite kvalitnú outdoorovú výbavu? V tom prípade by ste mali okrem klasických kamenných predajní poznať aj e-shopy so skvelými cenami a širokým portfóliom. Jedným z nich je Roy.sk, ktorý poteší nielen nízkymi cenami, ale takisto pravidelnou aktualizáciou svojej ponuky, zaujímavými výrobkami a perfektnými službami pre zákazníkov. Presvedčte sa sami!

  O internetovom obchode

  Roy.sk je internetový obchod, ktorý na Slovensku funguje už niekoľko rokov, počas ktorých si stihol vybudovať pomerne veľkú klientelu, ktorá sa pravidelne vracia a nakupuje v jeho ponuke. Zákazníkov okrem vysokej ponuky totižto teší aj skvelý zákaznícky servis a pravidelné akcie a zľavy, ktoré tlačia ceny o desiatky eur nižšie.

  V ponuke internetového obchodu Roy.sk nájdete široké portfólio outdoorových potrieb pre začiatočníkov aj pre profesionálov, ktorí si zakladajú na vysokej kvalite. Okrem toho nechýbajú ani praktické doplnky a príslušenstvo, ako sú nože, svietidlá, ploskačky, chrániče sluchu či mieridlá.

  Hlavným cieľom internetového obchodu je neustále skvalitňovanie služieb a poskytnutie najvyššej kvality a zároveň aj maximálneho komfortu pri nakupovaní. Pod komfortom myslí spoločnosť hlavne jednoduchú orientáciu v širokom sortimente, náležitú pozornosť personálu a profesionálne poradenstvo. Všetky tieto benefity získava nielen pravidelný, ale aj nový zákazník, ktorý na e-shope nakupuje po prvýkrát.

  E-shop Roy.sk vám chce poskytnúť nielen kvalitné produkty, ale aj služby. Práve preto mu nechýba ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov a profesionálov s množstvom skúseností. K dispozícii je od pondelka do piatka. Obrátiť sa naň môžete v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí či problémov s nakupovaním alebo objednávkou.

  Produkty

  Internetový obchod Roy.sk sa orientuje na predaj outdoorového príslušenstva pre každého milovníka outdoorových športov. Na výber máte produkty, ako napríklad fotopasce, optika, nože, svietidlá, batohy, oblečenie, obuv, puzdrá na zbraň, repelenty, kresadlá, nášivky, okuliare, kompasy, vákuové balíčky, spacáky a množstvo ďalšieho.

  Portfólio internetového obchodu Roy.sk je široké a okrem klasiky vo forme oblečenia alebo batohov môžete nakupovať aj špecifické kúsky, ako napríklad stany, kufre na zbrane, chrániče sluchu, spreje na medvede a množstvo ďalšieho.

  Nakupovanie na internetovom obchode Roy.sk nie je ani zďaleka tak náročné, ako sa môže zdať. Katalóg produktov je upravený tak, aby ste si z neho vybrali v priebehu niekoľkých sekúnd.

  Ponuka

  Ponuka internetového obchodu Roy.sk je naozaj veľmi široká. Máte tak istotu, že si z nej vyberiete, nehľadiac na to, čo potrebujete. Okrem základných potrieb sa môžete tešiť aj na doplnky a praktické príslušenstvo, ktoré zúžitkujú nielen začiatočníci, ale aj profesionáli s množstvom skúseností.

  Výrobkov je v portfóliu veľké množstvo, preto ich obchod delí do niekoľkých hlavných kategórií na Fotopasce, Optika, Nože, Svietidlá, Batohy, Oblečenie, Obuv a Ostatné.

  Hlavné kategórie disponujú menšími podkategóriami. Napríklad, kategória Ostatné sa delí na Vnadidlá na zver, Zapaľovače, Lopatky, Termosky, Ploskačky, Vákuové baličky, Stany, Spacáky, Kompasy, Okuliare, Sprej na medvede, Tlmič na zbraň, Chrániče sluchu, Mieridlá, Nášivky, Kufor na zbraň, Puzdro na zbraň, Repelenty a Kresadlo. Prípadne kategória Nože sa delí na Zatváracie nože, Vreckové nože, Nože motýliky, Lovecké nože - poľovnícke nože, Dýky s pevnou čepeľou, EDC nože, Bajonet, Sekery, Multitooly, Brúsky na nože, Mačety, Vyskakovacie nože a množstvo ďalšieho.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu alebo by ste potrebovali poradiť s reklamáciou či vrátením? Netreba sa ničoho báť, zákaznícky servis internetového obchodu Roy.sk je vám plne k dispozícii. Kontaktovať ho môžete od pondelka do piatka prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom, takže o váš problém je postarané ihneď.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku, platbou online alebo prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo prostredníctvom Zásielkovne. Okrem toho môžete využiť aj osobné prevzatie.

  S internetovým obchodom môžete zostať v kontakte, a to prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne stavte na sociálne siete ako Facebook, Youtube a Instagram.

  Neviete si poradiť s nákupom? V tom prípade klikajte na kategóriu “Sprievodca”, kde nájdete praktické tipy, ktoré vám poradia napríklad v tom, ako vybrať nôž, fotopascu alebo nočné videnie.

  Vyberte si produkty zo širokej ponuky internetového obchodu Roy.sk a užívajte si vysokú kvalitu za skvelé ceny aj vy!

  Prejsť do obchodu Roy.sk

Roy.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Roy.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Roy.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Roy.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Roy.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Roy.sk dopravu zdarma?

  Roy.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Roy.sk?

  Obchod Roy.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Roy.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Roy.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Roy.sk?

  Na August, 2022 pre obchod Roy.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Roy.sk?

  Na August, 2022 pre obchod Roy.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Roy.sk?

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Roy.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Roy.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Roy.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Roy.sk
Kontakt: ROY.SK s.r.o.
Vlkanovská 127
97631 Vlkanová
E-mail: info@roy.sk
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie Zásielkovňa