Probrain.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
Probrain.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Ponuky od Probrain.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Probrain.sk na Váš email

O obchode Probrain.sk

 • Internetový obchod Probrain.sk poskytuje inovatívne výživové doplnky, ktoré sa starajú o váš mozog a zlepšujú kognitívne funkcie.

  Potrebujete zlepšiť svoj mentálny výkon alebo na určitý čas podporiť pamäť? V tom prípade by ste sa mali obrátiť na internetový obchod Probrain.sk, ktorý má vo svojom portfóliu produkty orientujúce sa práve na túto oblasť. Okrem vysokej kvality vám poskytuje aj skvelý zákaznícky servis a príjemné ceny.

  O e-shope

  Internetový obchod Probrain.sk sa orientuje na predaj výživových doplnkov s rovnomenným názvom. Tie majú rovno šesť oblastí pôsobenia, v ktorých vám dokážu pomôcť. Tým prvým je energia. Pravidelným užívaním znížite únavu a podporíte vitalitu mysle.

  Druhou oblasťou je sústredenie. Produkt vie upokojiť myseľ, čo spôsobuje, že vás pri práci nič nevyrušuje. Zlepšíte si taktiež pozornosť. Treťou oblasťou je multitasking. Ak patríte k ľuďom, ktorí robia niekoľko vecí naraz, Probrain by vám rozhodne nemal chýbať. Ochráni vás pred stresom, ktorý sa s multitaskingom spája.

  Štvrtou oblasťou je pamäť. Probrain podporuje krátkodobú aj dlhodobú pamäť. Piatou oblasťou je jasná myseľ a šiestou ochrana mozgu.

  Probrain je vhodný pre študentov, ktorí sa musia sústrediť na učenie a prijímať nové informácie. Ďalej je určený pre duševne pracujúcich, športovcov, seniorov a každého, kto sa nachádza v období zvýšenej mentálnej záťaže. Pomôžte sebe a svojej mysli výživovým doplnkom Probrain ešte dnes.

  Produkty

  Internetový obchod Probrain.sk sa orientuje na predaj kvalitných výživových doplnkov orientujúcich sa na zdravie vašej mysle. V jeho ponuke objavíte rovno niekoľko produktov, ktoré môžete využívať na zlepšenie fungovania mozgu, a to synergickú zmes, kofeinové nakopnutie a čistý olej lisovaný z kokosov.

  Pro Brain+ predstavuje synergickú zmes 13 organických zložiek, ktorý sa starajú o zbystrenie vašej mysle. Obsahuje zložky, ako napríklad L-theanín, Bacopa monnieri, či Lion’s Mane. Posledná spomenutá zaisťuje vášmu mozgu výživu, ochranu pred stresom a vytrvalé sústredenie sa. Celý deň tak môžete vydávať zo seba len to najlepšie.

  Pro Brain E je druhým produktom, ktorý objavíte v portfóliu e-shopu Probrain.sk. Ide o tzv. kofeínové nakopnutie, ktoré obsahuje extrakt z Guarany a zvýšené množstvo L-theanínu. Takáto kombinácia sa postará o to, aby ste mali energiu počas celého dňa. Dokonca, aj vo večerných hodinách. Nemusíte sa však báť, váš pokojný spánok nijakým spôsobom neohrozí.

  Posledným produktom z portfólia je Pro Brain Fuel, ktorý predstavuje čistý kokosový olej. Ten je z 98,6 % tvorený kyselinou kaprylovou. Tá je skvelým zdrojom ketónov, ktoré sú dôležitým zdrojom energie ako pre fyzický výkon, tak aj pre ten psychický.

  Všetky produkty, ktoré na e-shope môžete kúpiť, majú podrobný popis a zloženie. Vďaka tomu budete vedieť, čo dávate do svojho tela. Báť sa však rozhodne nemusíte. Výrobky sa majú postarať o vaše zdravie a zlepšiť ho. Práve preto sú bez vedľajších účinkov.

  Okrem toho výrokom nechýbajú ilustračné fotografie, informácia o dostupnosti, výživové informácie, odporúčané dávkovanie a upozornenie. Pred užívaním si všetky informácie dobre naštudujte, prípadne sa obráťte na svojho lekára a zistite, či je pre vás Probrain vhodný.

  Služby

  Spoločnosť Probrain.sk si zakladá na kvalitných službách. K nim sa radí aj zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z tých najlepších odborníkov. V prípade, že by ste si nevedeli dať rady s nákupom, vrátením, reklamáciou, výberom alebo čímkoľvek iným, jednoducho ho kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a jednoducho postarané.

  Chcete si pri nakupovaní oddýchnuť a naučiť sa nové informácie? Alebo si chcete celý výber zjednodušiť? V tom prípade klikajte na sekciu “Blog”, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých článkov orientovaných práve na zdravie mozgu, pamäť a iné.

  Zostaňte s e-shopom v kontakte. Buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o najnovších informáciách, zľavách a akciách. Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky. Ak ju máte preplnenú takouto poštou, sledujte e-shop na sociálnych sieťach. Funguje na Facebooku a Instagrame.

  Výhodou spoločnosti Probrain.sk je najmä to, že pri nákupe nad 50 € nemusíte platiť poplatky za poštovné. Ušetríte tak 3 - 5 €, ktoré viete minúť na niečo úplne iné. Pri platení máte možnosť využiť platobnú kartu, dobierku, hotovosť, platbu online alebo prevod. V prípade platobnej karty sa nemusíte báť zneužitia vašich citlivých údajov tretími stranami. O bezpečnosť sa totižto starajú bezpečnostné brány, cez ktoré budete prechádzať.

  Prejsť do obchodu Probrain.sk

Probrain.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Probrain.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Probrain.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Probrain.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Probrain.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

Probrain.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Probrain.sk dopravu zdarma?

  Probrain.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Probrain.sk?

  Obchod Probrain.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Probrain.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Probrain.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Probrain.sk?

  Na Máj, 2022 pre obchod Probrain.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Probrain.sk?

  Na Máj, 2022 pre obchod Probrain.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Probrain.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €.

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Probrain.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Zdravie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Zdravie

Pekneruska.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 107x
Arfacemask.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 6x
Vitaminyprezdravie.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 46x
Konope.co
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 44x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 21x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 18x
eTabletka.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Bohatstvo-Prírody.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 11x

Probrain.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Výhodné balenia : Výhodné balenia Probrain.
 • Zľava 5% : Zľava 5% na celý nákup.
 • Zľava 10% : Zľava 10%
 • Výhodné balenia : Výhodné balenia

Hodnotenie obchodu Probrain.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 6


Prejsť do obchodu Probrain.sk
Kontakt: Perfect lab s. r. o.
Tatranské námestie 3
Poprad 058 01
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom